Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szkoda że nie można dać zera wątek zamknięty Poniżej krytyki, omijać szerokim łukiem!
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2019

Bardzo niska jakość jedzenia wątek zamknięty Nie polecam jedzenie za drogie jak na fast food, właściciel nie miły!!!!!!
~Mariola
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Zapiekanki u Tymka wątek zamknięty Nie warto czekać 1,5h na zapiekanki takiej jakości. Cena jest znacznie za...
~Gość w Sopocie
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 czerwca 2018

Totalne dno! wątek zamknięty Bezczelny właściciel, do każdego ma jakąś złośliwą uwagę, potrafi nie...
~Oburzona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Nie godzę się na takie traktowanie klientów wątek zamknięty SZOKUJĄCE ZACHOWANIE WŁAŚCICIELA!!! Od samego wejścia Pan właściciel był...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 marca 2018

Świetny lokal! wątek zamknięty Serdecznie polecam, dobre jedzenie, miła obsługa i co najważniejsze żadnych...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo smacznie i w przystępnych cenach
~Robert
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Wreszcie lokal bez dzieci! wątek zamknięty Panie Tymoteuszu,, Bardzo Panu dziękuję za ten lokal. Od dawna szukałem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Zapiekanki Tymek wątek zamknięty Bardzo niemily wlasciciel ktoremu sie wydaje ze ma restauracje a to zwykla...
~Hela1
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

niestety zgadzam się z opiniami innych osób wątek zamknięty Arogancki właściciel, Jedzenie bez komentarza !!!!!!!!!!!!!!! bardzo słabe
~aneta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Porażka w centrum Sopotu wątek zamknięty Beznadziejna surowa pizza. Nigdzie w Trójmieście nie jadłem gorszej. Lepszym...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Dno!!! wątek zamknięty Arogancki i bezczelny właściciel, jedzenie to już zupełne dno. Stanowczo nie...
~Hutch
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

guzik warte miejsce w sopocie wątek zamknięty najgorszy punkt gastronomiczny w Sopocie z feralnym właścicielem , ohydne...
~jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Zdecydowanie za wysokie ceny patrząc na jakość gofrów wątek zamknięty Ostatnio przyjechałam na Openera z koleżankami. Postanowiłyśmy zjeść gofry,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

zimne i spalone gofry z kwaśną śmietaną wątek zamknięty W niedzielę 7 maja mieliśmy wątpliwą przyjemność skosztować gofrów u Tymka w...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

B*c za ladą wątek zamknięty Czytałam złe opinie.ale dopiero sama się przekonałam.Każdemu będe...
~Iwka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Zero kultury wątek zamknięty Zero kultury u właściciela, niemiła obsługa, wyprasza co drugiego klienta,...
~Rafał T
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Szok i niedowierzanie wątek zamknięty Ku przestrodze. Córka dziś nabrała ochoty na gofra, udałyśmy się więc do...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

zle traktowanie klientow wątek zamknięty Zamowilismy kilka gofrow. Czekajac na nie chcielismy skorzystac z toalety...
~turysci z krakowa
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2015

Definitywnie NIGDY więcej wątek zamknięty Niewyobrażalnie niegrzeczny Pan w Czapce. Wcięło mnie, wcięło dziecko, wcięło...
~Finka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry