Widok

Ubezpieczenie mieszkania

chcemy ubezpieczyć mieszkanie ale nie wiem gdzie najlepiej i w miare cenowo , fajna bylaby opcja placenia miesiecznie lub kwartalnie
interesuje nas ubezpieczenie od pozaru , zalania , włamania ale rowniez innych rzeczy
może macie jakies ciekawe ubezpieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kwestii polisy ubezpieczeniowej która spełni Wasze oczekiwania zajrzyjcie koniecznie do https://wewior-ubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-turek/oc-samochodu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odradzam generali! Home assistance (ubezpieczenie mieszkania) w pakiecie diamond to jedna wielka sciema. Hyraulik nie kontaktuje sie i trzeba go scigac, przychodzi i rozwala kran, i tak mnie z tym zostawia. A usluga ma kosztowac do 2000 zl wiec oczekuje, ze tak jak w przypadku innej ubezpieczalni z ktora mialam do czynienia, hydraulik naprawi to co zepsul, czyli zaoferuje przywiezienie nowego kranu (nawet jesli ja pokrywam koszty) i zamontuje. Taka czynnosc jest do wykonania i koszt jest o wiele nizszy niz 2000 zl, a jej proba nie zostala nawet podjeta, zas Generali odrzucilo moja reklamacje zaslaniajac sie jakims tam przepisem ze nie gwarantuja skutecznosci uslugi. Bez dyskusji zmieniam ubezpieczyciela jak najszybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o ubezpieczenie domu to najlepiej sprawdzić ofertę ERGO Hestia, odsyłam do informacji kontaktowych https://portalubezpieczenie.pl/ergo-hestia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja odkad kupilam dom zawsze ubezpieczam sie na przezorny.pl. kontaktuje sie z agentem, wybiegaja najkorzystniejsza oferte, zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ceny ubezpieczen wahaja sie w zaleznosci od miasta, wielkosci mieszkania itd.. jednak faktycznie warto sie zabezpieczyc. my nie ubezpieczylismy a mieszkanie zostalo zalane, pozostalo nam suszenie z wlasnej kasy https://www.osuszanie-slim-pol.pl/zalanie-mieszkania-i-co-teraz/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, przecież tu wszyscy reklamują swoje własne ubezpieczenia nieruchomości.
Przeczytajcie koniecznie, najpierw jakie są warunki ubezpieczęń żeby się nie przejechać https://budynkowo.pl/news/ubezpieczenie-nieruchomosci-poradnik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra oferta http://sadarbitrazowy.com.pl/jakie-sa-rodzaje-ubezpieczen/ długo się nie zastanawiałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie polecam sprawdzić zakres ubezpieczenia w firmie Compensa:
https://www.compensa.pl/
Dwa razy korzystałam z usługi elektryka przy zwarciu w instalacji. Ekspresowa pomoc nawet w długi weekend.
Dodatkowo mam ubezpieczone ruchomości domowe, na 30 tys. Młodsza córka ma drogi komputer który zabiera do przedszkola (komunikacja alternatywna) i fotelik samochodowy, którego nikt nie chciał ubezpieczyć przy samochodzie, nawet za stosowną dopłatą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, mam nadzieję, że pomimo upływu czasu od założenia wątku ktoś mi odpisze. Widziałam, że Sadyl ma konkretną wiedzę nt ubezpieczenia. Interesuje mnie ubezpieczenie na życie, czyli w przypadku pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznych oraz nieszczęśliwego wypadku. Ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak wiemy. Napisałaś to już wpis wyżej miesiąc temu. Obojętnie czy podpiszesz się Julka czy Zosia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze korzystam z usług tej firmy https://alienubezpieczenia.pl/. Są naprawdę dobrzy jeżeli chodzi o ubezpieczenia. Obsługa pierwsza klasa. Duzy wybór ofert ubezpieczeniowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam alienubezpieczenia.pl. Bardzo dobry agent ubezpieczeniowy. Współpracują z większością ubezpieczycieli w Polsce. Potrafią dobrać dobrą ofertę. o i przystępnie i fachowo wyjaśniają zawiłości umowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto zapytać czy w razie zalania czy pożaru z winy administracji budynku (stare piony, niedopilnowany komin- coś, co jest niezależne od Ciebie) też dadzą odszkodowanie, a nie odeślą z kwitkiem i każą pozwać administratora (co potrwa).
I sprawdzić wszystkie wyłączenia, generalnie.
Sprawdź sobie ubezpieczenia na Wygodnie: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-mieszkania/kalkulator . Bez wychodzenia z domu mozesz przejrzeć sobie oferty ubezpieczeniowe wielu towarzystw ubezpieczeniowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bla bla bla... Jak Jadzia poleca Izce , czyli samej sobie, to już fałszywa reklama i zniechęcenie do swoich usług.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Alien mają dobre oferty na ubezpieczenie. Pracują tam kompetentni ludzie. Zawsze przystępnie przedstawiają mi ofertę. No i zawsze mają dogodne warunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej skorzystać z oferty doświadczonych i dobrze przygotowanych brokerów ubezpieczeniowych takich jak np. https://ubezpieczonezycie.pl/ gdzie dowiesz się absolutnie wszystkiego o potencjalnym ubezpieczycielu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To raz, a dwa: cena ubezpieczenia zależy przede wszystkim od wartości mieszkania. Mieszkanie w apartamentowcu w centralnej dzielnicy Gdańska jest znacznie droższe od mieszkania w wielkiej płycie na obrzeżach miasta powiatowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny mogą być bardzo różne. To zależy od czego się ubezpieczysz. Im szerszy zakres tym większa cena.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Jadzia dzięki za namiary na Alien. Właśnie ubezpieczyłam tam mieszkanie. Bardzo miła pani potrafi doradzić i potrafi słuchać na czym mi zależy. Jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja wszystkie ubezpieczenia robię w Alien Ubezpieczenia w Szczecinie. Mają szeroką ofertę, współpracują z dużymi firmami ubezpieczeniowymi i zawsze pomogą mi wybrać coś dla mnie. I c najważniejsze pilnują terminów także nie muszę się martwić że mi się skończyła polisa bo zawsze mi odpowiednio wcześniej przypominają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry