Widok

Umbrella Security - ktoś coś powie ?

Cóż to za wspaniała firma - w ogłoszeniu oferują pracę i darmowe szkolenia . Praca na wysokiej klasy obiektach handlowych .
Czy warto tam pracować ?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
To taka nowa firma ochrony. Maja troche obiektow handlowych i budowy. Firma jak firma ale kase placa na czas. Chyba mozna isc. Pracuje tam moj znajomy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 20
A czy w Gdańsku na Sephore można iść? Bo dzwonilem tam i prosili żebym jutro do nich na rozmowę przyszedł. Jak tam wygląda z umowami? I czy nie ma żadnych przekrętów na kasie wiecie może jak to wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Lepiej daj sobie spokój , poczytaj wpisy ..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Umowy są kłamliwe - omiljające płacenie składek ZUSOWSKICH
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam Ci racje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie płacą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Placo ale po 33 dniach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zarąbsta firma kasa na czas sam w nej prcuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
generalnie to kolejny zakład pracy chronionej.Umowa o prace tak,ale tylko jak masz grupe niepelnosprawnosci.Wygryzli Konsalnet z SEPHORY,to wlasnie te wysokiej klasy obiekty handlowe.Darmowe szkolenia-to jakas kpina,wg kodeksu pracy za szkolenie powinno dostać się wynagrodzenie.Ale to na etacie,a na zleceniu będziesz tyral pare godz za free.Ot i cale darmowe szkolenie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka stawka w Sephorze ...???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
7netto
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
żałośni !
Pamiętam że poprzednia firma w tych sklepach dawała 8 zł. netto na rękę !!!
A tu taka śmieciowa firma weszła za mniejszą kasę !!!
Ludzie nie dajcie sobą pomiatać !!!
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 3
czlowieku nie masz zielonego pojecia ktora firma ile placi w ochronie ochroniarze pozostali na takich samych warunkach zobacz ktora firma oferuje wiecej zobacz np konsalnet 9 zeta w biedronce i noz na gardle wiem bo pracuje w ochronie pare lat w umbrelli nowa firma ale za to u nich wszystko ok co do umundorowania i placy na czas
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Z tego co zrozumiałem, pracujesz tam kilka lat pomimo, iż to nowa firma? Sorry, brak przecinków, nie wiadomo jak to rozumieć..

Swoją drogą nazwa kojarzy mi się (i sam profil działalności firmy) z Resident Evil.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesteś fanem xboxa f_k?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
X-Box skakał z jajka na jajko u Billa Gates'a jak Resident Evil śmigał na PlayStation.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obecnie pracuję dla umbrella security jako dedektyw w galeriach handlowych i nie narzekam ....Wszystko na czas ,,,,umowa zlecenie to fakt ,,, wynagrodzenie na konto na czas ....Moja stawka 8.90 brutto,,,na 7,50 netto na rękę ,,,,,150 godz w miesiącu,,,teraz od 01,01,2016 umowy stałe bo likwidują śmieciowe umowy ,,,,,,,i wynagrodzenia wzrosną też ,,,,,,,mozesz czytać inne opinie jedne są z złą opinią inne z dobrą wybór jest tylko twój,,,,wolisz być na bezrobociu i łasce żony twój wybór ja mam co mam ale puszek nie zbieram i jakoś żyję .....Pozdrawiam wszystkich bez względu na opinie doświadczenie w ochronie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Kolego jakie umowy stałe? dalej caly czas śmieciowe i zus placą przez 6-mcy a nie 12, bo wydłuzyły sie okresy placenia pensji na 33dni, to nie wiem czy to jakas lepsza zmiana...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jako Dedektyw masz tylko 7.5 na reke ja duzzo wiece Ale stawka moja jest do de ine firmy proponuja na wejscie 10.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuje na pełny etat stawka 11.70 netto + 20% za godz nad liczbowe nocne stanowisko ochroniarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy "nóż na gardle"? Możesz pisać jaśniej? A to 9 zeta to chyba brutto.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam , ja również pracuje w powyższej firmie , narzekać raczej nie można , warunki pracy nie są złe , zależy jakie kto ma wymagania , płaca kształtuje się na poziomie 7,50 - 9 zł netto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
a gdzie pracujesz jaki obiekt masz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
przecież płacą 7 złotych na perfumerii . Te 9 to pewnie mówisz brutto ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja dziękuję za pracę 7 PLN/h w perfumerii. Wdychając te trujące zapachy cały dzień można dostać pewnie jakiegoś uczulenia na nos i osłabienia koncentracji (ból głowy). Powinien być za to jakiś dodatek (nawet symboliczny).
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
To firma powstała na gruzach Laam, który się sprzedał Konsalnet, a potem ludzie z Laam odebrali " swoje" kontrakty jeszcze raz. Ja robię juz pod tym samym dyrektorem w trzeciej firmie:-) tylko stawki coraz niższe, a wymagania coraz większe.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak czy siak , sama firma , jak i jej pracownicy robią dobre wrażenie , mój znajomy tam pracuje i nie narzeka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Między nie narzeka a jest zadowolony jest spora różnica.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czepiasz się słówek, nieładnie. Pamiętasz: (cyt.) "Kto jest bez winy / niewinny, niech pierwszy rzuci kamieniem..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdz place bo o szacowanu zamiast 7,5 masz 7,00 na reke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak już to 7,90 zł na godzine max 8 zł ma konsalnet :-) mój mąż pracuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie dokładnie pracuje Twój mąż ?? W Gdańsku, Gdyni, Rumi, Sopocie, Straszynie, Pruszczu Gd. czy innym mieście ? W którejś Biedronce czy Galerii Hebe, a może w patrolu ? Jeśli w Biedronce (nawet w CD pod Pruszczem Gd. na bramie) to i tak ma nieco lepiej niż we wspomnianej Umbrelli (z samych wpisów wynika, że kierownictwo tej 'firmy' w Gdańsku to banda przyjezdnych buraków)...Proszę pozdrowić Pana Roberta, Norberta i Panią Kasię (managerów) oraz Pana Wiesława (główny specjalista ds. sprzedaży), a także główną kadrową (niestety zapomniałem jej imienia) i jej pracownice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konsalnet daje dyche na reke na Biedrach Tylk menadzer Karol jest porąbana C.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8.50 /h tyle w warszawie dostajemy na sephorze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 netto na sephorze chyba glowy ich bola ja teraz mam8.5 sami niech sobie stoja!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
a można spytać gdzie szanowny kolega 8,5 dostaje ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
A gdzie masz, jeśli nie to tajemnica, taką stawkę ? W Impel Security ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
9.00 na reke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam 10 netto w katowicach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
obkatoryjna w swfoze to jest 9.5 na reke
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmowę ma przeprowadzać zemną P. Marek Karbowicz. Przez telefon wydaje się nawet sympatycznym facetem. Ale czy znacie tego człowieka? Jaki jest, czy ucina na godzinach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysalaj sms godziny pracy po ostatnim dnia miesiaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chce wiedzieć jak najwięcej o panu Marku Karbowicz. Co to za człowiek i czy nie jest jakimś oszustem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie płacą na czas zobaczymy co będzie dalej.koledzy dostali nadgodziny a resztę nie a my niedostalismy nic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale teraz jest koordynator Mateusz S to taka męda jakich mało. Takze nie polecam. Wybije mu kiedyś te krzywe zęby
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem u nich na rozmowie w sprawie pracy na SEPHORA , spotkanie wyglądało tak było 6-7 kandydatów w nich moja skromna osoba, szkolenie przeprowadzane było przez 2 gości teoria jakieś 3h (niepłatne) wiadomo standardowe jakie mają procedury jakie nakazy i zakazy są na sklepie SEPHORA a dodam że jest ich baaaardzo dużo !!! po tym szkoleniu każdy dostał ciuszki i mieliśmy jechać na sklep SEPHORA ( w celu dalszego szkolenia które miało trwać 4h - praktyczne oczywiście NIEPŁATNE ) stawka jak już poprzednicy piszą to 7zł na rękę ... po szkoleniu 3h teoretycznym jak dostałem ciuchy podszedłem do tych 2 koordynatorów i powiedziałem tak ,, Panowie za tyle obowiązków, zakazów i nakazów oraz tej żenującej stawce możecie sobie sami stać na tym obiekcie , dziękuje ale Ja rezygnuje proszę tu są ciuszki ! Ich miny bezcenne a dodam że jeden z nich to taki cwaniaczek typowy mina mu zrzedła. Teraz stoję w firmie Ochroniarskiej której nazwy nie będę podawał za 8,50zł na rękę a obowiązków zakazów i nakazów mam 1/3 tego co proponowała firma Umbrella i SEPHORA !!! trzeba dobrze szukać dowiadywać się i mieć trochę szczęścia powodzenia !!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2
współczuję temu kto cię zatrudnił , gdyż moim zdaniem nie nadajesz się do jakiejkolwiek pracy i wątpię że dostajesz 8,5 na godzinę, a jeżeli naprawdę pracujesz to pewnie już nie długo bo zaraz zaczniesz narzekać na te 8,50 - po prostu jak ktoś jest leniem to nawet za 20 złotych będzie narzekał.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24
