U Królika

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6U/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia Mega zaskoczenie, polecam i będę wracać jak dla mnie 10/10
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Matsogi - opinia wątek zamknięty Dałbym 7 gwiazdek... Przepyszne, bogactwo smaków , przystępna cena.
~Matsogi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 września 2020

Emilia - opinia wątek zamknięty Choruje na Celiakie, Bywam regularnie. Jedzenie zawsze pyszne, świeże,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Gumiś - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa. Pani Iza zawsze uśmiechnięta i pomocna.
~Gumiś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 czerwca 2019

Duże zaskoczenie wątek zamknięty Smacznie, zdrowo i w rozsądnych cenach. No i ze świetnym wystrojem. POlecam!
~Gdańszczanin111
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Dla bezglutenowców i nie tylko wątek zamknięty Świetne miejsce , z przepysznym jedzeniem, cudowną kawą . Wspaniała...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Wspaniale miejsce na lunch, obiad czy kolację wątek zamknięty Mieszkam w Trójmieście od kilku lat i wciąż szukam fajnego miejsca, w którym...
~Katarzynna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Przepysznie! wątek zamknięty Byliśmy u Królika rodzinnie. Wszystko bardzo nam smakowało. Soczysty stek z...
~Violka Wachowiak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

restauracja dla wymagajacych wątek zamknięty Nareszcie w Gdańsku pojawiła się restauracja dla wymagających. Poszukiwana...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Fajna restauracja wątek zamknięty Byłem na randce z żoną. Jestem zachwycony. Zakochałem się w przegrzebkach z...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Nowa super restauracja wątek zamknięty Wreszcie miałam okazję zjeść coś pysznego i zarazem zdrowego. Byliśmy ze...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

fajne fajne fajne wątek zamknięty Wspaniała kuchnia! po prostu znakomite, świeże i pięknie podane. poza tym,...
~Joa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Nowa ciekawa restauracja wątek zamknięty Dla miłośników ryb i mięsa ale także dla tych którzy jedzą tylko warzywa....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Smacznie i zdrowo! wątek zamknięty Polecam nowe miejsce w Gdańsku. Specjalna kawa po żydowsku przepyszna, tak...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Restauracja bezglutenowa wątek zamknięty Bardzo przemyślane menu. Każdy ma możliwość zamówienia dnia zgodnego ze swoim...
~JK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2019

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Restauracja niewielka, ale bardzo sympatyczna. Menu różni się od sąsiednich...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 marca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry