Widok

Uber,Taxify-kierowca z własnym autem

Jak w tytule,czy warto zacząć przygodę z którąś z tych firm mając własne auto ?Jeżeli ktoś jeździ to proszę o wypowiedź na ten temat.Proszę o powstrzymanie się od komentarzy typu to nie jest legalne itp.Po prostu chcę znać realia czy warto wchodzić w ten interes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli prawdziwa jest wysokość kar nakładanych przez ITD to nie warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto podepnij się pod tego partnera z tego linku rozliczenie gratis https://www.ecoxpress.pl/ref/Roma5MUjKA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wiec pomijam ze to jest nielegalne itp. :) wiec wez sobie kalkulator do reki i zacznij liczyc 1.30 /km odejmij prowizje ubera 25 %, koszty umowy zlecenia , podpiecie pod partnera , i o ile dobrze pamietam 8 % podatku z wynajmu auta. Jednym slowem nie nie oplaca sie chyba ze lubisz katowac auto za jakies smieszne pieniadze. Jak chcesz sie zajmowac przewozem osob , zrob licencje koszt 200 zl. W Trojmiescie nie ma egzaminow z topografii kup taksometr z kasa i jezdzij ze spokojna glowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

oplaca sie mozna spokojnie sobie dorobic te 2000 pracujac wieczorami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hahaahhah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

przy pełnym wymiarze godzin zarobki to ok 4000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Taaa, pracując 12-14h dziennie...przelicz sobie na godzinę i zobaczysz,że się nie opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

do góry