Widok

UWAGA OSZUST STOLARZ Ja już kasę starciłam ale może uda sie ochronić innych przed tym człowiekiem..

Usługi i wykonawcy Temat dostępny też na forum:
Na portalu trójmiasto ogłasza się " Stoalrz Oszust" robiący meble kuchenne na wymiar oraz inne zabudowy. Robi projekt pomiar podpisuje piekną umowę ksuje zaliczkę i ślad po nim zanika Pan Piotr G.
Wiem, że już nabrał kilka osób wiec ostrzegam przed jakimkolwiek kontaktem z tym Panem.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr G moze podasz dane skoro to firma to dane sa ogolnodostępne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
PAN PIOTR GOLNAU teraz działa jako osoba prywatna ale kiedyś prowadził firme Lider też znaną z przekrętów. Policja już powiadominiona wiec na portalu przestrzegam ludzi aby się nie dali oszukac tak jak ja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obawiam się że ten pan nie wywiąże się z powierzonego zadania. Usługa prawie w całości zapłacona, a praca nie wykonana. Wszystko rozpoczęte, żadna rzecz nie jest dokończona, nie dotrzymuje terminów. Proszę ALEXCISOWA2 o kontakt poprzez portal Trójmiasto.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie rozumiem jednego. Co jest w tym gościu takiego, że nie możecie odzyskać od niego kasy. Każdy tylko piszę, że go wydymał na kasę ten typek. Gdyby mnie oszukał to bym mu skutecznie wytłumaczył, że tak się nie robi. Dziwne, że on oszukuje ludzi i chodzi sobie spokojnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
witam
To prosze o dobrą podpowiedź jak mam ta kasę odzyskać. Ale w uczciwy sposób to sie nie uda.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawę cywilną mu załóż i komornik ściągnie trochę potrwa ale skuteczność 100%.Kwity i jakieś umowy to chyba masz???No chyba że faktycznie jesteś b.naiwna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tak mam umowe, aż tak naiwna to ja nie jestem, a pozew to wiem ze trzeba złozyć ale szukałam innych poszkodowanych i oczywiście znalzałam więc złożymy pozew zbiorowy.
Wkurza mnie to że ten facet bezkarnie cały czas oszukuje i okrada ludzi !!! a policja nie może nic z tym zrobić !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo ma znajomości na policji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
takie u nas prawo kazdy robi co chce.beznadzieja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
sprawe cywilna zalozylem, wygralem, sprawa u komornika i co... ...jestem trzeci w kolejce, pierwszy jest US i ZUS, pozniej alimenty, pozniej moze ja - nie ma z czego sciagnac kasy, a chodzi o prawie 40000 zl, na goscia sily nie ma, a mimo, ze bylo to kilka lat temu to nadal lazi po tym swiecie i ludzi oszukuje - co jest z tym krajem nie tak??? :|
dajcie jakies ostatnie znane namiary na Piotra Gollnau, dawna firma lider
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem oszukaną osobą, pozew w sądzie, proszę o kontakt aniger.aniger@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pisze Pan o 40 000 zł szkoda ze pomija pan fakt że prace zostały wykonane w 90 procentach a ile wpłacił pan pieniążków?
Myślę że nie chce pan również pamiętać o sposobie w jaki wykorzystując moją niewiedze prawną nakłonił mnie pan do podpisania ugody w której zobowiązałem się do zwrotu całej wartości zamówienia pomimo tego że wszystkie pieniadze które otrzymałem wydałem na materiały i akcesoria na wykonanie pańskich mebli.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
prawda jest taka, ze robi Pan krzywe meble, które na pierwszy rzut oka tylko wyglądaja dobrze. daje szajsowate materiały i pozostawia niedoróbki. Umawia się Pan na dokończenie mebla, a potem nie przyjeżdza, nie zadzwoni i nie odbiera telefonu. Potem ściemnia Pan, że był chory, że leżał w szpitalu!!!!! A to jest jedne wielkie oszustwo!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
czekam na kontakt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Mnie również oszukał? Była Pani na policji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,
Ja również zostałam oszukana i kieruję sprawę do sądu. Jednocześnie zamierzam skierować także sprawę do prokuratury twierdząc, że było to działanie celowe. Może ktoś chciałby się przyłączyć? Byłoby to "mocniejsze" i bardziej wiarygodne dla organów ścigania, a i dług będzie łatwiej i szybciej mógł komornik odzyskać, jeśli pojawi się 6 osób z prawomocnym wyrokiem, a nie tylko jedna.
Proszę o kontakt zainteresowanych: anastazjaabroczek@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A po prawdzie to jest Pan oszustem. Celowo wprowadzam Pan ludzi w błąd i kradnie ich pieniądze - często zarobione w pocie i krwi. Krzywdzi Pan ludzi i ich rodziny. Mam nadzieję, iż uda się w jakiś sposób, aby Pan to odczuł. Jeśli nie w obecnym życiu (tu niestety różnie bywa - taki kraj), to w ostatecznym...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wykonuje też meble prywatnie, nie rozumie klientów którzy dają zaliczki na piekna gadke , nie mogę tego pojąć
Ja robiąc szafę za 3500 zł wziąłem 100 zł zaliczki symbolicznie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
telefon 507565833 - rzadko odbiera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ogóle nie odbiera, mimo że jest wolny sygnał cały dzień
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ty jestes glupi czy co? pewno ze chodzi spokojnie bo co moze zrobic taki ktos jak ty? dac w pysk? jestes bandytą? jesli tak to powinienes siedziec w wiezieniu! czas samosadow sie skonczyl bo np taki zly czlowiek jak ty spotka uczciwego brata blizniaka, nie bedzie nawet z toba chcial rozmawiac a ty w swoim pustym mozdzku ubzdurasz sobie ze to on i bec w niewinnego czlowieka. i wtedy to ty bedziesz bandyta i do ciupy;-) kozak....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mógłbyś jemu wytłumaczyć pod warunkiem ,że miałbyś z nim kontakt lub wiedziałbyś gdzie mieszka lub ma swoją ''firmę''.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poprosze numer telefonu do tego pana
pomogę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Numer telefonu NIEUCZCIWEGO stolarza Piotra GOLLNAU - 507 565 833. Trzeba mieć na uwadze, że ten człowiek często zmienia numery telefonów oraz swoje adresy poczty elektronicznej. Cały czas daje ogłoszenia polecając swoje tandetne usługi - raz pod imieniem PIOTR, innym razem jako MARCIN; dla obu ogłoszeń ten sam numer telefonu.
Ostatnio stolarz paskuda używa adresów mailowych: stolmeb.gd@gmail.com (jako Marcin) oraz piotr2507@gmail.com (jako Piotr).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W internecie również wpisałem że Pan Marcin i Piotr są nieuczciwi. Zrobiłem to gdyż nie pojawili się na montażu kuchni w wyznaczonym czasie. Po wyjaśnieniach telefonicznych wszystko zostało ustalone. Kuchnia została wykonana w pełni według projektu z tym że z obsuwą czasową. Nie mówię że wszystko szło jak powinno ale kuchnia została wykonana. W razie wątpliwości proszę o kontakt. 506-687-199
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Potwierdzam! Też poznałem jego dwa imiona, on się tłumaczył, że Marcin Filipczuk, to kolega który z nim pracuje - KOLEJNA ŚCIEMA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój adres : katarzyna757@gmail.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja również mam problem ze stolarzem, szafka miała być gotowa 30.10 a od prawie m-ca nie odbiera telefonu, teraz ma wyłączony i skrzynkę wiadomości pełną, jednak imię się zgadza natomiast nazwisko nie, pan podał się za Piotra Wójcika, tel. 504 383 031, mam spisane zamówienie i wpłaconą zaliczkę 50%. Danych z dowodem nie sprawdziłam i mam wątpliwości czy nie posługuje się fałszywymi nazwiskami. Adres na zamówieniu - Chełm Gdańsk ale nie wiem czy jest wiarygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też zostałem oszukany . prosze o kontakt wrolczynski@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
TEŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY PROSZĘ O KONTAKT wrolczynski@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestroga dla innych - zanim podpiszecie umowę, poproście o podanie NIP i REGON firmy, żeby sprawdzić czy dana firma istnieje. Ostatnio robiłem wycenę u stolarza, kontakt mailowy był świetny dopóki nie poprosiłem o dane firmy, do tej pory z jego strony cisza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej udać się do aktywnej sprawdzonej firmy na rynku choć oszustów pełno ja bym nie dała zaliczki
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ostrzegam również, ja jestem świerzym klientem tego oszusta, więc ostrzegam. Ja idę z nim do sądu, jak się uda zbiorowy pozew, to jeszcze lepiej. Choć obawiam się, że pan może być niewypłacalny czytając powyższe opinie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam firmę, która za małą opłatą zajmuję się takimi sprawami w sądzie, jeśli uzna, że sprawa jest do wygrania, niedługo konsultacje i do roboty. Nie zamierzamy się już z tym Panem użerać!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

możesz podac namiary do tej firmy która pomaga Tobie w sadzie? Chetnie zasięgnę informacji, bo mam problemy z Gdańska Fabryka Mebli z siedziba City Meble, aleja Grunwaldzka 211 i warsztatem na Narwickiej. Od roku użeram się z nimi o usterki. Umawiaja terminy i 3 razy w tygodniu odwoluja.
Przyjezdzam na terminy z zagranicy, ponosze ogromne koszty i mam dosyc kretactwa.
Będę wdzieczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alexcisowa prosze o kontakt lariska84@gmail.com a takze pozostalych oszukanych przez Piotra G.!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest w więzieniu. Jak wyjdzie to i tak nie będzie miał kasy na spłatę zadłużenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

pełno możliwości weryfikacji ewentualnego wykonawcy dzisiaj, szczególnie jeśli mamy wątpliwości co do rzetelności / uczciwości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry