Widok

UWAGA: Przekaz medialny z Ukrainy to manipulacja

Wojna na Ukrainie to kolejny akt globalistycznej manipulacji, która ma zniszczyć narodowe państwa i spowodować wymieszanie się narodowości, aby łatwiej było nimi kontrolować. To co widzisz w mediach głównego nurtu i całą ta propaganda odnośnie uciekinierów jest specjalnie nakręcana, aby jak najwięcej ludzi z tamtą tutaj przyjechało. W niektórych przekazach medialnych pokazywane są nagrania lub zdjęcia wykonane zupełnie gdzie indziej i kilka lat temu. Mamy tutaj podobną sytuację jak z "trumnami z Bergamo ofiar na covida", które potem były tak naprawdę zdjęciami ofiar utopionych emigrantów z Afryki. Nie daj się manipulować. Oni chcą zmienić skład narodowościowy naszego kraju, byśmy utracili nad nim kontrolę. Propaganda zarazą covida została zastąpiona wojną na Ukrainie. Ciekawe, że nikt już nie boi się zarazy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tutaj macie trochę na ten temat "Musisz to wiedzieć (1346) Dziwna ta wojna. Nie zbombardowali telewizji, nie odcięli prądu ani gazu" - https://youtu.be/XLu9PgjDXcY
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie kompromituj się już
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pomijając fakt, czy hipotezy Bartosiaka (poniżej) są bliższe, czy dalsze prawdy, to sprawia wrażenie dobrze zorientowanego i przedstawia konkretny punkt widzenia, natomiast Maciak ględzi demagogicznie, jak chłopek roztropek.
https://www.youtube.com/watch?v=JrM2mKeA1Os
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie no odleciałeś za mocno. mam kumpla, który ma tam rodzine i to wszystko się dzieje. A Ukraincy to tez slowanie i nie zmienia to zbytnio kultury w Polsce, ja ich szanuje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

szanować można, ale to nie zmienia faktu że wykorzystuje się ich przez globalistyczne bandy. Poza tym Ukraina nie rozłączyła się za ludobójstwo z czasów II wojny światowej i kradzież Lwowa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

W dziesiątkę! Rząd Ukrainy umył ręce, nie przyznał się a jak strach zagląda w oczy to nazywa nas "przyjaciółmi "!? O nie, nigdy, są nawet w internecie wypowiedzi Polaków, ofiar min. Wołynskiej zbrodni, oni byli gorsi od hitlerowców, nawet swoich mordowali. Pomoc ok, ale nie na taką skalę, a po wojnie wypad z Polski. Lwów niegdyś piękne miasto a teraz prawie ruina, czas tam stanął....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pamiętaj albo poczytaj o Wolyniu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chory na umyśle fake newsie. Lecz się jeżeli jeszcze jesteś uleczalny. Nie leciała jeszcze bomba na twój łeb !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie jestem chory ale czujny. Od 2 lat śledzę tzw. pandemię. Od ponad 2 lat jesteśmy oszukiwani w mediach głównego nurtu. Jaka jest rzeczywistość?
1. Za pomocą strachu globalistyczne kukiełki usiłują przepchać regulacje, które ograniczają prawa obywatelskie. Patrz wykreowany islamski terroryzm, wiosna arabska, rewolucja pomarańczowa na Ukrainie.
2. Tworzą prawo, które ma zubożyć większą część społeczeństwa na świecie, by było ono uzależnione od państw narodowych, które tak naprawdę są kontrolowane przez właścicieli globalnych korporacji.
3. Efektem końcowym ma być stworzenie nowego gatunku człowieka. Połączenie ciała biologicznego i świadomości z cyfrowym światem.
To co nazywa się Nowy Porządek Świata lub Nowy ład to tak naprawdę neofaszystowska koncepcja zarządzania populacją. Osoby nie przydatne będą eliminowane. Tzw. szczepionki nie chronią przed jakimś tam wirusem, tylko są do wprowadzenia cyfrowej identyfikacji oraz sztucznego uszkodzenia odporności organizmu. Będzie można zdalnie wpływać na ciała zaszczepionych tym preparatem ludzi.

