Widok

USŁUGA NA NFZ

w poradni byłam na usłudze usuwania kamienia nazębnego w ramach NFZ. Zabieg trwał około 10 minut (trochę było mi to podejrzane, że tak krótko doktor sobie poradziła z kamieniem!), efekt ostateczny był żaden- kamień nie został usunięty, natomiast najdłużej z całego zabiegu trwało wypełnianie ankiety oraz ocena przez lekarza mojego stanu uzębienia i zaproponowanie przez lekarza programu leczenia (wymiana plomb, uzupełnianie ubytków itp.), już oczywiście w ramach płatnego leczenia. Odniosłam wrażenie, że kontrakt z NFZ tylko ta przychodnia wzięła po to, zeby uzyskać łatwy i tani dostęp do nowych klientów. Wczoraj miałam wizytę prywatną - usuniecie kamienia, piskowanie i fluoryzowanie zebów- cena 79,90 zł- efekt doskonały, zabieg trwał 45 minut. W porównaniu z pracą wykonaną przez Mewę- ocena Mewy to 1 punkt, tylko za to, że mnie przyjeli , a nie za to co zrobili!
Moja ocena
Mewa kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie Pani była prywatnie, o czym Pani pisze pod koniec? Chętnie się tam wybiorę w takiej cenie. Pozdrawiam i życzę przyjemniejszych wizyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry