Widok

UWAGA NA ORTOPEDE WYGANOWSKIEGO

Przestrzegam przed skorzystaniem z porad dr Wyganowskiego. Lekarz mimo ze w kontakcie robi dobre wrażenie, kompletnie lekceważy sprawę samego leczenia. Moje kilkuletnie dziecko miało rękę w gipsie i szanowny lekarz zamiast wymienić gips na lekki (do kupienia w przychodnianym sklepie o czym nie wiedzieliśmy, a wystarczyło nam powiedzieć), kazał trzymać przez 6 TYG !!! dziecko w gipsie na cala rękę - kiedy to należy tak małym dzieciom po 2-3 tyg gips skrócić na samą dłoń żeby mogły ruszać łokciem. Na koniec jeszcze nie uznał za stosowne zrobienia rtg po zdjęciu gipsu. W rezultacie dziecko miało tak odwapnione kości że po miesiącu złamało sobie rączkę ponownie!!!!!!!!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się z opinią !!! Pan doktor jest zatrudniony w wielu przychodniach
Miałam stan zapalny barku Pan dr kazał nosić rękę na temblaku, oraz blokady żeby nie lekarz pierwszego kontaktu to była bym kaleką Przeszłam długą drogę rehabilitacji za własne pieniądze miedzy innymi sanatorium rehabilitowałam się ponad pół roku.
Lekarz ortopeda i rehabilitanci w sanatorium powiedzieli ,że w takich przypadkach trzeba płakać i ćwiczyć a nie nosić rękę na temblaku.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mnie dr Wyganowski wyleczył zapalenie barku.SKUTECZNIE !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7
do góry