Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa, rzetelność.
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2021

Aras - opinia wątek zamknięty Mam mieszane uczucia co do tego warsztatu. Pojechał tam skłoniony dobrymi...
~Aras
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 grudnia 2020

Kompetentnie i fachowo - godne polecenia wątek zamknięty Serwisuję tam swojego Mondeo od paru lat i nie narzekam. Mam bogatą,...
~MH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Bardzo drogo! wątek zamknięty Jest miło ale uważam, że to tylko pozory. Naprawiają mało samochodów ale...
~waldi05
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Nie polecam wątek zamknięty Cóż, mechanik ma poczucie, że wie wszystko najlepiej i jest wybitnym...
~on
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Nie korzystajcie wątek zamknięty Nie mozna mu odmówić kompetencji natomiast ani terminowość ani cena nie idą z...
~wojtek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Spróbuję kolejny raz wątek zamknięty Miałem problem z falującymi obrotami w FF mk1. Większość mechaników...
~eMeSz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Może nie najtańszy, ale rzetelny i konkretny wątek zamknięty od roku obijałem się ze swoim fordem po mechanikach i żaden nie potrafił mi...
~Lucjan666
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

dobry wybór wątek zamknięty Super fachowcy-pan Leszek i pan Zbyszek, profesjonalne podejście do klienta,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2014

Bardzo polecam tym którzy cenią rzetelność wątek zamknięty W tym warsztacie udało się zwalczyć problem z silnikiem z którym nie mogli...
~ulff
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

Nigdy więcej w tym warsztacie - naciagacze wątek zamknięty Po kupnie auta zauwazylem/uslyszalem niepokojący odglos przy uruchamianiu...
~Goliat
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Dobry warsztat wątek zamknięty Usterka usunięta, tanio niestety nie było. Polecam, mało takich warsztatów.
~lukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Dobrze, ale cena.... wątek zamknięty Powiem tak, jeśli ktoś nie liczy się z kosztami to polecam z czystym...
~Masterinho
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

bardzo polecam wątek zamknięty Jako kobieta, mało znająca się na naprawie auta - mam do nich pełne zaufanie....
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Bardzo dobry warsztat wątek zamknięty Jak dla mnie warsztat jest świetny. Obsługa jest bardzo fajna i co...
~bb
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

... wątek zamknięty Przyjechałem sprawnym samochodem Ford Fokus problem polegał na braku mocy...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2009

Uciekłem stamtąd wątek zamknięty Robiłem u nich kilka drobnych rzeczy. Tanio nigdy nie było, ale mieli dobre...
~nubirstein
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

(...) wątek zamknięty Byłem żetam żeby zdiagnozowac spadek mocy polecił mi wymiane turbuny ,...
~Roman
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

kiepska obsługa wątek zamknięty Nie wróżę tej firmie jakiegokolwiek sukcesu z takim podejściem do klienta...
~sąsiad
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 maja 2008

Najłatwiej jest narzekać wątek zamknięty Moje Mondeo to auto już nie najmłodsze, i to ze sporm przebiegiem, tym...
~Paweł Godek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

38

wątków

do góry