U Skrzypka

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Jagiellońska 36N

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pomyłka! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz!!!!
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Surowe jedzenie wątek zamknięty Dzisiaj jadłam tam obiad, jestem zbulwersowana jak zostałam potraktowana po...
~Marianna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Niegrzeczna obsługa. Obraża klientów. wątek zamknięty Chłopak z obsługi pomylił pizze, zamiast przeprosić pretensje do klienta, że...
~Jagna Nowak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

Beznadzieja !!!!!! wątek zamknięty Tragedia !! Po pierwsze 1,5h czekania na pizze która była zimna i nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Bardzo zawiedziony były stały klient wątek zamknięty pani która odbiera telefony odmówiła zabrania ZIMNYCH POTRAW które zostały mi...
~Fudzio
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 marca 2017

Pizza wątek zamknięty Zamówiłam 2 pizze 50. chawajska i mistrzowska. Ciasto twarde i nie dobre....
~Iza
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

czas oczekiwania i jakość - beznadziejne wątek zamknięty Zawsze zamawialiśmy pizze tylko u Skrzypka ale po ostatnim oczekiwaniu 1,5 h...
~lena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 stycznia 2017

Kucharska fantazja wątek zamknięty Od lat zamawiałam jedzenie ze skrzypka. Zazwyczaj byłam zadowolona. W...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Nigdy więcej wątek zamknięty Zawsze zamawiaj pizze przez pizza portal i raczej byłam zadowolona. Od dziś...
~Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 października 2016

Nie polecam straszna obsługa i przypalone jedzenie wątek zamknięty Placek po cygańsku przyszedł przypalony , gdy dzwoniłem do pani pani odłożyła...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

NIE POLECAM!! wątek zamknięty Zamowilem pizze z mniejszą iloscia sera moja prosba zostałą zlekcewazona...
~Raver
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Mój blad wątek zamknięty Zamiast wejść na ta stronę przed i sprawdzić opinie to zamówiłem pizzę . To...
~smyrtin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

Ochydztwo za każdym razem wątek zamknięty Nie popuszczę wam!!Wszyscy znajomi,którzy czasem korzystają z zamówień na...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Zdecydowanie nie polecam! Jadłodajnia stworzona ku uciesze plebsu! wątek zamknięty To że U skrzypka podają ohydną i tłustą pizzę wiedziałem nie od dziś i...
~Ktoś kto chciał po prostu smaczn
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Bardzo NIE POLECAM !! Używają składników chyba 5 kategorii wątek zamknięty Zupełne przeciwieństwo skrzypka na Morenie... Pizza bardzo nie smaczna,...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

dlugi czas oczekiwania i pizza zimna wątek zamknięty ponad 2h czekalismy na pizze gdzie poinformowano nas, ze czas oczekiwania...
~emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

okropne wątek zamknięty Jedzenie zimne bez smaku i chyba ktos powinien sprawdzic czy tam wszystko na...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

Odradzam ich kebaby wątek zamknięty Zamówiłem kebaby z ich lokalu na Przymorzu - mięso pocięte w kawałeczki (a...
~Ryszard Ser
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

I to ma być lokal??? wątek zamknięty Sobota wieczór, godzina 21:30 w telewizji mecz między innymi reprezetnacji...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 listopada 2015

... wątek zamknięty Zamówienie zostalo dostarczone spóźnione , sam fakt ze czas oczekiwania byl...
~agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

164

wątków

do góry