Widok

Ubezpieczenie mieszkania

chcemy ubezpieczyć mieszkanie ale nie wiem gdzie najlepiej i w miare cenowo , fajna bylaby opcja placenia miesiecznie lub kwartalnie
interesuje nas ubezpieczenie od pozaru , zalania , włamania ale rowniez innych rzeczy
może macie jakies ciekawe ubezpieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy w Ergo Hestii z racji że tam pracuje, ale z doświadczenia wiem że jak chcesz tanio i dobrze to się tak nie da a jak masz mieć ubezpieczone mieszkanie byle jak to lepiej w ogole tego nie robić bo jak coś się stanie to będziesz miała żal sama do siebie jak przyjdzie do wypłaty odszkodowania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja nie mowie ze tani ale w miare cenowo , mama ma w uniqua w spóldzielni i jak zalalo mieszkanie to ladnie dostali , takze nie wiem roznie to jest , a wcale duzej skladki nie placi ,
poprostu sie orientuje gdzie najlepiej , musze popatrzec na oferty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy zalanie to chodzi tylko jak sąsiad zaleje, czy liczy się również to, że np dach cieknie (mieszkam na poddaszu)?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalanie to zalanie - niezależnie czy przez cieknący dach, czy przez sąsiada.
Przy takim zalaniu nie musisz nawet mieć ubezpieczonego mieszkania, żeby dostać odszkodowanie (idzie z OC właściciela budynku albo sąsiada).
Ale uwaga: nie zawsze !
Np. Uniqa nie pokrywa szkód z OC, powstałych bez winy Ubezpieczonego !
Możesz też oczywiście zlikwidować szkodę zalaniową z własnej polisy - a Twój Ubezpieczyciel ściągnie sobie kasę regresem z ubezpieczenia sprawcy. Jeśli regres będzie skuteczny - to przeważnie nie tracisz zniżki za bezszkodowość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Uniqa to najbardziej ku.... ubezpieczalnia i jak sama nazwa mówi - unika wypłat odszkodowań na wszelkie możliwe sposoby.
Nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z tymi debilami!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
10% zniżki kupując ubezpieczenie WARTA DOM+ DIRECT, podając kod promocyjny: WARD01656000 https://wartadirect.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Markowa ja też w Ergo pracuję :}
A mieszkanie mamy ubezpieczone w Inter ubezpiecznia czy jakoś tak :D
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejrzyj oferty ubezpieczeń na stronie Cuk, tam porównasz ceny polis mieszkaniowych i zorientujesz się gdzie jest najtaniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w Warcie.. a wcześniej miałam w Generali - na żadne nie narzekam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przelicz sobie:
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-mieszkania
Najlepszy stosunek zakresu ochrony do ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Markowa, ja też pracuję w Hestii:)
trochę nas już tu jest :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My korzystamy z ubezpieczenia w Generalli. Mieliśmy problem z dachem bo przeciekając zalał nam mieszkanie i wypłacili nam zadowalającą kwotę i odmalowaliśmy całe mieszkanie i jeszcze zostało nam na kolację :)
Teraz sprzedajemy już to mieszkanie, ale na nowe chcemy wziąć również w Generalli.
Aha i my płacimy raz na rok.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Masia po co te przechwalanie się 16 tyg ciązy?Obyś nie zapeszyła i dociągneła do końca.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
czepialski....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie.Ten co stracił dziecko miesiąc temu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja mam w skoku, ale czy to jest korzystne cenowo to nie wiem w sumie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam ubezpieczenie w PZU. PZU do 5000 zł wypłaca pieniądze bez oględzin, na zgłoszenie telefoniczne co często ułatwia całą procedurę. Ubezpieczenie nazywa się PZU DOM i mam znajomego, który pracóje w PZU.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
Masia ile płacisz rocznie za ubezpieczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio porównywalam PZU z innymi ubezpieczycielami w takim samym zakresie i muszę napisać, że PZU było drogie. Przewertowalam 6 ofert i myslę, ze dobrze wybralam. Ogólne warunki przejrzalam dokladnie. Wybrałam mało znaną firmę, ale cena do zakresu jest ok. za 800 000 sumy ubezpieczenia 700 zł na rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
> za 800 000 sumy ubezpieczenia 700 zł na rok

Zależy co masz w zakresie - ale jeśli to tylko ubezpieczenie z cesją dla banku, to ponad dwukrotnie przepłacasz :)

sadyl
dobra-polisa.pomorskie.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja w końcu ubezpieczyłam w Warcie. polisa Dom+ dodatkowo ubezpieczenie OC. płacę mniej niż 400 zł na rok (ale ile dokładnie to już zapomniałam ).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warta to najgorszy ubezpieczyciel, do tej pory walczę z nimi o odszkodowanie bo wyplacili śmieszne pieniądze za poważne szkody,pękły jakieś rury w bloku i pozalewało mieszkańców, nie polecam....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz, każdy ma swoje przygody z ubezpieczycielami. ja np nigdy nie ubezpieczę się w PZU, ani też nikomu nie polecę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I każdy ma tego typu doświadczenia - albo jak nie ma, to zna kogoś, kto ma.
I powstaje legenda o firmie X, że jest cacy (albo do bani) w przeciwieństwie do f-my Y, która jest do bani (albo cacy - zelzeżnie od własnych, albo zasłyszanych, doświadczeń)

A w rzeczywistości wygląda to tak:
Każda firma składa się z ludzi. W zależności od tego, czy:
- trafi się na dobrego "szkodnika"
- firma przyciśnie "szkodnikom" śrubę na szkodowość
świadczenia wypłacane w TEJ SAMEJ firmie mogą wyglądać zupełnie różnie.