Zgadzam sie z tym. Ten czlowiek jako koordynator majacy sephory nie ma o tej pracy zupelnie pojecia. To co zbudowali jego poprzednicy tj.relacje i znakomita wspolprace z ekipa,ten czlowiek zburzyl w niespelna 3 miesiace i nie ma sie co dziwic ze ludzie uciekaja do konkurencji
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracuję dość długo w ochronie obiektowej,przemyslowej i handlowych ale 8,50 nikt nie da w warszawie tylko securitas daje od 7,oo do 10 na godz ale takie skoczki niech się cieszą że dostaną 6,50 ,,,5,80 mają nawet najniższą mając grupę 4,50 na szpitalach takie są realia ja mam 8.90 brutto a 7,50 netto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie :) Jak coś mu nie pasuje to rzuca sie jak stolec w betoniarce. Kazdy podpisuje na umowie ze jak nie pojawi sie w pracy albo cos zle zrobi to płaci z bomby 300 zł kary. Patrzcie uwaznie chłopaki na treść umowy :) Jedynie Adam Lewicki dogaduje sie z nim dobrze bo obaj mają psyche zrytą. Adam jest często na Osowej takze patrzcie na niego a reszta mówi sama za siebie :P Elo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kary sa bez prawne sprawdz umowe , Czy masz z holdigiem , Czy ze sekuritaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepszy taki niż tylko po zawodowce w kujawsko-pomorskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ahh Mateusz, slyszalem ze z koncem sierpnia rezygnuje, szkoda, ze tych czasow nie doczekalem :p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
pracuje na jednym z obiektów w Bydgoszczy i nie podoba mi się troche współpraca z tą firmą czy nie robią problemów gdy się chce z nimi rozwiązać umowę? głownie chodzi o kase czy zawsze terminowo tak jak do tej pory?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie robią problemów , ale licz się z tym ze będziesz musiał zachować terminowy okres rozwiązania umowy , jak powiesz ze odchodzisz z dnia na dzień , to Ci mogą dowalić karę finansową za każdy dzień niestawiennictwa w pracy.. , a co do kasy to przelewają zwykle do 20 każdego miesiąca , jak odejdziesz dajmy na to jutro , to kasę przeleją koło 20 marca .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
siema,pracuje w umbrelli od 1 lutego,nie radze tam isc... po pierwsze zmuła,po drugie marne pieniądze po trzecie ci koordynatorzy to jacys nie powazni ludzie,im sie wydaje ze Warszawa to cala Polska i w inne miejsca nie potrafią dojechać,dzwonisz umawiasz sie a oni mają to gdzies,prosze sprobowac w innych firmach ochrony,jestem pewien ze zapropnują lepszą prace i pieniądze,pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nuta 32 nie sądzę żeby w jakiejkolwiek innej polskiej firmie ochroniarskiej gwarantowali coś lepszego dla pracowników bez licencji. Mogą tylko konkurować wysokością stawki godzinowej i jakością pozyskanych obiektów. Konsalnet i Solid to monopoliści i ludzi mają tam za nic. Ostatnio widzę też dużo obiektów ma Impel (nie wiem jak jest na większosci obiektów, ale w Manhattanie we Wrzeszczu nie jest całkiem źle). Spróbować wg. mnie jak już masz doswiadczenie do Art Security - potrzebują na stałe do ochrony obiektów przemysłowych na Kujawskiej (chyba Fosfory). Ale warunkiem przyjęcia tam jest posiadanie licencji I st. Dla osób bez licencji nie ma tak naprawdę ciekawej i dobrze płatnej pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam

ja w tej firmie pracuje od poczotku wescia na warszawe czyli ok 1,5roku stawki ruzne zalezy od obiektu a pracowałem i pracuje po ruznych i nawet mi to pasuje i mam dobre zdanie na temat firmy
a teraz mamy jednego menedzera pana owego co nie kwapi sie do pracy niby przez takie osoby jak on to marka firmy dostaje po d*pie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przez takich jak Ty Martin rynek ochrony w Polsce wygląda tak żałośnie. Godzisz się na to co Ci proponują bez żadnego 'ale'. A Panowie Managerowie (tak się pisze gdybyś nie wiedział) uważają się za bóstwa i nie ma co na nich psioczyć, bo jak to ujął Panas w jednej z piosenek Lady Pank: '...,bo jest jak jest i nie zmienisz tego raczej...'. Zainwestuj w słownik ortograficzny i zrób w końcu maturę, bo wstyd przynosisz innym. Zapisz się też na kurs j. ang., bo znajomość tego języka (choćby komunikatywna) to podstawa w prawie wszystkich rekrutacjach. W Konsalnet Ochrona lub Solidzie więcej dostaniesz niż w tej Twojej Umbrelli.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
znalazłem takie ogłoszenie tej firmy :http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/agencja-ochrony-umbrella-security-zatrudni-pracownika-ochrony-bez-licencji-na-terenie-trojmiasta-ogl8031177

Co to oznacza jasna ścieżka kariery ?
Ciągle potrzebują na te same obiekty - czyżby można tam szybko awansować ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok czyyli mowicie ze wyplacaja terminiwo jak sie zwolnilem ale czy bede musial do nich jechac i podpisac jakis rachunek przed wyplata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tej firmy koordynatorzy to jedna wileka porażka i przekręt.
