Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Doskonały kontakt z Panią Urszulą Łojewską z Tyszkiewicz-Nieruchomosci. Pani...
~Adam
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Mateusz - opinia Bardzo fachowa pomoc pani Joanny Toporek z Gdyni przy znalezieniu pierwszego...
~Mateusz
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Anna Cybulska - opinia Bardzo polecam biuro; sposób obsługi klienta, podejście, rzetelność. Miałam...
~Anna Cybulska
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Przemek - opinia Od długiego czasu współpracuje z Panią Joanna Toporek. Świetny kontakt,...
~Przemek
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 lipca 2023

Magdalena i Paweł - opinia Współpraca z biurem nieruchomości przebiegła bardzo dobrze. Pan Piotr...
~Magdalena i Paweł
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Arek B. - opinia Profesjonalne podejście do klienta i bardzo przyjazna obsługa na 100% polecam
~Arek B.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Kasia - opinia Współpraca z Biurem przebiegła bardzo dobrze. Pani Magdalena Piechota jest...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 10 lipca 2023

Jan Jakub Platt - opinia W imieniu Heleny Platt, dla której usługę sprzedaży mieszkania wykonywał p....
~Jan Jakub Platt
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 5 lipca 2023

Emil - opinia Chciałbym podzielić się odczuciami po sprzedaży mojego mieszkania w Gdańsku....
~Emil
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Aleksandra R. - opinia Bardzo dziękuję za współpracę Pani Małgorzacie Rogowicz podczas całego...
~Aleksandra R.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Piotr B. - opinia Serdecznie polecamy współpracę z Panią Urszulą Łojewską. Wykazała się wysokim...
~Piotr B.
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 lipca 2023

Piotr - opinia Współpraca z p. Marianną Boczko przebiegała bardzo sprawnie i profesjonalnie....
~Piotr
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 lipca 2023

Joanna - opinia Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Tyszkiewicz przy zakupie mieszkania...
~Joanna
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 28 czerwca 2023

Magda P. - opinia Po raz kolejny skorzystałam z pomocy Pana Piotra Żylińskiego, który...
~Magda P.
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Magda P. - opinia Po raz kolejny skorzystałam z pomocy Pana Piotra Żylińskiego, który...
~Magda P.
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Anita - opinia Z całego serca polecam współpracę z panią Magdalena Piechotą! Miałyśmy...
~Anita
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 czerwca 2023

Karolina - opinia Bardzo dziękuję za fachową pomoc w sprzedaży mieszkania przez najlepszego (wg...
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Iwona - opinia Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Joanną Kropiewnicką. Jest...
~Iwona
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 22 czerwca 2023

Katarzyna D - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panią Lilianą Szymańską z Biura...
~Katarzyna D
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Katarzyna - opinia Serdecznie polecam współpracę z tym biurem, a szczególnie z Panią Dorotą...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 20 czerwca 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1369

postów

765

wątków

do góry