Naprawdę ważne, jest to co w OWU
Jeśli OWU przewiduje odpowiedzialność firmy za jakieś zdarzenie (to pół biedy, bo większość z mniejszości, czytających OWU, przebrnie przez tą ich część) to zazwyczaj problemy poijawiają się przy "limitach" - bo nawet jeśli OWU przewiduje i suma ubezpieczenia jest wystarczająca - to okazuje się, że sublimit na to konkretne zdarzenie wynosi np. 10%
Bo się kupiło ubezpieczenie o 10 zł tańsze niż gdzieś indziej - a Agent sprzedający polisę nie miał o tym pojęcia (bo nie chciało mu się wczytać w OWU), albo albo nie miał wyboru (agent wyłączny)

Jeśli od strony polisowej wszystko jest ok - to samą likwidację zawsze można skarżyc, przeważnie skutecznie. Zazwyczaj wystarcza korespondencja z Ubezpieczycielem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie przepłacam i co do tego ma cesja. Nie ubezpieczyłam tylko tak aby bank mial zabezpieczenie. Ubezpieczylam dla siebie i rodziny. Chciałam mieć dobre ubezpieczenie i takie mam, anie gó......no wciskane pod cesję. Za takie coś jedna z agentek już raczej nie ma czego u mnie szukać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> co do tego ma cesja

Ma. Uwierz, że często spotykam Klientów, którzy chcą ubezpieczenie WYŁĄCZNIE dlatego, że bank wymaga. I nie przetłumaczysz, że warto dołożyć parę złotych i mieć ubezpieczenie również dla siebie.

> Chciałam mieć dobre ubezpieczenie i takie mam, anie gó......no wciskane pod cesję

Bardzo rozsądne podejście.
Ja zazwyczaj (przy wysokich sumach ubezpieczenia na mury z cesją) robię 2 polisy:
- jedną (tanią choć wcale nie gów..aną) na mury + stałe elementy z cesją
- drugą, dla Klienta, wg jego potrzeb
Polisy są w różnych firmach. Wykorzystuje różnice w w taryfikacji poszczególnych składników polisy.

Nie wiem, jakie masz sumy ubezpieczenie na swojej polisie - ale przeliczę typowy naprzykład :)
- Polisa 1: mieszkanie lub dom + stałe elementy na 800 tys - skłądka 253 zł/rok (polisa dla banku)
- polisa 2:
stałe elementy domu/mieszkania (losowe) 50 tys
ruchomości (losowe) 50 tys
kradzież/rozbój 20 tys
OC 50 tys
Zakres ub. mienia obejmuje również wandalizm (do 5 tys) i przepięcia (do 10 tys). Kradzież rozszerzona jest o rosbój poza miejscem ubepieczenia (napad na ulicy). OC obejmuje równiez życie prywatne domowników na terenie Europy (w tym np. szkody spowodowane przez pomoc domową, psy czy jazde na rowerze)
Skłądka roczna: 206 zł

Razem za obie polisy: 459 zł. Dobra cena?

Jeśłi Ci się chce - przelicz sobie dla Twoich sum ubezpieczenia
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-mieszkania#
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dzięki przeliczyłam i składka wyszła 1331 zł na rok. Czyli mam dobrą polisę.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź jeszcze czasami czy Twój klient nie oświadczył w umowie kredytowej przypadkiem że to ubezpieczenie (z którego cesję ma bank) jest jedynym ubezpieczeniem kredytowanej nieruchomości. możesz narobić kłopotów swoim klientom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl to bardzo dobra cena, bo wiadomo że jedno to cesja, drugie ubezpieczenie ruchomości. Przypomnij mi się z łaski swojej w przyszłym roku w stczniu, bo już w tym roku mamy w Warcie. A wiem że znasz aktualne oferty paru firm. Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a dowiedz się w hdi asekuracja, oni mają spoko ubezpieczenia, objęte nimi mogą być przeróżne rzeczy, wystarczy tylko porządnie wypytać i powiedzieć, na czym najbardziej zależy. ogólnie jestem zadowolona z nich kolejny już rok ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy się orientujecie jak to jest z wypłatą odszkodowań np. po zalaniu, jak szybko są wypłacane, czy to zależy indywidualnie od ubezpieczyciela?
Ja sobie wyliczyłam tutaj ofertę i mam wstępne rozeznanie, jaka polisa jest dla mnie najkorzystniejsza
http://www.cuk.com.pl/kalkulatory-ubezpieczen
ale dopiero w poniedziałek pójdę się dopytać na miejscu w biurze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w Compensie, bo tam pracuję. Ale jestem zadowolona, oprócz mieszkania, ubezpieczam tam również samochód. Jakby co, służę pomocą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że zależy konkretnie od ubezpieczyciela.
Co prawda zalania jeszcze nie miałem, ale z tego co widziałem opinie, to np. w liberty direct, w którym mam polisę, odszkodowanie wypłacają w miarę szybko.
W pzu jest ponoć podobnie, ale jednak liberty wygrywa z nimi mniejszymi kosztami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mamy mieszkanie ubezpieczone w liberty.
Jeśli ktoś będzie chciał się zdecydować, to polecam spojrzeć na aktualne promocje na ich stronie, można jeszcze bardziej obniżyć koszta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Ja jestem agentem ubezpieczeniowym w Ergo Hestii. Jeśli nadal jest Pani zainteresowana ubezpieczeniem mieszkania zapraszam do kontaktu: 024092@ag.ergohestia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tutaj masz bardzo ciekawy poradnik na temat ubezpieczenia :)
http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/nieruchomosci/mieszkania/jak-ubezpieczyc.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakup polisy online ma sens w przypadku OC auta (chociaż też nie ma 100% pewności, ze wyjdzie najtaniej).
W każdym innym przypadku.. ma sens dla Towarzystwa Ubezpieczeniowego. A kto twierdzi inaczej, zmieni zdanie, jak będzie miał szkodę :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chyba najlepiej to skorzystać z jakiejś porównywarki i samodzielnie przeliczyć sobie gdzie jest najtaniej.Ten kalkulator CUK, który ktoś wcześniej polecał jest dobry, bo porównuje oferty 30 firm, też z niego korzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kalkulator Ci powie o niuansach zawartych w OWU?
Kalkulator Ci powie, jaka jest praktyka danego TU przy likwidacji szkody?

A najtaniej to się kupuje OC auta a nie ubezpieczenie mieszkania!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Porównywarka porówna tylko składkę.
Jak już zmarnujesz kilkadziesiąt minut na wpisanie wszystkich danych (zakładając, że rozumiesz wszystkie pytania) i wyskoczy Ci rekomendowana oferta to zadzwoń do agenta tej firmy i porównaj z jego ofertą. Możesz być miło zaskoczony.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny pracujące w ubezpieczeniach, mam pytanie jak to właściwie jest z tym zalaniem?
Miałam ubezpieczenie w Warcie, również od "wody"
Mieszkam na poddaszu, zalało mi sufit w jednym pokoju, porządnie,łącznie z ścianą. zgłosiłam to do ubezpieczalni i otrzymałam decyzje odmowną, że ich zdaniem to nieszczelność dachu i nie podlega to ubezpieczeniu.
Dodam że nikt nawet nie przyjechał zobaczyć, a ubezpieczenie miałam "porządne" nie było tanie... oczywiście po tym incydencie nie kontynuowałam z tą firmą, ale zastanawia mnie w takim bądź razie jak interpretujecie zalanie "poddasza/ostatni piętro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To, że ubezpieczenie nie było najtańsze, nie oznacza z automatu, że było "porządne".
Sprawdź w OWU definicję zalania - w niektórych TU ograniczone jest ono do wydostania się wody z urządzeń wod-kan i nie dotyczy opadów atmosferycznych (chyba, ze jest to deszcz nawalny). W takim przypadku TU oczywiscie za zalanie z dachu nie odpowiada i przyjazd rzeczoznawcy był zbędny. I dobrze zrobiłaś, ze zmieniłaś ubezpieczalnię. Pytanie tylko, czy w tej obecnej jest szersza definicja zalania? Sprawdziłaś?

Zawsze też możesz zlikwidować szkodę z polisy OC właściciela budynku (no chyba, że to Twój dom a nie budynek wielorodzinny)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam ubezpieczone w Pocztowe TUW bo pracuje na poczcie. Masz tam 2zł za m2 mieszkania czyli ja zapłaciłam ok. 100zł za rok i teraz sąsiad zalał mi mieszkanie do 5 września mam dostać odpowiedź ile dostanę a miałam zalane 2 sufity w kuchni i przedpokoju i trochę w pokoju który dopiero co remontowaliśmy. Jak będziesz zainteresowana podam nr.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zalal mi mieszkanie sasiad z gory( obecnie tam nie mieszkam, jest wynajmowane) i robi uniki z udostepnieniem swojej polisy, poczatkowo zgodzil się,a teraz kręci, ze tylko kapalo jak to widzial( tylko ze on to ponoc widzial, jak juz wode u siebie zakrecil), ze to wcale nie duze zalanie etc.
ja rowniez mam swoja polise, ale agent tlumaczyl mi, ze nie oplaca mi się korzystac z odszkodowania ze swojej polisy w takim przypadku
co radzicie w przypadku jak facet nie da mi swojej polisy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agent Ci dobrze doradził, bo skorzystanie ze swojego ubezpieczenia oznacza dla Ciebie utratę zniżek. Nie są to jakieś bajońskie kwoty i w sytuacji, gdy sąsiad się wykręca, nie masz chyba wyboru.
Możliwe, że sąsiad po prostu nie ma ubezpieczonego mieszkania (albo ma tylko pod kredyt, bez OC).
Zgłoś szkodę do swojej ubezpieczalni. Możliwe, że TU zwróci się do sprawcy zalania o regres. Jeśli regres będzie skuteczny, w niektórych TU nie traci się zniżek, mimo szkody.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja proponuję udać się ostatecznie do sąsiada na górę i ostatecznie poprosić o numer polisy i nazwę ubezpieczyciela. Jeśli dalej będzie ściemniał to zgłosić szybko do swojego ubezpieczyciela. W sumie po to kupujesz polisę, żeby polisa pokryła Ci szkody w razie "W".
jeśli to będzie niewielka kwota odszkodowania to sąsiadowi ujdzie to "na sucho" ale jeśli odszkodowanie wypłacone Tobie będzie większe to na 99% zapukają do niego z regresem. W bardzo wielu przypadkach na podstawie regresu odzyskują od sprawcy lub jego ubezpieczyciela.

Po to kupiłaś polisę aby nie bawić się w kotka i myszkę z sąsiadem tygodniami. W kolejnym roku "stracisz" zniżkę i owszem ale ... może to być powiedzmy 5% za bezszkodowy przebieg jeśli regres jeszcze się nie zakończy ale i tylko wtedy gdy w tej samej firmie będziesz kontynuowała ubezpieczenie ;-) - jeśli wykupisz dobrowolne ubezpieczenie mieszkania w innej fimie to zapewne nic nie stracisz ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> jeśli wykupisz dobrowolne ubezpieczenie mieszkania w innej fimie to zapewne nic nie stracisz

Jasne, że nie.
Tylko szkody komunikacyjne są raportowane do UFG.
Pozostałe, czy to z ubezpieczeń dobrowolnych, czy obiązkowych - nie.
Jeśli się nie podpisuje nic głupiego, to żaden Ubezpieczyciel nie ma jak sprawdzić historii szkodowości
Czyli.. w razie szkody w firmie X można zawrzeć kolejną umowę, ze zniżkami za bezszkodowość w firmie Y. Jest to niesprawdzalne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatecznie sasiad udostepnil mi swoja polise, niestety okazalo sie, ze nie ma wykupionego oc, takze nie jestem w stanie dochodzic odszkodowania z jego polisy:(
takze wyszlo na jego,
nie rozumiem takich ludzi, mieszkaja w bloku, ( tak jak on , w dodatku na ostatnim pietrze), a polise ma taka , ze ubezpiecza tylko siebie na wypadek szkody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak porównywaliście sobie ceny polis samodzielnie to czy potem na miejscu u agenta ta cena była identyczna? Bo liczyłam przed chwilą na kalkulatorze z Cuk i nawet fajna oferta mi wyszła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny polis kupowanych bezpośrednio w firmie ubezpieczeniowej i u agenta w większości przypadków nie różnią się od siebie. No chyba, że mowa jest o jakiś większych kwotach wtedy można ewentualnie ponegocjować. Popytaj jeszcze na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f152/ - uzyskałem tam pomoc w swojej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w Pocztowym TUW mamy i teraz sąsiad zalał sufit w kuchni troszkę w przedpokoju i dopiero co wyremontowanym pokoju i dostaliśmy prawie tysiaka. A płacimy 100zł rok.
06.07.2009r. - 3705g, 60 cm, synuś,
20.02.2015r.-26.04.2015r.-10tc - Aniołek
20.04.2017r.-przewidywany termin porodu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sąsiad zalał mieszkanie i poszło z Waszego ubezpieczenia? To nie Wasza szkoda! Sąsiad powinien zapłacić za szkody! Przez to składkę będziecie mieli wyższą. W takim przypadku sąsiad powinien mieć wykupione dodatkowe ubezpieczenie lokatorskie. Jeśli nie ma, płaci za Wasz remont z własnej kieszeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi w tym roku udało się kupić trochę tańsze OC. Przez kalkulator Cuk wyszukałam fajną polisę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asienkaj ja w wyborze pomagałam sobie korzystając z kalkulatora w necie - znacząco upraszcza proces poszukiwania. Zdecydowałam się na compensę. Wreszcie spłaciłam kredyt na swoje małe 30-metrowe mieszkanko. Ciasne, ale własne. Teraz, jak nie mam obowiązkowego ubezpieczenia w kredycie, mogłam poszukać na własną rękę i wybrać najlepsze dla mnie. Zastanawiam się, jak ludzie mogą nie ubezpieczać mieszkań. Przecież wypadki chodzą po ludziach. Poza tym trzeba dbać o swoje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@monira:

A kalkulator w Necie podpowie Ci o kruczkach i różnicach, czasami trudno uchwytnych ale istotnych, w OWU?
Niestety.. bardzo często jest tak, że ludzie porównują głównie cenę. I wszystko jest cacy, dopóki nie przydarzy się szkoda. I wtedy jest biadolenie, że firma X to oszuści lub wręcz generalizacja, że wszystkie firmy to oszuści :)
Jak ktoś się nie zna na ubezpieczeniach, to lepiej, żeby zaufał dobremu agentowi. Oczywiście: nie agentowi wyłącznemu jednej firmy :D
Polisa kupiona przez Agenta nie kosztuje przecież ani złotówki więcej.. a może nawet kosztować mniej, bo czasami agent ma możliwość wpływu na cenę polisy w pewnym zakresie.

> Zdecydowałam się na compensę

Generalnie jestem daleki od reklamy czy antyreklamy konkretnych TU, ale powiem Ci, że dobrze trafiłaś. Mają świetny stosunek zakresu do ceny. Szczególnie w polisach typu 19044 (bo 19050 są nieco przedrożone)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale przecież ubezpieczenie mieszkania to nie jest duży koszt, a jeszcze tak małego..Ja też liczyłam na kalkulatorze majątkowym cuk -a i tam wyszły naprawdę małe opłaty za ubezpieczenie.W innym wątku też na ten temat rozmawialiśmy na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ostatnio skorzystałem z usług firmy Perfecta, wysłałem e-mail z tym co mniej więcej bym chciał mieć na polisie i danymi potrzebnymi do przeliczenia składki, dostałem odpowiedź z dwiema ofertami, najtańszą i optymalną, potem przyjechał Pan do mnie i załatwiliśmy resztę formalności.
Polecam, można załatwić wszystko bez wychodzenia z domu i ponoć mają ok 20 towarzystw w ofercie więc wiedzą w czym wybierać.
Może trochę zachwalam ale byłem bardzo zadowolony, w przyszłym roku napewno znowu skorzystam.
Jak ktoś byłby zainteresowany to podaję e-mail: biuro@perfectaubezpieczenia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przez internet to można też w cuk załatwić z tego co widziałam.Po remoncie też chcemy ubezpieczyć mieszkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę sprawdzić jak to działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym stawiał na Pzu, oferta i cena dobrze dobrane. Pomimo tego radzę na początku sprawdzić wszystkie oferty w rankomacie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy z kolei w compensie, był duży wybór tak zwanych ryzyk, no i cenowo też nie wychodzi najdrożej dla naszych 50m2. Najlepiej zapytaj agentów od różnych ubezpieczycieli i potem będziesz miała porównanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agent Ubezpieczeniowy PZU - Sandra Rydelek, tel. 515-875-922

Bardzo atrakcyjne zniżki dla nowych klientów, polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ubezpieczone mieszkanie tak jakby w spółdzielni, oni chyba współpracują z jakąś firmą i można się do takiego ubezpieczenia podłączyć. Kosztuje to kilka złotych miesięcznie i jak na razie miałam jeden przypadek, że zalałam osobę mieszkającą piętro niżej i wszystko poszło z ubezpieczenia.
The woods are lovely, dark and deep...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio nas zalało - dobrze że bez problemu toczy się sprawa o ubezpieczenie. Jednak mieć w teczce ubezpieczenie śpi się spokojnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pewnie że warto mając swój dom czy mieszkanie pasuje je ubezpieczyć. ja akurat wynajmuje bo chyba takiego nie można ubezpieczyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam to podstawowe w spółdzielni, ale myślę żeby w styczniu dodatkowo jakieś wykupić.W cuk proponowali mi pakiet auto i mieszkanie i chyba się na niego zdecyduję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobre są te pakiety, bo to wychodzi taniej niż płacić za każde ubezpieczenie osobno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli masz wątpliwości, które ubezpieczenie jest najlepsze, skorzystaj z bazy specjalistów w ramach kampanii RD ERIF. Kampania trwa jeszcze tylko tydzień (do 15 kwietnia). Może specjaliści Ci coś doradzą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko można sobie sprawdzić na kalkulatorze cuk, to chyba najwygodniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre narzędzie - sprawdziłam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszam do http://www.gdynia.bankieria.pl posiadamy w swojej ofercie 17 Towarzystw Ubezpieczeniowych i zawsze wybieramy razem z klientem dokładnie to, czego potrzebuje. Nie mamy problemu z przyjazdem do klienta, ale zapraszamy również do naszego biura w Gdyni przy ulicy Morskiej 122A. Serdecznie zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 510 647 953 lub 797 13 9595
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ze swojej strony polecam ubezpieczenie w Liberty. Jeśli weźmiesz opcję All Risk to nie przejmujesz się DOSŁOWNIE NICZYM. Full zestaw i śpisz spokojnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy pakiet auto i mieszkanie - w cuk nam taką opcję zaproponowano i nawet niedużo wyszło do płacenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cuk to ma niezłą porównywarkę - kalkulator do szukania taniego ubezpieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Liberty Ubezpieczenia ma fajną ofertę All Risk. Cokolwiek prawdopodobnego by się nie stało w Twoim mieszkaniu, włącznie z zostawieniem włączonego żelazka - ubezpieczyciel wypłaci pieniądze. Także spoko co nie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Prawda, również polecam Liberty, mam u nich ubezpieczenie i spisują się nienagannie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, że spoko. Też mam ubezpieczenie w Liberty, ostatnio dodałam jeszcze sobie pakiet turystyczny i składki są naprawdę niewielkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ubezpieczam swoje mieszkanie w PZU - ich polisa ubezpiecza przed wszystkim tym co wymieniłaś. Pamiętam, że kiedyś mieliśmy przepięcie i nam wysiadła połowa urządzeń elektrycznych w domu i udało odzyskać się dużą część pieniędzy dzięki ich ubezpieczeniu. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dom ubezpieczyłem w Polskiej Kancelarii Brokerskiej - mają tam świetną ofertę ubezpieczeń zapewniających optymalną ochronę, także polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też akurat zaufałam PZU i nie zawiodłam się, gdy byłam w potrzebie. Polecam też ze względu na niskie stawki w obszernej ofercie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja do tej pory nie miałam właśnie ale odkąd w mojej okolicy zaczeli grasować złodzeieje i okradli moją sąsiadke to się ubezpieczyłam ;) Wybrałam dośc tanią opcję, http://www.ideafairplay.pl/produkt/47/mieszkanie , jest tam sporo opcji dodatkowych, dzięki czemy w koncu czuję sie bezpieczna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mam ubezpieczone w LIberty, cenowo wychodzi dobrze. Nie wiem jak z płatnościami kwartalnymi ale chyba coś da się ugrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalanie zalaniu nie równe, Tak jak jeden z użytkowników powiedział, ubezpiecz się na pakiety czyli od wszystkiego, W ten czas ubezpieczyciel nie ma wyjścia, co cokolwiek by się stało. Nawet w sądzie masz dożo dużo większe szanse jeśli będzie się migał. :D Pooglądaj oferty paru ubezpieczycieli, potem do prawnika i skonsultuj co w razie gdyby. I tak na przykład jeśli ubezpieczysz mieszkanie od zalania.

Ale od jakiego zalania? przez strażaków w czasie gaszenia pożaru, od awarii instalacji wodnej, od zalania sąsiada czy od zalania siebie samego przez pomyłkę ?? Jak widzisz opcji jest dużo, a ubezpieczyciel ma jak cię kantować - dlatego to poważna decyzja i musisz rozsądnie wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ubezpiecz się na pakiety czyli od wszystkiego

Słyszałeś o czymś takim jak OWU?
Ubezpieczenie all-risk, bo zapewne o tym piszesz, to ubezpieczenie "Od wszystkiego oprócz.." i tu lista wyłączeń odpowiedzialności TU.
Jeśli zdarzenie jest na liście wyłączeń, to mimo, że masz "od wszystkiego" żaden sąd ci nie pomoże.

Ubezpieczenie w all-risk'u jest trudniejsze do zrozumienia dla laika niż ryzyka nazwane. I generalnie.. zakres realnej ochrony jest niewiele większy.
Owszem.. chroni np. od uszkodzeń dachu spowodowanych defekacją Latającego Potwora Spaghetti, ale przed inwazją kosmitów już niekoniecznie (wyłączenie działań wojennych itp..)

> od jakiego zalania? przez strażaków w czasie gaszenia pożaru, od awarii instalacji wodnej, od zalania sąsiada czy od zalania siebie samego przez pomyłkę ??

W każdym normalnym TU wszystkie wyżej wymienione zdarzenia objęte są zakresem ubezpieczenia.

Uważać trzeba na akwaria i łóżka wodne (jeśli takowe się posiada), bo tu bywa różnie.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ubezpieczenie mieszkania w kredycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO nie wy macie, tylko bank ma.
Wy nie macie ubezpieczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dużo w tym racji. Jak to, że kupując mieszkanie na kredyt NIE JEST TWOIM MIESZKANIEM, póki nie spłacisz kredytu.

A ubezpieczenie, moim zdaniem najlepsze dla mieszkania to ALL RISK w Liberty lu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak to jest z kredytami... A ubezpieczenie to warto w pakiecie brać to taniej wychodzi jak mi w cuk liczyli niedawno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Generalnie warto ubezpieczyć, ubezpieczenie mieszkania chroni od wielu nieprzyjemności. Z ubezpieczycieli polecam CI PZU - sam w nim mam, nie przysparzają problemów, przynajmniej mi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No pewnie ze problemow nie robia.... dopoki placisz i nie zglosisz szkody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie robię (szczególnie publicznie) czarnego PR-u żadenmu TU.
Ani reklamy.. żadne TU mi za nią nie płaci.

PZU jest ubezpieczycielem specyficznym. Warto, aby o tym pamiętać.
Z jednej strony.. składki za "standardy" są o niebo zawyżone.
Z drugiej: ubezpiecza ryzyka nieakceptowalne gdziekolwiek inddziej.

Likwidacja szkód...loteria.
Akurat w przypadku PZU zazwyczaj dobra.

Stać ich :D
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PZU jest zdecydowanie za drogie w stosunku do konkurencji. I pracownicy sa niemili.
Ja wycofalam sie stamtad w tym roku i teraz mam wszystko w Warcie. Rozszerzylam zakres, a i tak wyszlo mi o wiele taniej, niz w PZU.

Zaluje tylko, ze tak pozno sie zdecydowalam ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> pracownicy sa niemili

Nie generalizuj.
Niektóre pracowniczki są baaardzo miłe ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam właśnie całkowicie inne odczucia. Ubezpieczenie mieszkania mam na tyle komfortowe i kompleksowe, że jestem zadowolony z warunków i kwoty. Szczególnie, ze mieszkam w szemranej dzielnicy. dopiero zaczyna się wyprowadzanie patologii. a co do pracowników - ja na razie spotkałem samych niesamowicie pomocnych i usmiechniętych. Tobie też takich życzę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj.
Jestem agentem ubezpieczeniowym PZU i bardzo chętnie doradzę Pani w odpowiednim ubezpieczeniu mieszkania.
A co ważne, dla nowych klientów mam super duże zniżki!!
Więc zapraszam do kontaktu :)

MÓJ TEL. 515-875-922

Pozdrawiam,
Sandra Rydelek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dla nowych sa super duze znizki a dla stalych klientow juz ich nie ma ?

No i jeszcze jedno pytanie. Czy staly klient to ten co juz od dawna w PZU czy taki ktory kupil juz cos wczesniej u Ciebie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ;)

Dla nowych (czyli takich, którzy jeszcze nie mieli ubezpieczonego mieszkania w PZU w ostatnim czasie) są największe zniżki. A dla tych tzw. naszych klientów są również zniżki ale z roku na rok co raz to mniejsze. Ale warto podkreślić, że jeśli się ma dobrego agenta to i z tym sobie poradzi, żeby było jak najlepiej dla klienta.

Pozdrawiam,
Sandra R.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo mądra decyzja. Ubezpieczenie mieszkania w obecnych czasach to naprawdę mądra decyzja. Sam posiadam ubezpieczenie all risk w PZU i po prostu jest spokojniejsze życie. Polecam każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy szukaniu ubezpieczenia skorzystałam z opcji Broker4u Pomogli mi znaleźć najlepsze ubezpieczenie dla mnie. Porównali ofertę kliku ubezpieczycieli i wskazali najlepszą dla mnie. Ogólnie bardzo mi pomogli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy wykupione ubezpieczenie mieszkania w firmie Uniqa - http://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-mieszkania
Do wyboru mamy 4 pakiety:
MINI chroniący od pożaru, uderzenia pioruna, wybuchu, dymu, sadzy, huraganu, upadku statku powietrznego
MAXI dodatkowo chroniący od skutków: zalania, gradu i śniegu
MEGA oferujący najwyższy wariant ochrony od wszystkich ryzyk
TWÓJ sami decydujemy od jakich katastrof chcemy ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie i na tej podstawie jest wyliczana nasza składka ubezpieczeniowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najtańsze są w Aegonie , można płacić kwartalnie , podaję nr do Pani Roksany:606983499 , mniejsze rzeczy jeśli chodzi o odszkodowania do załatwienia przez telefon(zdjęcie),all risk też jest bo widziałam poniżej ,że ktoś o tym pisał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Najtańsze są w Aegonie

Prawdą to nie jest, a nawet gdyby było, to NAJTAŃSZE ubezpieczenie mieszkania można ewentualnie kupić dla banku, pod kredyt.
Nie dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam ubezpieczenie mieszkania w PZU, tyle, że w pakiecie z paroma innymi co by taniej wyszło. Szczerze jestem zadowolona z wyboru, bo bank sprawuje się dobrze w przypadkach kryzysowych dla mnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Agent Ubezpieczeniowy PZU S.A.

Sandra Rydelek

tel. 515 875 922
(Gdańsk, pomorskie)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co myślicie o tym ubezpieczeniu domu - http://pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-moj-dom24 Razem z żona kupujemy dom za miastem na kredyt. Jednym z warunków wzięcia kredytu hipotecznego pod zastaw domu jest ubezpieczenie go. Kredyt bierzemy w PKO BP więc doradca polecił nam ww. ubezpieczenie. Oczywiście nie musimy koniecznie zdecydować się na nie ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu jaką inną firmę ubezpieczeniową wybrać. PZU odpada bo miałem tam ubezpieczone auto i dość duże problemy z odzyskaniem kosztów jego naprawy po wypadku. Jeszcze rozważam Wartę ale znalazłem w necie dość dużo sprzecznych opinii więc sam nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@janeczek

Z ubezpieczenia pod cesję nikt raczej nie skorzysta - musiałaby nastąpić katastrofa typu wybuch gazu, skutkująca nieodtwarzalnym zniszczeniem domu/mieszkania. I przed taką ewentualnością (czyli utratą przedmiotu zabezpieczenia kredytu) bank się zabezpiecza.
Zatem bierz najtańsze, co znajdziesz, a co bank zaakceptuje.

A osobno zrób polisę "dla siebie", na sensownych warunkach (oczekiwany przez ciebie zakres + rozsądna cena).
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pzu sa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

pzu tylko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak potrzebujesz takiego "składanego" ubezpieczenia to w fajnej formie ma to SUG - wybierasz sobie elementy które chcesz ubezpieczyć - pd szyb po ściany i nawet preferowanych ubezpieczycieli, a potem raty i przychodzi Ci przykładowa wycena. Spodobało mi się właśnie to, że sama wybrałam zakres, a nie musiałam się godzić na jakiś pakiet, bo miał niby to co chcę i np. jakąś cześć którą uważałam za zbędną, a która była w cenie. Tutaj sobie można spróbowac wyklikać ofertę: http://www.sug-ubezpieczeni.pl/oferta/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania.html a jak czegoś nie ma to zawsze warto zadzwonić i na pewno ktoś pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętam, że jak szukałem swojego ubezpieczenia to też po cenach głównie, ale to był błąd. Bardzo pomogli mi w BestPolisa z wyborem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja myślę do cuk podejść, bo to multiagencja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ubezpieczenie mieszkania należy wybierać indywidualnie pod swoje potrzeby, tak po prostu. Najlepiej poczytać OWU i porozmawiać z agentem. Ja sam mam wykupione ubezpieczenie mieszkania w Concordii, ich oferta najbardziej mi odpowiadała, ale jest bardzo dużo różnych firm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam ubezpieczenie w Uniqa ze spółdzielni i też raczej nie narzekam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z Warty. Znacznie taniej, niz w przereklamowanym PZU !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam dobrą polisę w Concordii, już drugi rok. Kiedy doszło do zalania nie było najmniejszych problemów z wypłatą odszkodowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczywiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ubezpieczenie mieszkania w dzisiejszych czasach to niezbędna czynność każdego, kto chce zabezpieczyć swój dobytek przed groźnymi żywiołami. Ubezpieczenia potrafią mieć naprawdę szerokie pakiety ochronne, ale z reguły będą one znacznie bardziej kosztowne niż te podstawowe. W celu łatwego sprawdzenia, ile kosztuje ubezpieczenie można skorzystać z porównywarki ubezpieczeń https://ubea.pl/formularz/nieruchomosci/ która uwzględni wszystkie twoje potrzeby i wybierze dla ciebie odpowiedni pakiet ubezpieczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej wcześniej porównać różne polisy inaczej przepłacisz. Spróbuj na Cuk.pl, możesz tam porównać ubezpieczenia 30 różnych ubezpieczycieli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne. I przeczytasz sobie OWU 30 produktów, aby wyłapać różnice w zakresie odpowiedzialności ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

sprawdź ceny w aviwie
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

zerknij na oferte aviva. ja jestem ubezpieczony u nich . Bardzo sobie chwalę.
porównaj ceny okien - http://twoje-okna.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak tak, wiemy. Chwaliłeś ich 3 dni temu jeden wpis wyżej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie można ubezpieczyć na dwa sposoby: od ryzyk nazwanych oraz od wszystkich ryzyk. Pierwszy to polisa, która zapewnia ochronę w konkretnie wskazanych sytuacjach (kilka przykładowych: pożar, powódź, przepięcie, wandalizm). Drugi to natomiast ubezpieczenie, które zapewnia ochronę w przypadku dowolnego zdarzenia - z małymi wyjątkami, które szczegółowo opisane są w ogólnych warunków ubezpieczenia. Ta opcja jest więc szersza, bo pozwala chronić mienie na wypadek zdarzeń, które trudno przewidzieć. Oczy-wiście w ramach ubezpieczenia warto mieć OC w życiu prywatnym (przyda się, jeśli zalejemy sąsiada), assistance oraz zabezpieczyć się na wypadek kradzieży z włamaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz jaki wybór ubezpieczeń mieszkaniowych jest na stronie Cuk, porównasz je i dobierzesz optymalną polisę dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sama własnie stoję przed wyborem ubezpieczenia mieszkaniowego. Wykupiłam już polisę OC, a bardzo korzystną ofertę znalazłam tutaj http://swiatubezpieczen.net.pl jeszcze też chce zobaczyć ubezpieczenie podróżne jak tutaj wygląda bo lecę na Sri Lankę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile płacicie za mieszkanie 60 m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny mogą być bardzo różne. To zależy od czego się ubezpieczysz. Im szerszy zakres tym większa cena.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

