W świetle innych opinii na forum czuje się dziwnie bo napiszę do nich w dużej kontrze. Szczerze mówiąc lubiłem i szkołę i ludzi. Poziom ocenić muszę na relatywny. Zdałem na wybrane studia bez kłopotu mimo, że ogólnie nie przepracowywałem się przez 3 lata, może trochę na miesiąc przed maturą. Często nikt nie pamięta, że kandydatami do 15-tki nie byli gimnazjalni super absolwenci, dalsze wyniki to raczej powtórka.
Miejsce robią ludzie. Wrzucanie wszystkich do jednego worka to totalna pomyłka. Z pewnością byłoby się do kogo przyczepić. Są też otwarci, wspierający i potrafiący zainteresować. Do niedawna funkcjonowała grupka uczniów, która obniżała atmosferę. Ale jakoś się fajnie wykruszyli . Miejsce polecam indywidualistom z własnym tempem bo w 15lo wyścigu szczurów nie znajdziecie. Jeżeli oczekujecie, że nauczyciele wszystko zrobią za was to raczej błąd w założeniu. Trzeba w końcu samemu wziąć odpowiedzialność ze efekty swojej pracy lub jej braku. Można przerzucać winę na nauczycieli ale jak dla mnie to bez sensu. Zajęcia dodatkowe to głównie przygotowanie do matury. Samorząd niby źle działa, mało imprez, ale jeżeli ktoś by chciał to jest szansa się wykazać. Nie trzeba narzekać.