UBEZPIECZALNIA

Ubezpieczenia

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anonim - opinia nowy temat Szybko, rzetelnie i w miłej atmosferze. Polecam szczególnie Panią Żanetę.
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 stycznia 2021

Robert - opinia nowy temat jako stały klient mogę tylko polecić i dalej być obsługiwanym przez Firmę....
~Robert
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 stycznia 2021

Barbara - opinia nowy temat Miła, profesjonalna obsługa. Rozwiano wszystkie moje wątpliwości,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 31 grudnia 2020

Marysia - opinia nowy temat Bardzo miła i profesjonalna obsługa Pani Żanety Kozakowskiej, która...
~Marysia
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 29 grudnia 2020

Przemek - opinia nowy temat Jak najbardziej obsługa godna polecenia
~Przemek
-

Artur - opinia nowy temat Od kilku lat korzystam z oferty Ubezpieczalni. Polecam.
~Artur
-

Kaja - opinia nowy temat Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Żaneta cierpliwie odpowiadała na tysiące...
~Kaja
-

dodano: 28 grudnia 2020

Pamela - opinia nowy temat Oferta bardzo bogata i dla osoby z mniejszym portfelem i większym. Usługi...
~Pamela
-

Klaudia - opinia nowy temat Bardzo polecam, zwłaszcza Panią Żanetę. Wyjaśniła dokładnie wszystko,...
~Klaudia
-

Marta - opinia nowy temat Bardzo polecam tę ubezpieczalnię, wizyta przebiega bardzo sprawnie, bez...
~Marta
-

Piotr - opinia nowy temat Bardzo polecam, Pani Żaneta wszystko ustaliła telefonicznie, a sam odbiór...
~Piotr
-

dodano: 27 grudnia 2020

Wioletta - opinia nowy temat Jak zwykle niezawodny , polecam Pana Huberta!
~Wioletta
-

dodano: 24 grudnia 2020

Daniel - opinia nowy temat Agent jest zawsze bardzo pomocny i rozwiazuje wszystkie problemy szybko i...
~Daniel
-

dodano: 24 grudnia 2020

Anna - opinia nowy temat Porządna firma. Korzystałam już wcześniej z usług w tej firmie w punkcie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 grudnia 2020

Jacek - opinia nowy temat Wszystkim tym, którzy chcą ubezpieczyć mieszkanie (i nie tylko) bardzo...
~Jacek
-

dodano: 15 grudnia 2020

Anna D. - opinia Polecam odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Jestem zadowolona z...
~Anna D.
-

dodano: 26 listopada 2020

Jurek - opinia jestem bardzo zadowolony, korzystam z ich usług od 3 lat, teraz ubezpieczyłem...
~Jurek
-

dodano: 26 listopada 2020

Bartosz - opinia Polecam. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem ubezpieczalni Panią Joanną...
~Bartosz
-

dodano: 25 listopada 2020

Krzysztof - opinia Bardzo miła i sympatyczna obsługa, ale przede wszystkim fachowa. Dzięki...
~Krzysztof
-

dodano: 24 listopada 2020

Zbyszek opinia - opinia Bardzo profesjonalna obsługa, szeroki wybór ofert, oferty tańsze niż w...
~Zbyszek opinia
-

dodano: 23 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
199

185

wątków

do góry