To raz, a dwa: cena ubezpieczenia zależy przede wszystkim od wartości mieszkania. Mieszkanie w apartamentowcu w centralnej dzielnicy Gdańska jest znacznie droższe od mieszkania w wielkiej płycie na obrzeżach miasta powiatowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wszystkie ubezpieczenia robię w Alien Ubezpieczenia w Szczecinie. Mają szeroką ofertę, współpracują z dużymi firmami ubezpieczeniowymi i zawsze pomogą mi wybrać coś dla mnie. I c najważniejsze pilnują terminów także nie muszę się martwić że mi się skończyła polisa bo zawsze mi odpowiednio wcześniej przypominają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cześć Jadzia dzięki za namiary na Alien. Właśnie ubezpieczyłam tam mieszkanie. Bardzo miła pani potrafi doradzić i potrafi słuchać na czym mi zależy. Jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bla bla bla... Jak Jadzia poleca Izce , czyli samej sobie, to już fałszywa reklama i zniechęcenie do swoich usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej skorzystać z oferty doświadczonych i dobrze przygotowanych brokerów ubezpieczeniowych takich jak np. https://ubezpieczonezycie.pl/ gdzie dowiesz się absolutnie wszystkiego o potencjalnym ubezpieczycielu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Alien mają dobre oferty na ubezpieczenie. Pracują tam kompetentni ludzie. Zawsze przystępnie przedstawiają mi ofertę. No i zawsze mają dogodne warunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zapytać czy w razie zalania czy pożaru z winy administracji budynku (stare piony, niedopilnowany komin- coś, co jest niezależne od Ciebie) też dadzą odszkodowanie, a nie odeślą z kwitkiem i każą pozwać administratora (co potrwa).
I sprawdzić wszystkie wyłączenia, generalnie.
Sprawdź sobie ubezpieczenia na Wygodnie: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-mieszkania/kalkulator . Bez wychodzenia z domu mozesz przejrzeć sobie oferty ubezpieczeniowe wielu towarzystw ubezpieczeniowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam alienubezpieczenia.pl. Bardzo dobry agent ubezpieczeniowy. Współpracują z większością ubezpieczycieli w Polsce. Potrafią dobrać dobrą ofertę. o i przystępnie i fachowo wyjaśniają zawiłości umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja zawsze korzystam z usług tej firmy https://alienubezpieczenia.pl/. Są naprawdę dobrzy jeżeli chodzi o ubezpieczenia. Obsługa pierwsza klasa. Duzy wybór ofert ubezpieczeniowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak wiemy. Napisałaś to już wpis wyżej miesiąc temu. Obojętnie czy podpiszesz się Julka czy Zosia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam nadzieję, że pomimo upływu czasu od założenia wątku ktoś mi odpisze. Widziałam, że Sadyl ma konkretną wiedzę nt ubezpieczenia. Interesuje mnie ubezpieczenie na życie, czyli w przypadku pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznych oraz nieszczęśliwego wypadku. Ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie polecam sprawdzić zakres ubezpieczenia w firmie Compensa:
https://www.compensa.pl/
Dwa razy korzystałam z usługi elektryka przy zwarciu w instalacji. Ekspresowa pomoc nawet w długi weekend.
Dodatkowo mam ubezpieczone ruchomości domowe, na 30 tys. Młodsza córka ma drogi komputer który zabiera do przedszkola (komunikacja alternatywna) i fotelik samochodowy, którego nikt nie chciał ubezpieczyć przy samochodzie, nawet za stosowną dopłatą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra oferta http://sadarbitrazowy.com.pl/jakie-sa-rodzaje-ubezpieczen/ długo się nie zastanawiałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, przecież tu wszyscy reklamują swoje własne ubezpieczenia nieruchomości.
Przeczytajcie koniecznie, najpierw jakie są warunki ubezpieczęń żeby się nie przejechać https://budynkowo.pl/news/ubezpieczenie-nieruchomosci-poradnik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny ubezpieczen wahaja sie w zaleznosci od miasta, wielkosci mieszkania itd.. jednak faktycznie warto sie zabezpieczyc. my nie ubezpieczylismy a mieszkanie zostalo zalane, pozostalo nam suszenie z wlasnej kasy https://www.osuszanie-slim-pol.pl/zalanie-mieszkania-i-co-teraz/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie domu to najlepiej sprawdzić ofertę ERGO Hestia, odsyłam do informacji kontaktowych https://portalubezpieczenie.pl/ergo-hestia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja odkad kupilam dom zawsze ubezpieczam sie na przezorny.pl. kontaktuje sie z agentem, wybiegaja najkorzystniejsza oferte, zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam generali! Home assistance (ubezpieczenie mieszkania) w pakiecie diamond to jedna wielka sciema. Hyraulik nie kontaktuje sie i trzeba go scigac, przychodzi i rozwala kran, i tak mnie z tym zostawia. A usluga ma kosztowac do 2000 zl wiec oczekuje, ze tak jak w przypadku innej ubezpieczalni z ktora mialam do czynienia, hydraulik naprawi to co zepsul, czyli zaoferuje przywiezienie nowego kranu (nawet jesli ja pokrywam koszty) i zamontuje. Taka czynnosc jest do wykonania i koszt jest o wiele nizszy niz 2000 zl, a jej proba nie zostala nawet podjeta, zas Generali odrzucilo moja reklamacje zaslaniajac sie jakims tam przepisem ze nie gwarantuja skutecznosci uslugi. Bez dyskusji zmieniam ubezpieczyciela jak najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

do góry