Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ludmiła S. - opinia wątek zamknięty Dr. Izabela Wiśniowska-Lekarka rozkojarzona całą wizytę sprawiała nieobecnej...
~Ludmiła S.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

Izi - opinia wątek zamknięty Pierwsza wizyta na NFZ ,a w gabinecie trzeba zapłacić za usługę lekarza bez...
~Izi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lipca 2021

Polecam wszystkim wątek zamknięty W przychodni panuje miła i przyjazna atmosfera. Lekarze są uprzejmi i starają...
~Kasia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 listopada 2018

Żenada chirurg wątek zamknięty Po raz kolejny przyszło nam czekać do cudownej pani dr chirurg. Czas...
~Wkurzona mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 czerwca 2019

Uwagi dotyczace rejestracji chorych. wątek zamknięty Rejestracja do lekarza musi ulec poprawie.Osoba chora nie ma mozliwości...
~pacjent
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

przychodnia morena LEK. MED Izabela Wiśniowska wątek zamknięty lekarz? to rzeczywiście za dużo powiedziane! Nie wiem kto jej dał papiery, na...
~Aleksandra.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

KPINA! wątek zamknięty Nie rozumiem jak w XXI wieku nie można się dodzwonić do przychodni! Można...
~ewelina
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2015

poradnia dermatologiczna wątek zamknięty W żaden sposób nie można dodzwonić się do poradni dermatologicznej. Telefon...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Pan dr Siemaszko wątek zamknięty Nie polecam tego Pana jako człowieka a bynajmniej jako lekarza w kontakcie z...
~Pacjent
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2008

dr Izabela Wiśniowska wątek zamknięty Tragiczny lekarz, może nawet lekarz to za dużo powiedziane, to jakaś osoba...
~anka
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

CHIRURG DZIECIĘCY - BABARA CHRZANOWSKA wątek zamknięty Gdy zadzwoniłam do rejestracji tydzień wcześniej, by umówić dziecko na...
~matka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Dr Jaeszke - wspaniały specjalista wątek zamknięty Nie będę oceniać pracy całej przychodni, bo korzystam tylko z usług lekarza...
~Gość
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 marca 2016

koszmarna cena ksero wątek zamknięty Przychodnia ma chyba ksero ze złota. Muszę mieć ksero historii choroby na...
~olivka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Odbierajcie telefon w rejestracji ogólnej !!! wątek zamknięty Dzwoniłem dzisiaj od 8:30 do 10:30, aby się zarejestrować do lekarza...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 października 2015

Dr Wyganowski - ortopeda wątek zamknięty Zarejestrowałam się na Morenie na NFZ w przychodni do dr Wyganowskiego -...
~mama
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

ocena wątek zamknięty Nie jest najgorzej
~tadeusz morawiec
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 stycznia 2015

dr MICHALSKI wątek zamknięty Może i dobry specjalista ale do tego gbur notorycznie mówi że "robię...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2013

Rejestracja wątek zamknięty Wszystkich lekarzy specjalistów oceniam na 6,0. Mam zastrzeżenia tylko do...
~JohnDoe
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 maja 2014

TRAGEDIA wątek zamknięty To kolejna przychodnia w ktorej organizacja jest do niczego. Rownie dobrze...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

DR. WYSOCKI wątek zamknięty Ja i moja cała rodzina chodzimy do DR. Wysockiego, lekarz miły, konkretny....
~Hania
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

58

wątków

do góry