Widok

UWAGA NA IMPEL W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM OKOPOWA

Odradzam wszystkim przed podjęciem pracy w firmie Impel sprzątanie w Urzędzie Marszałkowskim przy Okopowej brygadzista obiecuje 950 ale brutto to wychodzi netto + - 650 zł ale na3/4 etatu w tym około 50 pokoi toalety i hol ale to nie koniec dodatkowo codziennie Sala Okrągła ,Sala Herbowa ,winda ,Poziom terenu i klatka schodowa cztery piętra gdzie jest brudno tak że nie macie pojęcia i jeszcze jedno przed przyjściem Impela pracowało 8 pań a teraz chcą by to robiły cztery tak więc sami sobie pomyślcie czy warto,nie da się tego zrobić szczerze odradzam
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jeśli mają być tylko 4 sprzątaczki to należy dodać siedzącym tam ochroniarzom więcej obowiązków niż monitoring i kontrola obiektu pod względem osób niebezpiecznych oraz kontrola szeregowych pracowników...Wiadomo, że ani petenci ani urzędnicy nie będą po sobie sprzątać, bo byłoby to śmieszne. Najlepiej gdyby ten urząd zrezygnował z usług firmy Impel i wybrał droższą ale wobec swoich pracowników bardziej uczciwą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
P.S. 'kontrolą' i droższą 'firmę'. Sorry, pisałem szybko i zapomniałem podmiotu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mądrze się mówi ale każdy wybiera firmę z najniższą ceną a reszta ich nie interesuje a to się odbija na pracownikach bo to pracownicy wykonują daną pracę a nie firma
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Więc ktoś w tym akurat urzędzie powinien zacząć nie kierować się jedynie kryterium ceny (stać ich na lepszą i bardziej profesjonalną firmę sprzątającą). Urzędnik ten powinien zacząć myśleć zanim podejmie decyzje (chyba, że ostateczna decyzja nie zależy od niego). I czy na wszystko muszą robić przetargi ??! To chore jest.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Im mniej pójdzie na przetargi tym więcej na premie dla nich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze do tego dochodzą okna dwa razy do roku każda na swoim piętrze wychodzi około 30 okien wszystko za 450 miesięcznie to już firma Impel przegięła na całej lini myślą że ludzie są idiotami ,albo debilami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidka - jeśli to tak faktycznie wygląda, to może Urząd Marszałkowski zamiast płacić grosze firmie Impel znajdzie fundusze (najlepiej przy pomocy programu unijnego) na roboty samoczyszczące ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie dlaczego pracujecie za 450 zł niech sami sobie pracują ,powinniście się wszystkie zwolnić ,niech ten wasz brygadzista sam sobie pracuje razem z tym swoim Impelem ,napewno takich frajerów nie znajdzie ,którzy będą pracować za450 i tyle pracy tępić takich jak Impel ,powinniście to nagłośnić niech nikt nie da się nabrać na taką pracę za taką płacę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Impel banda oszustów i złodziei tak krótko można ocenić tą firmę ,ale mam nadzieję ,że i ich nastąpi koniec ,bo tak dalej być nie może apeluję by nie wysyłać zaproszeń do przetargu do tych oszustów
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda oszuści zabierają z każdej godziny po cztery min bo niby chodzimy jeść pić i sikać dodatkowo wprowadzili że wypłaty dostajemy co dwa miesiące masakra i to jest niby legalne wszystko a umowy dostajemy trzy w miesiącu każda z innej pod firmy ktoś przydał by się do zrobienia z nimi porządek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda oszuści zabierają z każdej godziny po cztery min bo niby chodzimy jeść pić i sikać dodatkowo wprowadzili że wypłaty dostajemy co dwa miesiące masakra i to jest niby legalne wszystko a umowy dostajemy trzy w miesiącu każda z innej pod firmy ktoś przydał by się do zrobienia z nimi porządek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oszuści i wszystko na ten temat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam tam pracować jako koordynator/brygadzista, poszłam na rozmowę ale znam