Jeżeli chodzi o pieniadze to sa strasznie słabe 7 zł netto w warszawie!!! Mało tego w umowie jest kara i za byle co mogą wam upierdzielić. Czesto jest tez tak ze konczac zmiane o 22 będąc po całym dniu pracy każą tobie przyjść na 7 rano tak jak się otwiera sephora.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze ten koordynator z warszawy uważa się za jakiegoś bardzo postawionego goscia i każde do siebie mówić szefie :D:D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Diego nic w tym dziwnego. Ten koordynator jest z Warszawy, czyli stolicy i dlatego uważa się za kogoś 'lepszego'. Jest ze środowiska warszawki, 'białych kołnierzyków' czy jak ich tam teraz zwą. W dodatku pewnie (moja teoria) przyjechał do W-wy z jakiegoś Pręgowa czy innego Pcimia Dolnego - nie urażając mieszkańców tych miejscowości, lizał d*pę szefowi i awansował na stanowisko kierownicze (ewentualnie przeszedł z konkurencji). Jeśli został świeżo koordynatorem chce się 'wykazać' przed "górą" i dlatego tak swych podwładnych poniża, ale to świadczy tylko o nim.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem skąd jest ale wart uważać na tego cwaniaczka :D Nie zapomnę jak mówił o tym ze stawka może wzrastać a kogos nie zapytałem to nikt tam więcej jak 7zł za 1h nie ma:D a w ogłoszeniu było 8,50 nawet:D:D
Generalnie jaja
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowana większość SEPHOR jest otwierana o 9 czyli stawiasz się na 8...więc nie pisz bzdur.
Pracuję na SEPHORZE i nie wiem czego Ci ludzie chcą.Na Poznaniu jest koordynatorem P.Dawid i nie ma z Nim problemów.Można się dogadać jak najbardziej...aaaa...i nie jestem kimś z góry.Zwykłym szarym ochroniarzem jestem.
więc walić hejterów co chcą robić na galerii/perfumerii za 20 zyla...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Tyraj za 7zł :D nawet z nikim pogadac nie mżna widać ze juz za długo w ochronie pracujesz;d;d
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie za 20, a za min. 25 zł/h. Taka stawka powinna być. Ale przez takich jak Ty 'ciemnych', nie 'szarych' ochroniarzy mamy w Polsce taki rynek pracy jaki mamy...Za długo pracujesz w ochronie, zmień branżę póki czas - chyba, że lubisz dostawać ochłapy z Pańskiego stołu i być kopany po tyłku za byle co...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Janeczek w jakich realiach Ty żyjesz.. , wszystkie branżę dotyczące ochrony wkładasz do jednego wora , wiadomo ze są poszczególne profesie w tej branży które mają bardzo ładne zarobki , chociażby ludzie trudniący się konwojowaniem określonych dóbr itp , nie można tego porównywać , bo nigdy nie było i nie będzie tak , że personel zatrudniony na szeregowych stanowiskach , mam tu na myśli chociażby chłopaków na galeriach , drogeriach itp miejscach , będzie zarabiał ładne pieniądze , nie ważne czy obsadzisz ludzi z najwyższej półki na szeregowe stanowiska , stawka i tak się nie zmieni , bo każda firma ochrony wie ile płaci swoim pracownikom konkurencja , rynek od dawna został ukształtowany w tej materii i nic tego nie zmieni , zrozum to chłopie..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ben Hur to prawda, że konwojenci mogą więcej wyrwać niż pracownicy bez licencji. Ale ja stawiam tylko pytanie odnośnie pracowników ochrony bez licencji pracujących w pkt. handlowych: czemu kandydaci godzą się na tak niskie stawki ?? Trzeba się cenić, a nie chałturzyć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty chłopie co innego robisz? Nie chałturzysz? Sam przyznajesz na forum że nie masz stałej pracy, i łapiesz co sie da. W styczniu nawet na doładowanie telefonu nie miałeś. I dziwisz sie innym, jak mają rodzine na utrzymaniu, opłaty, dzieci. No ale jak ktoś, jak Ty mieszka z rodzicami to daje rade. I wieczorem wściekły na cały świat daje rady innym. Weź sie ogarnij sam, a potem sie wypowiadaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Phen - to prawda czasem nie mam na doładowanie telefonu. Też mi coś. Niektórzy na bułkę nie mają, a co dopiero mówić o posiadaniu komóry. A co do mieszkania z rodzicami to znowu w pudło trafiłeś. To prawda mieszkam z nimi, ale już niedługo planuję się wyprowadzić. Jeżeli mi się poszczęści od poniedziałku będę mieć pracę i od pierwszej wypłaty chcę żyć przez pewien czas jak mnich (zero hucznych weekendowych zabaw jakie miałem na studiach, wyjść do kina i spotkań biletowanych / z przyjaciółmi gdzie wymagana jest składka na trunek), aby odłożyć pewną sumkę i mieć na wynajem i jedzenie. Z czasem kupić używane dobre auto (i nie myślę tu o 10-letnim szmelcu z RFN) itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
P.S. I nie dokonuj porównania warunków bytowych w Polsce i u Ciebie w UK, dobrze ?? Bo to 2 inne światy. Wiem, bo byłem już kiedyś tam i jeśli mi tu nic nie znajdę przez ok. 6 miesięcy to chyba tam wrócę w wersji one way ticket ;D Wracać wtedy do kraju będę tylko na święta BN i Wilkanoc oraz w wakacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracownicy ochrony bez licencji o których wspominasz , nie mają wiele do wynegocjowania odnośnie stawek proponowanych Im w danej firmie na danym obiekcie , tak jak wspominałem , rynek ochrony pod względem firm jest przesycony.. , wyobrażasz sobie sytuacje w której osoba świeżo zatrudniona , zaczyna podnosić swoje racje ze za mało zarabia ? , przecież to jest nie realne , bo ludzie boją się wychylać , a nawet jak już ktoś się upomni o więcej , to nic to nie zmieni.. , każda firma wie ile daje konkurencja i te stawki są podobne..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Janeczek co ty za głupoty wypisujesz ?
Gdzie ty już nie pracowałeś - chyba wszędzie ? A nie tak dawno pisałeś że kończysz chorobowe ? innym razem że masz pracę w domu ?
Ty chyba masz jakiś problem z psychiką ?????
Człowieku przestań tu pisać - bo piszesz na każdy temat !!!!
No chyba że twój psychiatra taką terapię ci zalecił?
I nie pisz że matka pracuje w służbach i zaraz mnie namierzysz - bo będziesz się powtarzał !
Myślę że jesteś na rencie choroba na główkę itd.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam takie nicki z d*py wzięte. Podpisuj się jakoś Anonimie...Po pierwsze nie piszę na każdy temat jeśli dobrze zauważysz. Po drugie z pracą w domu przez kompa nic nie wyszło z powodu braku czasu wolnego ostatnio (w końcu mam zaproszenia na rozmowy, chyba wiosna na rynku pracy nastała ;D Teraz prawie codziennie mam po 2-3 rozmowy kwalifikacyjne !!!) i wymaganego kapitału (trochę mi brakuje). Jak już wracam do domu (a zaczynam wcześnie rano - najpóźniej o 7.00 muszę z domu wyjść), to często zajmuję się ogrodem lub sprzątaniem domu. Gdy wróciłem z przedłużonego o kilka dni chorobowego już czekało na mnie wypowiedzenie ze skutkiem natychmiastowym, ale że mam w rodzinie prawnika go nie przyjąłem znaczy odmówiłem zaznajomienia się (wada wzroku). Pracodawca zgłupiał (jego mina bezcenna) i tym sposobem wywalczyłem należny mi okres wypowiedzenia, tj. miesiąc. Czy coś jeszcze niejasne ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
pan koordynator w lublinie kreci,oszukuje na kasie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Warszawie nie lepiej:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie od dziś wiadomo, że Warszawka rządzi ;D. U nich chyba najwięcej przekrętów lub gdzie indziej mają mniej skuteczne przecieki. Z ciekawości jakim autem jeżdżą Panowie Koordynatorzy z Wawy ?? Najnowszym modelem terenowego BMW / Merca czy też nie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowie koordynatorzy z warszawy nie posiadają nawet służbowych aut z wyjątkiem jednego pana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bieda aż piszczy ?? Nie wierzę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oczywiście Janeczek jak zwykle ma coś do powiedzenia :)))
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
brunko o ktorego ci chodzi kordynatora teraz sie zmienil w Lublinie ponoc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@BELMONDAS
To dziwne, bo Gdańsku już pare razy Hyundaia i20 z ich firmowym logo widziałem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo to firma z Gdańska jest.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego też wydaje się zaskakujące, że w Warszawie kordynatorzy nie posiadają aut służbowych o czym wspomniał Belmondas :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obserwator: a co, zabronisz ?? Podobno w wolnem kraju żyjem, nieprawdaż (pisownia zamierzona) ?? A, że dla niektórych 'dzikim' to insza sprawa jest...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Janeczku po prostu jesteś żenujący , wszędzie wszystko i na każdy temat masz coś do powiedzenia. Twój lekarz powinien zmienić ci leki !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tobie podobnie Kaska...te co bierzesz nie działają !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj kolego byś w Gdańsku był to byś dopiero zobaczył co tam sie dzieje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeby było śmieszniej koordynatorzy sami w sobie są przeciążeni do granic możliwości. Ten, który obsługiwał moją perfumerię miał na głowie kilkanaście punktów w Warszawie do tego Lublin i coś tam wspominał o Radomiu, plus chyba jeszcze jakieś budowy i sprzątanie w Warszawie. Latał jak szalony od miejsca do miejsca.
Chłopaki z pefumeri mówili że koordynatorów też walą na kasie konkretnie więc to chyba nie problem w nich samych ale w samej firmie?
NIE POLECAM tam pracować. Na szczęście za kilka dni kończę tam współpracę i nie mam zamiaru dochować okresu wypowiedzenia, niech mają nauczkę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla koordynatora w Wawie to chyba ta praca jest marzeniem i przez to traktuje ludzi jak smieci!!! Udaje twardziela do tych wszytskich ochroniarzy ktrych ma pod sobą ja tam sobie nie dawałem w kaszw dmuchać dar jape to odwdzięczałem się tym samym.
Nie polecam nikomu chyba ze chcecie pracowac od 8 -22 i nastepnego dnia znowu przyjsc na 8 gdzie powinniscie miec wolne:):)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam tam pracowac, bylem tam i wiem jak jest dobrze iz juz tam nie robie, procedur jest 30 stron drobnym druczkiem napisanych, obowiazkow od groma, w wawie stawki ok. 9 zl i ludzie nie chca pracowac, dochodzi do tego iz sciagaja pracownikow na perfumerie z innych miast z Polski a zakwaterowanie w hostelu jakie im firma zapewnia to gorzej niz w sredniowieczu, praca po 12,5 h 2 tym 2 przerwy po 20 min spoznisz sie chodz 2 min juz wielkie pretensje telefony do kordynatora skargi, a dodatkowo sprawdzanie smieci szczegolowe, (niby powinny byc rekawiczki ale ich nie ma i trudno sie doprosic) a smieci z lazienki kazdy papierek w tym kuchenne trza rekami przegladac po kamero kazdy opakowanie po jedzeniu, karton itp. a w dodatku kilka razy sie ufajtasz bo z kefiru czy napaju lub innego produktu cos sie na ciebie wyleje. nie polecam za takie pien iadze oraz warunki pracowac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli biedny cieć i śmieciarz w jednym - standard w różnych hipermarketach niestety :-(( Ta firma powinna za proponowane wynagrodzenie dorzucać jeszcze bony żywnościowe co by ich 'pracownicy' nie pomarli z głodu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
to co sie dzieje w tej fimie i na obiektach sephory wola o pomstwe do nieba, traktuja ludzi gorzej niz smiecia, niz nie ma wyruzumialosci i normalnego podejscia do czlowieczka, kazdy dla kazdego dodatkowo to zalodziej
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak zawsze Janeczek wie wszystko o wszystkich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widac jak traktowałeś ta prace skoro piszesz o spóźnieniu...jakbyś był punktualnie byłoby ok.Ja pracuje już jakiś czas i nie spóźniłem się ani razu...no raz wejścia nie mogłem znaleść na galerie bo wysłali do innej. a te wszystkie procedury są proste tylko wystarczy myśleć. Tego niestety Ci brakuje bo skoro grzebałeś w śmieciach z łazienki czy kuchni to kozak jesteś-dojadasz lub lubisz"damskie sprawy" ?....a pojęcia o kontroli nie miałeś żadnego. Praca jak to w ochronie ale przynajmniej spokojniej jak na markecie bo to jednak perfumeria. Z kasą miałem tylko problem ale nie tylko ja bo jeden kordynator zanim go zwolnili tak wyliczał kasę na skepach, premie obiecywał a nikt ich nie zobaczył.Mogliby lepiej płacić ale teraz podwyzki maja byc więc zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie zwolnili tylko podobno sam to pier.... bo go dymali na kase tak samo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z ciekawości można wiedzieć o którego chodzi Łukasza czy Mariusza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam kolegę w Radomiu, też mówi że tragedia, stoja we 3, obiecywali im nie raz premie, koordynatorzy zmieniaja sie co miesiac, potem niby nic nie wiedza. Jeden ma 7zl a dwaj pozostali po 6,50 na h. Ale coz zrobic jak w Radomiu nie ma pracy. Nie polecam i unikac z daleka.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak nie ma pracy nie znaczy ze masz za 6.50 pracowac - proste przez takich nieudacznikow co robia za tyle mamy rynek jaki mamy
i co ci kur...A starczy na chleb i masło?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Najpierw wszystko było na głowie Łukasza a jak ten pier... bo miał dość to wszystko rzucili na Mariusza. Do nich nigdy nic nie miałem bo robili co mogli i szczerze wątpie żeby to oni przycinali kaske. Teraz w Warszawie jest gość z Polski chyba z Krakowa niemniej wiele sie nie zmieniło dalej wykorzystywanie ludzi a Sephora ma już powoli dość tej całej firmy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej 6,5/h niz 0/h ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 0zl to juz trzeba byc totalnym nieudacznikiem zyciowym
tzw smieciem społecznym szmata - za hitlera cyklon B albo mydlo tylko teraz jest rozprezenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a za to ze ktos pracuje za tyle i sie wogole pucuje do tego to juz 3ba byc mega z***em
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Masz udar mozgu :D czy nie dostales wyplaty na czas ze tak sapiesz :D ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To niech z tego Radomia wyjadą do 'stolycy' chociaż. Stawki tam podobne są jak w Radomiu, ale jest większa konkurencja i można coś lepszego znaleźć. A najlepiej to niech robią karierę a'la Kopacz - baba z Radomia ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W "stolYcy" też rewelacji nie ma, w ochronie pracuję od 5lat, zaczynałem w firmie "krzak", gdzie zarabiałem 5zł netto (zlecenie, czaad, ale sytuacja życiowa mnie zmusiła), zmieniłem agencję, przeszedłem na obiekt biurowy (6,50zł netto, etat+zlecenie), obecnie od 2,5 roku pracuje na innym obiekcie w W-wie, nie będę podawał gdzie, ale zabrano mi etat, zasuwam na zlecenie, stawka godzinowa 9,5zł netto/h(po odebraniu etatu tylko to mi się udało ugrać), wyrabiam od 240h na miesiąc. Jeśli chodzi o obiekt to w ciągu dnia jest lekki zapierdol, jest to obiekt "pojedynczy", czytaj jestem sam, noc całkiem spoko :) siedzę w budynku, na terenie zewnętrznym jest inna ochrona, mnie interesuje tylko środek :) Pozdrawiam wszystkich pracowników ochrony :) B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umbrellanto jakaś firma krzak obiecują dużo by ściągnąć ludzi a potem wypłaty się nie zgadzaja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W koncu się ruszyło na temat prawdziwej opini o ten firmy ja prac9owalem w tej firmie jak dopiero wchodi do sephora i cae szczescie ze tylko 2 tygodnie :) tez przekręcili mnie na kase.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy warto? : http://www.umbrellaholding.pl/oferty-pracy/oferty-pracy/menedzer-ochrony

Jak myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie warto wiązać się z tą firmą nawet na chwilę.
Problemy z wypłatami, absurdalne kary, w regionie kuj-pom MENEDŻER z wykształceniem ZAWODOWYM !!!!!! brak grafików, nikt nigdy nic nie wie, nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obiecuja kordynatorzy premie a jak cos przychodzi to nie ma premii, trza pilnowac dokladnie swych godzin bo niezle oszukuja. ostatnio podniesli stawki w stolicy by nie sciagac z desantu a inne regiony stoja za smieszne poeniadze przy tylu obowiazkach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie odnośnie ich (Umbrella Holding Sp.z.o.o.) oferty pracy, która powtarza się na Pracuj.pl. Chodzi o stan. pracownika biurowego, ewentualnie księgowego w ich biurze w Warszawie. Warto się tym interesować i z nimi wiązać czy też nie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
3miasto - Warszawa - dojazdy.
Odpowiedz sobie sam ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma ''KRZAK" kładzież Im wypowiedzenie z 14 dniowym okresem zeby byc wedłudg nich fair aż tu przyjezdza ''DYREKTOR'' elegancik i mowi Kierowniczkom ze Cie zwalniaja a prawda jest inna !!! Nawet nie Mają odwagi się przyznać ze pracownicy z tamtąd tzn. od Nich spier.....!!!Bo oszuści za grosze dawane wymagaja 2 razy tyle..!!Firma do wymiany i to jak najszybciej...!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Popieram KUJAWIAKA kladziez wypowiedzenie chcesz odejsc z twarza a oni robia wszystko by cie z kasy wydymac non stop dodatkowe wymagania byle bys tylko niedal rady ich zrealizowac. Wpada dyrektorek w brudnym garniaku i wkreca ze to on cie zwalnia i ze niedawales rady. KPINA!!!!!!! Podkresla ze to zadna strata. No sie zdziwia troche jaka mala strata jest odejscie dobrych pracownikow. Niedlugo ten cyrk padnie bo Sephora niewytrzyma.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobno poszli po rozum do glowy i zatrudniaja nawet osoby z licencja na stanowiska kierownicze, a nie jak dotychczas nieukow. A jak wiadomo, wyzsze wyksztalcenie to i pewnie pensja wyzsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a tam, kazda taka firma to jedno i to samo...
co za roznica.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej ej, ale
KŁADZIESZ , nie przez " ż " !

Taki ważny, a ortografia, to gdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak w ogóle to w całej Polsce mają takie same stawki? I jamie firmy teraz polecacie, gdzie da się w miarę zarobić i traktują po ludzku? Wiem, że wszystkie to jeden wór, ale niektórzy chociaż w miarę uczciwie traktują. .. może kiedyś coś się w Polsce zmieni i zaczną doceniać zaangażowanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uderz do Konsalnetu.
Bardzo duża firma, multum obiektów, ale gdy trafisz do normalnie podchodzącego do człowieka - koordynatora to zarówno przyzwoite zarobki, jak i fajna atmosfera.
