Szkołę odradzam , o poziomie nauki nie wspomnę bo nie ma o czym , nie kopie się leżącego. Skupie się na samych aferach które odbyły się w tej szkole za mojej kadencji : Palenie marihuany na holu i w toalecie , podpalenie książek w toalecie , afera z memami z nauczycieli , zdejmowanie krzyży , ucieczki oknami z zamkniętej szkoły , cieknący grzyb na suficie , grzyb na nowym basenie , wypróżnienie się (2) do wiadra na cieknącą wodę , wykręcanie kranów , rozwalony kibel , kontrole zielonych kart (odmowa wpuszczenia do szkoły po wyjściu) , "a ty umiesz po polsku mówić ?" pytanie nauczyciela do ucznia z wschodnimi korzeniami , afera drabinowa - sprawdzanie krzywości ścian , wulgarny wizerunek Jezusa Chrystusa w toalecie , czyszczenie basenu nieznanymi środkami podczas lekcji w basenie , zamknięte toalety przez cały dzień z powodu awarii brak możliwości skorzystania z toalety przez cały dzień , swastyki w szatni od wfu , przesłuchiwanie uczniów przez pedagogów , próby przeszukiwania plecaków przez pedagogów . A to tylko to co pamiętam. Ogólnie nie polecam , ale było tak jak usłyszałem wyniki matur z matematyki rozszerzonej z 2018 roku (całe 18%) , śmiesznie ale chciało mi się płakać.