UL-TEL Fotograf

Zakłady fotograficzne Fotografowanie

Gdynia, Wielkopolska 42 (wejście z rogu budynku)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tadeusz Wróbel - opinia nowy temat Zdjęcia wyszły super i błyskawicznie. Polecam
~Tadeusz Wróbel
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 5 października 2020

polecam !!!!! Super. za namową koleżanki poszłam poprawić to, co dzień wcześniej wykonałam...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Najlepszy fotograf! wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy fotograf! Robię u pana Ireneusza wszystkie zdjęcia od...
~Patrycja
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo ładne, wyraziste zdjęcia portretowe. Zdjęcia są wykonywane...
~khr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lutego 2018

Uwielbiam! wątek zamknięty Odkąd jeżdżę do Pana Ireneusza wiem że nigdy nie wyjdę niezadowolona z jego...
~Mirella
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 września 2017

Najlepszy fotograf wątek zamknięty Superfotograf - wielokrotnie robiłam u p. Ireneusza fotografie do różnych...
~M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 lutego 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Szóstka w ocenie w pełni zasłużona. Profesjonalizm - to słowo mówi wszystko....
~Henryka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2016

najlepszy fotograf w Gdyni wątek zamknięty Nie ma się co rozpisywać bo jedno słowo wystarczy: NAJLEPSZY!!! zawsze...
~Sylwis
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2015

FOTOGRAF REWELACJA wątek zamknięty szybko, miło i na temat! Rewelacja.
~MAGDA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

Szybko, sprawnie i na temat wątek zamknięty Aż miło spojrzeć na swoje zdjęcie! Chyba pierwszy raz z radością będę...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2015

Gorąco polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, zdjęcia zawsze ładne i korzystne. Nie ma...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Najlepszy w Trójmieście wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta i wspaniałe zdjęcia. Zdecydowanie polecam.
~Inka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

Polecam!! wątek zamknięty Najlepszy fotograf ever! Raz skorzystałam i teraz do innego nie pójdę!...
~Lolka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 marca 2015

Super, Polecam! wątek zamknięty Najlepszy z najlepszych, piękne zdjęcia, wesoły, przyjazny, korzystam już 10...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Całkowicie polecam... wątek zamknięty ...wszystkimi kończynami :p piękne zdjęcia, profesjonalne podejście i...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

Ani - opinia wątek zamknięty Najlepszy fotograf w Gdyni. Bardzo polecam!!!
~Ani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

najlepszy ! wątek zamknięty Korzystam z usług Pana Ireneusza od 2,5 roku i polecam serdecznie wszystkim ! :)
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Przesympatyczny Pan fotograf :):) wątek zamknięty Jak najbardziej polecam, bardzo pozytywny człowiek :) Zdjęcia też super :)...
~Studentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Dar wątek zamknięty Najlepszy Fotograf w Całej Gdynii !!! Naprawdę Polecam
~"PoPatrzNaTąPięknąDziewczynę"
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2014

polecamy wątek zamknięty Skorzystaliśmy dziś po raz kolejny z usług pana fotografa. I jak zawsze...
~agnieszka i andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry