Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Warty polecenia i zaufania! wątek zamknięty Naprawdę warto postawić na to biuro nieruchomości i powierzyć im...
~Aleksander R.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Martyna :-) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, ogromna skuteczność i przebojowość, sprzedaż pod presją...
~Monika S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Wspaniała wspołpraca wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Daniela Banaś z Tyszkiewicz...
~Edyta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Zakup mieszkania wątek zamknięty Serdecznie polecamy współprace z biurem nieruchomości Tyszkiewicz (Gdynia)....
~Agnieszka i Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

żenada wątek zamknięty jak dla mnie żenada, mnie obsługiwał p.maciej - gdy pojawił się problem,...
~XYZ
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Transakcja bez zarzutu wątek zamknięty Szybka, sprawna obsługa, choć dyskutowaliśmy długo na temat ceny wyjściowej....
~Janusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

Dobre podejscie wątek zamknięty choc dosc dlugo czekalam na kupca, to udalo sie spiac, choc transakcja prawie...
~K.Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Maria - opinia wątek zamknięty Już mieszkam na swoim ,pięknie dziekuję Pani Ani. buźka :-) Pozdrawiam całe...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Chata sprzedana w 7 dni ! wątek zamknięty Obiecałam Pani Martynie, że się odwdzięczę - bez ściemy, POLECAM po stokroć...
~Diana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 lipca 2014

Szybka sprzedaż wątek zamknięty Moje mieszkanie sprzedane w niecały miesiąc. Jestem usatysfakcjonowany....
~Marek - Ujeścisko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 czerwca 2014

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście, życzliwość i chęć współpracy - to moje wrażenie,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Zadowoleny i niezadowoleny wątek zamknięty Biuro znalazło mi klienta w ciagu 10 dni, mimo trudnej sytuacji prawnej...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

Zawiedziony wątek zamknięty Zawiodlem sie na obsludze klienta, tyszkiewicz nie odpowiada na emaile a moze...
~klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2010

nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego biura nieruchomosci. Myslalam ze mam do czynienia z...
~zawiedziona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 lipca 2013

Polecam kompleksowo podeszli do sprawy wątek zamknięty musze z czystym sumieniem pochwalic agencje tyszkiewicza, bo powiedzialam...
~anka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Brak profesjonalizmu u pracownikow agencji tyszkiewicz wątek zamknięty Zostala nam zaproponowana oferta kupna dzialki z domem.Biuro nieruchomosci...
~wojsk
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2010

Polecam wątek zamknięty Biuro Tyszkiewicz znam od kilku lat - już 5 lat temu gdy wynajmowałem...
~Marcin Borkowski
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 grudnia 2010

rewelacja wątek zamknięty Polecam gorąco! Pomoc Pani Natalii Gleinert w pertraktacjach z klientem...
~julka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2010

Witam! wątek zamknięty na targach odwiedzilem stoisko Tyszkiewicz i musze powiedziec, ze bylo...
~Zbyszek
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

bardzo sensowna agencja wątek zamknięty Wiem, że rzadko kiedy ma sie ochote kogoś za coś pochwalić, ale uważam, że...
~Jerzy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1369

postów

765

wątków

do góry