wiele osób które pracowały w IMPEL-u, rotacja pracowników tak częsta, że nie wytrzymałabym nerwowo , co chwila ktoś się zwalnia albo wogóle nie przychodzi do pracy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dziwisz się że się zwalniają pracowała byś za 450zł to za pół etatu gdy ktoś znajdzie coś lepszego to odchodzi czy to coś dziwnego normalna sprawa ,Imel to sami oszuści to każdy kto pracował czy pracuje tak Ci powie skąd to zdziwienie u Ciebie ja pracowałam i coś na ten temat mogę powiedzieć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rozumiem, że przy sprzątaniu nie trzeba nad to myśleć ( sama pracowałam jako pracownik gospodarczy ) ale byla pracownico, wykaż choć trochę chęci czytania ze zrozumienie, w końcu chyba nie trudno odgadnąć sens mojej wypowiedzi? chyba logiczne, że skoro nie przyjęłam stanowiska to właśnie ze względu na wyzysk? jakoś w innej firmie w której pracowałam ludzi pracują po kilka lat, choć też nie za kolosalne sumy ale jednak umowy mają na etat więc logiczne, że łatwiej kieruje się grupą które chce pracować - a jeśli chce to znaczy, że musi mieć jakiekolwiek warunki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co tu ma myślenie do rzeczy ,wykonana praca się liczy samo się nic nie zrobi i przy sprzątaniu nie siedzi się tyłkiem w fotelu tylko trzeba się niezle nabiegać ,a umowy paniusiu w firmach sprzątających to mają tylko ci ,którzy mają orzeczenie o niepełnosprawności przestań pieprzyć i uważać się za mądrzejszą nie pracuje od dzisiaj w firmach sprzątających
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepiej chciałabyś nic nie robić bo tak wynika z Twojej wypowiedzi, tyłek wsadzić w samochód i pojezdzić po obiektach i jeszcze narzekać jak to się ciężko pracuje takich to znam w Impelu chciałabyś pracować gdzieś gdzie ludzie by pracowali za 450 zł i się nie zwalniali i najlepiej nic nie mówili i o nic się nie upominali a Ty przyjechałabyś od czasu do czasu by pokazać się i powymądrzać się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jedź po mnie jak nic o mnie nie wiesz a paniusią to chyba ty jesteś, też jestem pracownikiem gospodarczym, mam jeden punkt od 3 lat i fakt, mam umowę o pracę bo mam orzeczenie ale u nas są dziewczyny pracujące na zlecenie otwarte od lat na jednych obiektach. Nauczyłam się jednego - aby wiedzieć z kim trzymać kontakty w razie gdy np chcę iść na urlop i tak mam ugadane z szefem bo niestety, miałam sytuacje, że wchodziła nowa osoba a po tygodniu wracałam z urlopu a syf taki, że kolejny tydzień doprowadzałam obiekt do porządku. Ludziom nie chce się pracować, nie raz jeździłam na nadgodziny ogarniać po innych a tylko pretensje słyszałam i postawy roszczeniowe widziałam, jakoś na moim obiekcie nigdy nie było skarg a jestem przecież osobą niepełnosprawną. Więc jak jedziesz po mnie jak po jakiejś paniusi to napiszę ci tylko grzecznie: weź się do roboty!

a o impelu i jego pracownikach nic dobrego nie napiszę, Ci dobrzy uciekli do innych firm i słusznie bo nikt za takie grosze nie chciałby pracować ale to nie zmienia faktu, że często ludzie których widziałam na obiektach to totalne dno, syf, brud i totalny brak chęci

ps widać że jednak inteligencją nie grzeszysz skoro jeździsz po mnie że chciałabym aby ludzi tyrali za grosze a wyżej masz czarno na białym napisane że właśnie dlatego tam nie pracuję bo nie mam zamiaru przyłączać się do tego wyzysku!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powtarzam po raz drugi w żadnej firmie sprzątającej żadna osoba pracująca tam mam na myśli panie sprzątające nie dostanie umowy o prace prócz osób z grupą i tyle w tym temacie a Ty głupio mądra zgłoś się jednak do Impela tam takich potrzebują
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Panie sprzątające, serwis sprzątający - kocham Was z pełnym szacunkiem do wykonywanego zawodu drogie sprzątaczki, tak jak tych wszystkich menedżerów od wykładania towaru i "ochroniarzy" z grupą inwalidzką :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry