Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
anja - ocena Wszystkich ogarnia rankingoza. Dla mnie liczy się atmosfera i wsparcie
~anja
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 30 października 2023

rodzic - opinia Jestem rodzicem tegorocznej absolwentki. Wprawdzie przez ostatnie trzy lata,...
~rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Oscar - opinia wątek zamknięty Wytrzymałem w tej szkole zaledwie jeden dzień czyli rozpoczęcie roku. Szkoła...
~Oscar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Szkoła na pierwszy rzut oka wydawała się być ok. Jednak rozszerzenie z fizyki...
~Hubert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

absolwent 2021 - opinia wątek zamknięty Jestem tegoroczna absolwentka (2021) i mogę polecić te szkołę osobom, które...
~absolwent 2021
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 maja 2021

absolwent - opinia wątek zamknięty W świetle innych opinii na forum czuje się dziwnie bo napiszę do nich w dużej...
~absolwent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Absolwent - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoły i zdecydowanie ją odradzam. Poziom nauczania...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 września 2020

Absolwentka - opinia wątek zamknięty Jestem absolwentka tej szkoly i ciezko powiedziec o niej cos dobrego....
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

uczeń klasy maturalnej - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka lecz...
~uczeń klasy maturalnej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Elmol - opinia wątek zamknięty Nigdy nie piszę opinii ale tyle negatywów nie odpowiada rzeczywistości....
~Elmol
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

matematykaxd - opinia wątek zamknięty bardzo nie polecam, szkoła jest okropna, nauczyciele nie potrafią nauczyć...
~matematykaxd
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Xyz - opinia wątek zamknięty XV lo jest naprawdę dobrą szkołą jeśli tylko się chce. Oczywiście są...
~Xyz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Uczeń klasy 2016-2019 - opinia wątek zamknięty Szkołę odradzam , o poziomie nauki nie wspomnę bo nie ma o czym , nie kopie...
~Uczeń klasy 2016-2019
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2019

Żenada wątek zamknięty Chodziłam tu przez rok i zmieniłam szkołę, co było najlepszą decyzją w moim...
~Xyz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2019

Nie warto wątek zamknięty Jeżeli chcecie dobrze zdać maturę nie martwiąc się o wyniki przez cały...
~absolwent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 maja 2019

Baaardzo słaba szkoła... wątek zamknięty Wyniki matur z ostatnich lat najlepiej pokazują jakość tej szkoły: Matura...
~ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

Cudowna szkoła wątek zamknięty Szkoła jest niesamowita! Szczególnie klasa dwujęzyczna z językiem...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Nie jestem zadowolony z wyboru wątek zamknięty Uczęszczam do klasy mat-fiz i przyznam że poziom jest ok, ale wyposażenie...
~FR
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 września 2018

Na Nie wątek zamknięty Żenująco nieprofesjonalne zachowanie ze strony szkoły, która po złożeniu...
~.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Świetna szkoła wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania w miłej (wręcz rodzinnej) atmosferze. Sympatycznie...
~absolwent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

58

wątków

do góry