U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Darek - opinia Tanio i smacznie oraz miła obsługa
~Darek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 maja 2023

Franek - opinia Najlepsze prawdziwe pachnące, pierwszozednym serem zapiekanki, pizza wiejska...
~Franek
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 13 kwietnia 2023

Nigdy nikomu nie dałam krytyka ale tu ręce opadają - opinia Dramat czas realizacji to jakaś masakra nie polecam czekania przeszło 2,5...
~Nigdy nikomu nie dałam krytyka a
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 grudnia 2022

Klient - opinia wątek zamknięty Na drzwiach zamknięcie o22h a w lokalu 20ha nie można nic zamówić. Porażka,...
~Klient
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 października 2021

Anonim - opinia wątek zamknięty Pizza zamówiona z 5 składnikami, brak jednego składnika, na pytanie gdzie...
~Anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Sister - opinia wątek zamknięty Z roku na rok coraz gorsza jakość potraw;( Do tego ceny rosną jak na...
~Sister
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Z roku na rok coraz gorzej wątek zamknięty Dzieci zamówily Margerite aby spróbować pierwszy raz nowej pizzy. Dostaliśmy...
~Patryk i Kacper
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Pizzeria u skrzypka wątek zamknięty Zamawiałam bardzo często raz dwa razy w tygodniu , zawsze było wszystko ok ....
~Ela
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Zamawiając pizzę zwróć uwagę, że chcesz ją z ciastem wątek zamknięty Choć pizza nie jest tania (21,50 zł za pizzę z szynką, pieczarkami i papryką)...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Nie zamawiać na dowóz. wątek zamknięty Czas oczekiwania ponad 2 godziny.
~Konsument
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 grudnia 2018

Juz była i staał klientkaq wątek zamknięty Bardzo jest mi przykro jak zostałam potraktowana. Zamawiałam od lat - co...
~GOSIA
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Kebab wątek zamknięty Kebab najgorszy który jadłem po jednym kęsie odechciało mi się najgorsza buda...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 września 2018

Okropna obsługa klienta! wątek zamknięty Zacznijmy od obsługi. Na przyjęcie mojego zamówienia czekałam ok. 10 minut!...
~Paulina G.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 września 2018

Nie polecam Skrzypek z roku na rok schodzi na psy wątek zamknięty 1 czas oczekiwania w lokalu z 30 min. zrobiło się 48 min 2 Cena 24,50 zonk...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Coraz gorzej wątek zamknięty Jadam w Skrzypku od ponad 12 lat - ah te czasy gimnazjum gdzie z kolegami...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

ochyda!!!! wątek zamknięty Okropna pizza! NIGDY nie zamawiajcie pieczywa czosnkowego!!! To jakaś...
~jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Kebab wątek zamknięty Kebab zamowiony w dniu dzisiejszym to istna tragedia! Sos ostry był zrobiony...
~Ferdek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 marca 2018

placek po cygańsku ???? chyba bardziej po dziadowsku wątek zamknięty Omijajcie to szerokim łukiem !!!!!! ci ludzie nie mają bladego pojęcia o...
~Zbuszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Pizzopodobna ochyda wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz dałam się namówić na pizzę z tej restauracji. Ciasto...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Pomyłka! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz!!!!
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
182

postów

163

wątków

do góry