Widok

Układanie paneli podłogowych!

Witam!

Solidna i tania ekipa ułoży panele podłogowe w Gdańsku lub okolicach. Cena za m2 15zł plus listwy (do uzgodnienia).

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel.509-874-664 lub mailem l.sawicki@o2.pl

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i co psujesz rynek facet!!!!!!!!!! 15zl z listwami????????? takich jak ty to na sybir powinno sie wysylac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
a jaki bylby koszt (czy w ogole ktos by sie podjal) wymiany jednego uszkodzonego panela, nie rozbierajac oczywiscie przy tym calej podlogi?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli jest to panel bezklejowy typu click, to poradzil bym z oszczednosci aby maz wymienil. jesli panel jest na srodku pokoju to trzeba niestety rozebrac podloge, wymienic panel i zlozyc spowrotem. nic trudnego. szkoda pieniedzy na tego typu zabawe, ktora zajmuje dobrym fachowca nie wiele czasu. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja kłade po 9zł za metr i 4 zł za metr listwy CZASY CIĘŻKIE:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i pewnie jestes z omklolic kartuz:-) Boze chron rynek od takich ludzi. i pewnie twoja praca jest adekwatna co do ceny. bez odbioru. zal takich ludzi...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koń szmaciarza !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 9 zł !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
powiem tak za 9zł metr to bym nie chciał takich fachowców wbrew pozorom panele można łatwo z***ac i wątpie w umiejetności typa który kładzie za 9zł 20zł min plus utrudnienia no chyba że jest 700 mkw czy 1000mk bo takie też kładłem ludzie nie niszcie rynku prosz chcecie by dumani na kase to dobrze ale nie piszcie o tym na forach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A co takiego można przy panelach źle zrobic? Instrukcja chyba do wszystkich jest dołączona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To poproszę o kontakt. Będę mieć dużo zleceń dla Ciebie. Moje gg:499991. Zastrzegam, że moja oferta dotyczy tylko Warszawy i okolic.
Pozdrawiam.
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dopiero teraz dostrzegłam, że to forum Trójmiasta. Pewnie nieaktualne, sorki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja zatrudnie do ulozenia paneli podlogowych za 10 zl za metr.Metrow ok 50.Czyli 500 zl za jakies 3 dni pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
3 dni pracy !? 50 m2 powierzchni dwóch wprawionych fachowców mających odpowiednie narzędzia kładzie w 8-10 h z listwami max 14h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to ok.1 dzien pracy-500 zl.Ktos jest chetny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
oczywiście nikt podatków nie płaci tylko w sklepie za panele.tak trzymać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
proszę o kontakt tel. 511 159 159
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
3 dni pracy??? hahahha tyle to w jeden dzien z listwami sie montuje. wiem co mowie bo siedze w tej branzy i nie robie za 9 zl;-) a na brak zlecen nie narzekam:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ładnie
podaj swoją cenę m2+mb listwowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
za zwykle panele biore 15 zl netto, za podlogi trojwarstwowe typu karch (klejona do podloza) 30 zl od m2. listwy w zaleznosci od wysokosci listwy od 7zl do 15zl. w branzy od wielu lat i tak jak pisalem na brak zlecen nie narzekam, choc zaraz napewno ktos napisze ze tak drogo itp itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja za ukladanie zwykluch paneli biore od 7 do 10 zl w zaleznoci od wielkosci pomieszczen 790-411241 rumia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to powodzenia ci zycze, psujesz rynek czlowieku, nawet nie chce mi sie z takimi osobami jak Ty wchodzic w dyskusje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
co to jest podłoga typu "karch"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest to podloga trojwarstwowa, cos ale barlinek tylko 100 razy lepszej jakosci:) nazwa karch- szedzki wykonawca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kährs dla ścisłości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiadomo o co chodzi, nikt nie musi sobie lamac jezyka na jakis smiesznych nazwach dla scislosci:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja w Rumi poprawiałem po takim jednym za 9 zł od metra , musiałem 60m kw zrywać i kłaść od nowa , właścicielka zgrzytała zębami że w Gdańsku było słychać , jeśli to Twoja robota to lepiej zmień adres zamieszkania bo obiecała że nie odpuści ......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem https://www.polskiinzynier.pl/czym-powinny-sie-wyrozniac-panele-podlogowe/ w necie masz ogromny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Poszukuję osoby do ułożenia 50m2 paneli klik(folia+korek+listwa)Płacę 12zł za m2 miejsce wykonania Straszyn 798-471-633

Ktoś chętny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ta 15 kaszubow jest chetnych. targujcie sie jeszcze a jakosc ulozonych paneli Was zadziwi na koniec jak bedzie ukladal Wam jakis kaszub za 5 zł od m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
na allegro układanie paneli jest gratis jeśli u nich kupisz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My malujemy i układamy panele ale nie za darmo. Wysoka jakość ma swoją cenę. Zapraszamy na http://www.3city-inside.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Ogrzewanie gazowe (20 odpowiedzi)

Ma ktoś z Was ogrzewanie na gaz, ale nie ziemny, tylko płynny? Myślimy własnie, żeby wkopać w...

budowa domu Różyny, Łęgowo (28 odpowiedzi)

Witam, Zastanawiam się nad budową domu w wyżej wymienionych lokalizacjach - cena działki...

do góry