To co widzimy na Ukrainie to kolejna scena teatru. Prawdopodobnie większość Ukraińców tak samo jak Polaków nieświadomie ogrywa swoje role. Oni chcą zdestabilizować nasz kraj emigrantami. To nie jest teoria spiskowa tylko scenariusz poważnie brany pod uwagę. Rosja przy okazji dba o swoje interesy w regionie. Ma pozwolenie na swoje działanie, ponieważ jej postawa wynika z wcześniej już przygotowanego skryptu. Po prostu miała wywołać wojnę to ją wywołała. W telewizornii będą ją potępiać, ale w rzeczywistości nie będzie dla niej dużych strat. Poza tym w porównaniu do wojny w Czeczeni czy Syrii, na nagraniach które widziałem, nie ma na Ukrainie teraz aż tak dużej zadymy. Może potem się rozkręcą.
Tutaj masz aryków z którego wynika, że Polak będzie obywatelem II kategorii we własnym kraju https://legaartis.pl/blog/2022/03/01/polaku-obodz-sie-i-nie-uczestnicz-w-zaplanowanej-profanacji-narodu-polskiego/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tutaj relacja z granicy w Korczowej. "Korczowa, Relacja z granicy ukraińskiej 01.03.2022" - https://youtu.be/gw2Y-SMIx0M Tego nie zobaczysz w telewizorze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

bylem sceptyczny, ale chyba masz racje. w przemyslu grasuja bandy smlochów straszące kobiety, wczoraj jakis imigrant ekonomiczny odgryzl ratownikowi medycznemu palec!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mnie dziwi jedna rzecz, mianowicie suche dane, sprawdźcie ile osób pod koniec 2021r w Polsce umierało na Covid19 - wedle oficjalnych danych było to 12 tyś osób tygodniowo, w porównaniu do ofiar na Ukrainie... Nawet nie ma porównania, skoro Rosja atakuje osiedla mieszkalne, szpitale, szkoły, to gdzie ofiary? To mi wygląda na dezinformację, nawet zaryzykuje stwierdzenie że to właśnie my nieświadomie bierzemy udział w jakiejś Amerykanskiej propagandzie przeciw Rosji...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

... Dwa lata temu chodziły pogłoski że Covid19 powstał w tajnym laboratorium USA które prawdopodobnie mieści się na Ukrainie, teraz zostało potwierdzone przez Rosję że takowe laboratoria istnieją, USA wpierw zdementowało te pogłoski zasłaniając się rosyjską propagandą, jednak po namyśle przyznali się jednocześnie zaznaczając że tylko badali tam Covid19.... Co o tym sądzisz?.... wszędzie to pieprzone USA...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

> Covid19 powstał w tajnym laboratorium USA które prawdopodobnie mieści się na Ukrainie

Ktoś, poza tobą, słyszał takie pogłoski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ukraińskie laboratoria współpracowały w USA. Rosja podnosi to jako jeden z powodów ataku na Ukrainę. Pozostałe to miedzy innymi ataki na rosyjsko języczną ludność na wschodzie kraju oraz dążenie Ukrainy do wstąpienia do NATO. Wg mnie prezydent Ukrainy jak i Rosji grają wg wcześniej ustalonego scenariusza. Zełeński jest wspierany przez żydowskiego pochodzenia oligarchów. Celem Rosji jest wypchanie z Ukrainy jak największej ilości nieprzychylnej ludności, aby zdestabilizować kraje ościenne NATO, jak. np. Polska. Globaliści chcą wymieszać narody, ponieważ takie państwa są niestabilne i łatwo jest w nich wywoływać konflikty. To będzie powód do kolejnego ograniczania swobód obywatelskich oraz spowoduje załamanie się gospodarek tych krajów. Docelowo ma być stworzony globalny kryzys, aby upadły obecne narodowe państwa i społeczności. Na ich gruzach ma powstać rząd światowy oraz regulacje, które zniosą granice dla globalnych korporacji. Ten rząd będzie dążył do zabicia współczesnego gatunku człowieka, by zastąpić go nowym genetycznie zmodyfikowanym. Nowy gatunek będzie zarządzany przez globalną sieć cyfrową, inaczej sztuczną inteligencje. Świadomość będzie zdygitalizowana i będzie można ją przepościć do nie biologicznych form. Dzięki temu osiągnie się nieśmiertelność dla wybranych i pękło dla reszty. Ci co ułożyli ten plan są inspirowani przez zewnętrzne inteligentne źródło, które dla uproszczenia możemy nazwać demonami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koronawirus

Szach mat dla ludzkości - zakazany film, który w skrócie opisuje plan globalistów (21 odpowiedzi)

"Szach dla ludzkości". Film, który w 11 minut tłumaczy o co chodzi w tzw. "wielkim resecie". -...

Co ile robicie zakupy spożywcze? (18 odpowiedzi)

Jak w temacie? Robicie sobie listy zakupów czy kupujecie codziennie?

przeprowadzka !!?? (25 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

do góry