Widok

Ukraińcy jacy to pracownicy czy się nadają do pracy ?

J.w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie możesz znaleźć kogoś do pracy na smieciowce za 11zł netto/h, wiec szukasz frajerow?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1


Zależy jak trafisz, ja trafiłem na takich co im trzeba palcem pokazywać co mają robić i stać nad nimi żeby robili. Ale bywa różnie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza fryzjerka, do jakiej trafiliśmy, była z Ukrainy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość ukraincow to cwaniaki i lenie do roboty nie znają j.polskiego trzeba ich w pracy pilnować mało co umia. Jak by doba miała więcej niż 24 godziny to chętnie by polezeli w pracy dłużej.nasi pracodawcy dają się walić w rogi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

nadawajetsa... mozemy uczyc jezyka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm ja akurat kilkakrotnie pracowałem z ukraincami (gastro) i zawsze było ok. A to można było pożartować, po pracy napić się browara itd a pracy też się nieobijali. W dodatku 2krotnie pracowałem z 2Ukrainców, którzy w Polsce studiowali medycynę i gdyby nie powiedzieli, że pochodzą zza wsch granicy to bym nie uwierzył-tak dobrze posługiwali się językiem polskim. Tak więc, według mnie Ukraińcy są ok. W dodatku podobny język, zwyczaje więc w miarę szybko się asymilują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja mam złe doświadczenia, gastro lewary i ściemniacze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

DGP Security Partner - kwalifikowany pracownik ochrony - obiekt wojskowy (4 odpowiedzi)

ktoś coś wie na temat tego ogłoszenia ?? pojawia się od dobrego tygodnia wysłałem już 2x cv ale...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry