Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena Organizowałam urodziny dla córki . Impreza wyszła super, jedzenie pierwsza...
~Ela
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

TOM.GT. - opinia Serdecznie polecam 50siąta rocznica ślubu rodziców państwo elvisowie...
~TOM.GT.
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 5 czerwca 2023

Piotr - opinia Bardzo fajne miejsce, super właściciele, jedzenie smaczne. Na pewno tam wrócę...
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2023

Kasia - opinia To kolejna impreza u Elvisa &Merlin, tym razem 18-nastka syna ,po której...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 grudnia 2022

Nika Monika - opinia Kolejna imprezka w tej restauracji i kolejny raz zaskoczenie ,pozytywne...
~Nika Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 września 2022

Emerytka - opinia Przesympatyczni właściciele lokalu przygotowali super imprezę na najwyższym...
~Emerytka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 lipca 2022

Emerytka - opinia Przesympatyczni właściciele lokalu przygotowali super imprezę na najwyższym...
~Emerytka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Damian - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy to miejsce. Sala pięknie przystrojona, jedzenie przepyszne,...
~Damian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2022

Mama Łucji - opinia wątek zamknięty Organizacja urodzin na najwyższym poziomie, właściciele bardzo przyjaźni aż...
~Mama Łucji
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Serdecznie polecam - opinia wątek zamknięty Byłam tam na dwóch imprezach na ślubie jako gość i chrzcie synka...
~Serdecznie polecam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 grudnia 2021

Mario - opinia wątek zamknięty Wyprawiałem u Elvisa i Marlin swoje sześćdziesiąte urodziny. Miejsce jest...
~Mario
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce na imprezę. Zrobiliśmy tu 40 urodziny i było cudownie....
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2021

Ewa G. - opinia wątek zamknięty Dom przyjęć u Elvisa & Marylin,super restauracja,którą szczerze polecam....
~Ewa G.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 września 2021

Dagmara - opinia wątek zamknięty Cudowne miejsce , wspaniali właściciele. Pani Agnieszka zaserwowala moim...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

jacek - opinia wątek zamknięty Wyprawiałem 18stke córce, wspaniali właściciele,obsługa,jedzenie, świetna...
~jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Wiceprezes - opinia wątek zamknięty Bylem imprezie kolega robił piędziesiątke,jedzenie przepyszne,...
~Wiceprezes
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 września 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Przesympatyczni właściciele. Stoły pełne pysznego jedzonka, sala ślicznie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

paula - opinia wątek zamknięty Dawno nie spotkałam tak ciepłych i życzliwych osób jak Pani Agnieszka i Pan...
~paula
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty nie polecam. Organizowalismy tam poprawiny na plus Sala przygotowana oraz p....
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Tylko u Elvisa wątek zamknięty Impreza na około 35 osób , wystrój muzyka obsługa i menu bez słowa krytyki po...
~Leoś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry