Tyszkiewicz

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdynia, Świętojańska 116/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aneta - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję Pani Joannie za...
~Aneta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Krzysiek Gdynia - ocena Same pozytywne doświadczenie. Polecam. Super pomoc. Polecam
~Krzysiek Gdynia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 lutego 2024

Alicja - ocena Polecam współpracę z Panią Sandrą Kukowską. Profesjonalizm i zaangażowanie na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lutego 2024

Stephen White - opinia Ms. Dorota Nowakowska was very helpful and gave regular feedback, I can...
~Stephen White
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 29 sierpnia 2023

Beata - opinia Kupiłam mieszkanie z pomocą biura Tyszkiewicz i p. Doroty Nowakowskiej osoby...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

Katarzyna - opinia Serdecznie polecam współpracę z tym biurem, a szczególnie z Panią Dorotą...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Michał i Kamila - opinia Sprzedawaliśmy mieszkanie za pośrednictwem biura Tyszkiewicz. mieliśmy...
~Michał i Kamila
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 19 czerwca 2023

Joanna - opinia Z biurem miałam kontakt poprzez panią Dorotę Nowakowską, z czego bardzo się...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 10 czerwca 2023

Klaudia - opinia joanna siewert polecam ️Bardzo Konkretna osoba, wszystko wytłumaczy pełen...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Anna - opinia Bardzo dziękuję p. Joannie Siewert za profesjonalne przeprowadzenie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Aleksandra - opinia Sprzedaż mojego mieszkania nie była prosta, ale udało się, za co jestem...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Beata Kowalczyk - opinia Polecam współpracę z Panią Joanną Kropiewnicką. Profesjonalistka w każdym...
~Beata Kowalczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2023

Michał - opinia Sprawna i dobra technicznie transakcja, a przede wszystkim w bardzo miłej i...
~Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Rafał - opinia Kolejny już raz korzystałem z usług tej agencji i jak zwykle rewelacja, pełen...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Marek Br. - opinia Współpraca z Panią Karoliną Grubba jest lepsza niż rewelacyjna! Cała...
~Marek Br.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 marca 2023

Ewa - opinia Pani Joanna Siewert przeprowadziła sprzedaż mojego domu bardzo...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 października 2022

Beata Kowalczyk - opinia Polecam współpracę z Panią Joanną Siewert. Jest to profesjonalistka w każdym...
~Beata Kowalczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Joanna - opinia Za pośrednictwem Pani Joanny Siewert nabyliśmy dom, kiedy zwątpiliśmy, że nam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 sierpnia 2022

Monika - opinia Zdecydowanie polecam panią Joannę Siewert, której profesjonalizm uzupełnia...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

Monika - opinia Bardzo polecam współpracę z Panią Joanną Siewert która uczestniczyła w...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 maja 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry