Robiłem u nich kilka drobnych rzeczy. Tanio nigdy nie było, ale mieli dobre opinie na forum focusa. Wydawali się być fachowi, a oni po prostu cwaniaczyli. Kiedyś pojechałem na std wymianę filtrów i oleju do innego zakładu, to potem jak wróciłem do Fort-Auto, to mi powiedzieli, że w poprzednim zakładzie urwali mi jakieś śruby i teraz nie da się normalnie wymienić filtra kabinowego, tylko trzeba przez pedały. Wyjęli pedały i wymienili filtr. Jak jechałem od nich do domu, to po przejechaniu 2km zaświeciła się kontrolka podczas hamowania. Potem gasła i przy hamowaniu znowu zaczynała świecić. Ja za telefon i mówię, że za 3 dni na wakacje z dziećmi ponad 700km i że mi teraz hamulce być może nie działają, a on mi na to, że on mi głowę daje, że ja i do Nowego Yorku mogę jechać z tą kontrolką i nic się nie dzieje. Na szczęście nie uwierzyłem i po dwóch dniach wizyt u nich w końcu odkryli, że nie działa czujnik hamulca odpowiedzialny za włączenie się ABSu na jednym kole. No to bym miał, gdyby na traise było ostre hamowanie. Wymienili, ale do błędu nigdy się nie przyznali. Dramat! Przy kolejnej wymianie filtra inny warsztat nie miał żadnych problemów i nie musieli wyciągać pedałów!