Widok

Uciekajcie od FILIPPO!!!!

Designer Outlet Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Uważajcie na sklep Filippo ,nie róbcie tam zakupów to chimszczyzna a ceny wysokie !!! Panie skrzętnie ukrywaja ze towar pochodzi z CHIN Po 2 tygodniach buty do wyrzucenia.Mimo zapewnien nie uwzgledniaja żadnych reklamacji.Nigdy nie ma kierownika w sklepie rządzą same guaniary do tego nieuprzejme.Stos reklamacji ,które defakto nigdy nie są załatwione ,totalnie olewaja kienta. Nie kupujcie tam bo to wyrzucone pieniadze i szkoda nerwów !!!!Jest tyle innych porządnych sklepów z cała pewnościa ten do nich nie należy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam jak najdalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupiłam tam kozaki i chodziła 2 sezony i nic się z nimi nie działo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Piotr Maciejko - ocena (3 odpowiedzi)

Parking przy Aquapark Sopot warto znać zasady, bo są egzekwowane bez żadnej elastyczności....

Hastour - ocena (3 odpowiedzi)

Byłem na warsztatach malowania figurek i na evencie RPGowym, obie imprezy zorganizowane na tip top.

do góry