Widok

UWAGA na montażystów

Salon jest ok ale trzeba zwrócić uwagę na montażystów. U mnie ekipa, która kładła panele tak zawaliła sprawę, że aż szkoda gadać. Po czasie większość listew odchodzi od ściany, na podłodze porobiły się szpary - tragedia! Zostawiając u nich tyle pieniędzy (podłoga, drzwix3) spodziewałam się bardziej fachowej obsługi.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Masz uwagi do montażystów a wpisałeś termin usługi - kwiecień 2011 w lutym 2011 ????
Jeśli faktycznie ten montaż miał miejsce i na podłodze robią sie szpary a listwy odchodzą od ścian to nie jest jest to wina montażystów - warto sprawdzić wilgotność w mieszkaniu bo tu prawdopodobnie leży przyczyna - poczytaj sobie na necie co dzieje się z wilgotnością powietrza w mieszkaniu w czasie okresu zimowego a potem wypowiadaj się na forum...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Termin usługi to kwiecień 2010, mała pomyłka. Wiem coś o wilgotności w mieszkaniu i jaki to ma wpływ na podłogę ale proszę mi wierzyć część wad które "wyszły" po czasie nie mają nic wspólnego z wilgotnościa, np. listwa dylatacyjna z klejem na wierzchu, która już odpadła od podłogi...
Właśnie zbieram się do reklamacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry