U Kaszuba

Jedzenie na wynos Bary

Gdynia, Narcyzowa 1/22A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Turysta z Bydgoszczy - opinia wątek zamknięty Zamówiłem dwa małe dorsze +jedną porcję frytek i jedną surówkę, cena 90 zł....
~Turysta z Bydgoszczy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

AS - opinia wątek zamknięty Rewelacyjny wybór. Każdy coś znajdzie. Wszystko smaczne.
~AS
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

Marcin, to nie ta knajpa! wątek zamknięty Ksenofobiczna jest knajpa na Skwerze, ta jest na Witominie, przypadkowo...
~Na straży
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2019

Marcin - opinia wątek zamknięty ksenofobiczna knajpa. Nie wchodzić !
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2019

Bardzo droga dostawa! wątek zamknięty Jedzenie dobre ale koszt dostawy to jakaś masakra!
~Kld
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Nie polecam wątek zamknięty Dramat to słowo odpowiednie do tego co dostałem. W placku po cygańsku mięso...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2018

Super wątróbka wątek zamknięty Wątróbka z jabłkiem, grochówka, surówka i ziemniaki opiekane bardzo smaczne....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

U Kaszuba - nie polecamy wątek zamknięty Po raz pierwszy zamówiliśmy w tym barze. Jakość zamówionych potraw bardzo...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Dobre, wygodnie wątek zamknięty Smaczne, ciepłe, domowe, szybko, wygodnie, niedrogo.
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Jedzenie bardzo ok, trochę na wzór domowego. Przyjechało szybko i było ciepłe...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

Same pyszności! wątek zamknięty Jedzenie pycha! Miłe zaskoczenie, długo szukałam tak dobrego, domowego...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Obsługa nic nie kuma...nie polecam zamawiać wątek zamknięty Zamawialiśmy do Firmy kilka razy...albo kierowca niechluj porozlewa zupy na...
~maks
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2016

znakomite jedzenie wątek zamknięty Znakomite jedzenie warte polecenia . Dawno nie jadlam tak dobrze zrobionego...
~klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Pierwsza klasa wątek zamknięty Jestem stalym klientem,jedzenie jest naprawdę super.Nigdy się nie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2015

Naprawdę świetna knajpka! wątek zamknięty Zamawiałam jak do tej pory dwa razy, najpierw kurczaka, dziś karkówkę....
~Lia89
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Jedzenie jest dobre,porcje duże.Cena jest bardzo przystepna.Czasem trzeba...
~centrum,Swietojanska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

Super się zapowiada wątek zamknięty Brakowało takiego miejsca na Witominie, gdzie można zamówić jedzenie do biura...
~ddd
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 października 2014

U Kaszuba,domowe obiady i catering wątek zamknięty Jestesmy po reaktywacji Apolonii na U kaszuba,domowe obiady i catering....
~Szef
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2014

Pyszne jedzenie i świetna obsługa! wątek zamknięty Kiedyś raz zamówiliśmy jedzenie na telefon, bo chcieliśmy spróbować czegoś...
~Jana z Kolna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

Pycha wątek zamknięty Widziałam ostatnio reklamę w autobusie, kot Filemon skusił mnie do zamówienia...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry