Widok

"Typowa rodzina"

Czy zauwazyliscie jaki jest obraz "typowej rodziny" jaki pokazuja w reklamach? Przystojny facet, prawie zawsze pod krawatem (co ma sugerowac, ze ma dobra prace), wiek okolo 35, piekna, usmiechnieta zona, piekne, radosne dzieci (zawsze dwojka, zawsze okolo 10lat). Do tego duzy pies. To wszystko polane sloncem i radoscia.

Tylko rzeczywistosc jest troche inna. :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałeś jeszcze dodać, że żyją w dużym, pięknie urządzonym domu i jeżdżą najnowszym modelem samochodu, rodzinnego oczywiście. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście do tego wszystkiego należy jeszcze dodać urlop nad pięknym błekitnym oceanem, pośród raf koralowych, dlaczego rzeczywistośc jest inna ? otóż dlatego bo mieszkamy w Polsce, bo mamy zarobki takie a nie inne, a zresztą szkoda gadać każdy sam wie dlaczego tak jest.

Ale po co zawracać sobie tym głowę mamy wiosnę słońce świeci (przynajmiej w Gdańsku) a niedługo lato i pojedziemy nad piękne polskie jeziora, nad "czyste" polskie morze...

Wiecie co, obojętnie gdzie - ważne z kim, dobre towarzystwo to podstawa.

Pozdrowionka, Mary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widzialyscie film w ktorym by graly brzydkie aktorki?
Nie, choc po prawdzie nie ma brzydkich kobiet.
Reklama ma przyciagac wzrok.
A czy brudny facio z rozczochrana zona,zasmarkanymi dziecmi
i starym rowerem ma wszystkim przypominac realia w ktorych zyja?
Lepiej cos ladnego.latwiej jest marzyc.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

do góry