Ubezpieczenia Maciej Wylandowski

Ubezpieczenia

Gdańsk, Antoniego Lendziona 15

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Amadeusz Markun - ocena Profesionalna obsługa, bardzo wysoka kultura w obsłudze klienta.
~Amadeusz Markun
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 października 2023

Martyna - opinia wątek zamknięty szybka i bardo konkretna pomoc. Polecam!
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Paulina M. - opinia wątek zamknięty Pan Maciej posiada ogromną wiedzę merytoryczną i potrafi tę wiedzę w...
~Paulina M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Sławomir - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście i ogromna wiedza Pana Macieja , pozwoliła mi...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Emilia - opinia wątek zamknięty Sprawna komunikacja, wszystko na czas. Pana Macieja poleciła mi przyjaciółka....
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

polecam! - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi pana Macieja, wszystkie transakcje...
~polecam!
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Fachowo, konkretnie i szybko. wątek zamknięty Wszystko zostało powiedziane niżej, więc nie ma co powielać. Mówiąc krótko -...
~Maciek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

Nowakowska H. - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, bardzo polecam współpracę z Panem Wylandowskim. Błyskawiczna...
~Nowakowska H.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

Szybko, sprawnie, polecam! wątek zamknięty Szybka i fachowa obsługa. Do tego Hestia ma fajny system do zatwierdzania...
~Kamil G
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam usługi Pana Macieja, rzetelnie i expresowo załatwił ubezpieczenie na...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Opinia Ubezpieczenia Maciej Wylandowski wątek zamknięty Za najlepszą rekomendację powinno wystarczyć to, że współpracuje na z Panem...
~Joanna Sawczuk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2019

profesjonalny doradca wątek zamknięty Pan Maciej jest naszym doradcą . Jesteśmy bardzo zadowoleni wszystkie...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

najlepsza obsługa ubezpieczeniowa ever wątek zamknięty na telefon, na cito, najlepiej i wybitnie profesjonalna obsługa
~elisabeth
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Polecam agenta wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, oferta cenowa bardzo atrakcyjna, polisa załatwiona...
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2018

Ubezpieczenie Domku Letniskowego wątek zamknięty Witam Dzwoniłem do różnych firm ubezpieczających domki letniskowe na ogrodach...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

szybko, sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Polecam Pana Macieja jako doradcę ubezpieczeniowego, szybka obsługa, bez...
~Ela Kozak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 stycznia 2018

Ubezpieczenie obiektu - szybko sprawnie i rzeczowo wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Umowa ubezpieczenia przygotowana szybko i rzetelnie....
~Francesco
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2017

Opinia wątek zamknięty Po komplikacjach z odnowieniem polisy na ubezpieczenie mieszkania otrzymałam...
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Szczególnie polecam wątek zamknięty Profesjonalny,rzeczowy,przyjemny w kontakcie. Bardzo dobre oferty cenowe
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Ubezpieczenie mieszkania- szybko i rzetelnie wątek zamknięty Całym sercem mogę polecić pana Macieja, sprawa załatwiona szybko, rzetelnie....
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry