Hurrra!!!!!! ZDAŁAM,:))))jestem najszcześliwszą osobą pod słońcem, bo tylko dzięki dodatkowym jazdom wykupionym właśnie u Pana Andrzeja Przytuły mogłam to osiągnąć!! Nie sposób pominąć Panie Andrzeju , że jest Pan NAJLEPSZYM i NAJWSPANIALSZYM instruktorem !!!!! Bardzo,ale to bardzo dziękuję za profesjonalizm, cenne rady, cierpliwość,oraz za ciągłą mobilizację,która była mi tak potrzebna. Za to, że w końcu zrozumiałam ,na jaki pas na skrzyżowaniu muszę wjechać, gdy chcę skręcić, a na jaki, gdy zawrócić-bo to był mój słaby punkt.. WIELKIE DZIĘKI!!! Słuchajcie ja nie jestem z Trójmiasta i jeździłam 45km, ażeby wykupić dodatkowe godziny jazdy pod okiem Pana Andrzeja .Bo wcześniej szkoliłam się w ośrodku, w którym mnie niczego nie nauczyli... Dlatego chciałabym gorąco polecić odbycie całego kursu w Ośrodku u Pana Andrzeja, bo SUKCES GWARANTOWANY bez wykupywania dodatkowych godzin !!!! I co ważne jazdy tylko i wyłącznie po trasach egzaminacyjnych!!!PS: Panie Andrzeju moja siostra już nie może się doczekac kiedy również rozpocznie u Pana kurs :) Gorąco polecam każdemu - NAPRAWDĘ WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWI Kasia P.