Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Beata i Aldona B - ocena nowy temat Zdecydowanie polecam Agencję Nieruchomości tyszkiewicz. serdecznie dziękujemy...
~Beata i Aldona B
1

ostatnia odp. 5 dni temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Sara - ocena nowy temat Niestety mamy bardzo przykre doświadczenie z tym biurem. Bardzo nie polecam.....
~Sara
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Kamila - ocena nowy temat Pana Piotr cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz empatyczne, pełne...
~Kamila
1

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Katarzyna Ćwieląg - ocena nowy temat Korzystałam już kilka razy z innych agencji nieruchomości i nigdy szału nie...
~Katarzyna Ćwieląg
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Stefan Piwnik - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z przebiegu oraz pomocy przy sprzedaży mieszkania...
~Stefan Piwnik
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 5 kwietnia 2024

Ewa Jarosz - ocena nowy temat Każdemu polecam Pana Piotra Żylińskiego, można polegać na Pana Piotra...
~Ewa Jarosz
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 4 kwietnia 2024

Waldemar - ocena nowy temat Polecam w 100%. Profesjonalnie i wzorowo przeprowadzona transakcja kupna...
~Waldemar
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Joanna - ocena nowy temat Miałam okazję współpracować z biurem nieruchomości Tyszkiewicz na przełomie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 26 marca 2024

AG - ocena nowy temat Pośredniczka miła ale komunikacja i wiedza bez komentarza i oczywiście prowizja.
~AG
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 10 marca 2024

Paweł - ocena nowy temat Bardzo chciałbym podzielić się moim niezwykle pozytywnym doświadczeniem z...
~Paweł
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 18 marca 2024

Robert Mazur - ocena nowy temat Pani Liliana Szymańska wykazała się bardzo dużym profesjonalizmem przy...
~Robert Mazur
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 16 marca 2024

Wiesław - ocena nowy temat Agecję Nieruchomości Tyszkiewicz wybrałem zupełnie przypadkowo. Jednak juz...
~Wiesław
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 14 marca 2024

Krzysztof - ocena Nadzór nad kupnem nieruchomości wzorowy. Moje działania ograniczone do...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 marca 2024

Joanna C - ocena Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te...
~Joanna C
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

Weronika - ocena Współpracowałyśmy razem z mamą z biurem Tyszkiewicz Nieruchomości przy...
~Weronika
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 8 marca 2024

Michalina - ocena Chciałbym serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Rogowicz za niezwykle...
~Michalina
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 7 marca 2024

M. - ocena Podziękowania dla Pani Joanny Kropiewnickiej z Tyszkiewicz Nieruchomości za...
~M.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 lutego 2024

Krzysztof Jankowski - ocena Miałem przyjemność skorzystać z usług. Transakcja sprzedaży mieszkania...
~Krzysztof Jankowski
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 28 lutego 2024

Eva - ocena Z pełnym przekonaniem polecam Agencję Tyszkiewicz-Nieruchomości. Jestem w...
~Eva
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 marca 2024

Filip Duda - ocena Polecam współpracę z Panem Piotrem Żylińskim. Świetna wiedza merytoryczna,...
~Filip Duda
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1369

postów

765

wątków

do góry