W Warszawie i okolicach Rossmann, kilka odzieżówek (sieci bo obiektów kilkadziesiąt), Biedry (chyba najgorszy wybór, chociaż nie zawsze), do tego możliwość "doróbki" na kilku bardzo prestiżowych obiektach za super stawki. Osobiście mam 9,30netto za godzinkę i dzięki dobrym wynikom od września przechodzę na umowę o pracę. Chłopaki zarobki od 8 do 10,50 na rękę. Brak problemów z kasą itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Konsalnet z kasa jest wporzadku nie to co Umbrella. Nie wiem jakim cudem ona odpowiada za ochrone "Sephory" Nie radze isc do Umbrelli. WIdac iz nie jeden sie przejechal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne by ktoś kto pracuje wchodził na to forum ?
Nie warto pytać o opinię na tym forum - sami nieudacznicy którzy wciąż mają coś do powiedzenia !
Komuś kto szuka opini o pracodawcach radzę by przeszedł się i porozmawiał pracującymi - to oni powiedzą dlaczego tam pracują , a nie ktoś kto nigdzie nie może się utrzymać w pracy.
To taka moja rada. Ja osobiście kiedyś pracowałem w ochronie , znalazłem inną - wydawało mi sie lepszą pracę i poszedłem. Teraz szukam pracy - lecz ochrone zostawię sobie na koniec..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podobno Mariusz nie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma, jeden wielki niewypał. Dopraszanie się o umowę, ciuchy, defacto 3 miesiace stalem we własnych koszulach, krawatach, o pagonach mogłem pomarzyć. Zwrocili mi z wielką łaska pieniądze za jedną z koszul, a uszczypliwe uwagi co do jej ceny słyszałem przez cały czas współpracy. Nie wypłacanie pelnych wyplat, z wyjasnienem, że napewno blad księgowej, slyszalem co miesiąc. Te same pieniądze w konsalnecie, tyle, ze bez takiej masy obowiązków i szwindli. Co do wymogow wzgledem ochrony ze strony sephory, dno, dno i kilka metrów mulu. Glowne zajecie pracownika ochrony to liczenie stockow i smieszne oklejanie art pracowników. Firmy zdecydowanie nie polece, pracowalem w stolicy. Wiele obiektow, z dnia na dzień dowiadywales sie, ze gdzies jedziesz. Premie tylko słowne. Z tego co widzę ostatnio stawka godzinowa poszła trochę w górę, przynajmniej w Warszawie, ale czy jest sens pchac się za 9 zł w taki syf?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta firma Umbrella to proazka oszukuja na wyplatach. Piszcie maile do p. Gorzynskiego z Sephory niech wiedza o tym moze cos w konca cos zrobia z tym. pgorzynski@sephora.pl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jaki czudem ta firma nadal istnieje ktos powinien sie zajac nia, trza sie przeciwstawic praktykom jakie panuja w firmie tej, maja problemy z znalezieniem pracownikow
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahah -konsalnet chyba masz udziały w tym molochu !!!
Pracując w tej największej firmie w kraju - jesteś tylko malutkim pionkiem z którym nikt się nie liczy. Stawki czasami dobre - by za chwilę obniżyć !!! Umowy o pracę - marzenie !!!! No chyba że masz licencję i pracujesz na obiektach obowiązkowej ochrony !!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie. Pracowałem tam swego czasu i koordynatorem był taki Łukasz. Odszedł to zaczęło się gadanie że to on oszukiwał na kasie a teraz pracuje mój znajomy i oszukują tak samo!!! Wiedzą na kogo zwalić swoje nieudacznictwo!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to o sie dzieje w warszawie to porazka sciagaja ludzi z innych miast do pracy (m.in. Kielce, Lublin, Katowice, Bialystok) obiecuja im lepsze stawki niz maja u siebie a jak przychodzi co do czego do maja stawki takie jak u siebie a jeszcze z klopotami odnosnie zwrotow za bilety, wiec nie poelcam wyjazdow na wawe
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
rotacja jest na niewyobrazalno skale,w miesciacu zdarza sie iz na jednej perfumerii stoji 7 pracownikow ochrony, oszukuja na wyplacie godzinny trza pilanowac, jak kierwoniczka wyrzuca jakiegos pracownika z jednej perfumerii to daja go na druga perfumeria, o ksiazki sluzby trza sie kilkatronie dopraszac by laskawie kordynator ja przywiazl tak jak z kartkami od liczenia produktow wrazliwych nigdy nie przywozi kordynator tylko pracownicy Sephora je drukuja, mam nadzieje iz Sephora w koncu ta firme pogni, dyrektor onieuje nie raz wyzsza stawke od danego miesiaca a pozniej nie ma tak jak obiecywal
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pracuje w Umbrella od 2tyg na Sephorze godziny są w porządku w dodatku 9,50 na ręke, uważam że jest ok, okaże się na wypłacie pierwszych pieniędzy. Koszulke dostałem, spodnie i buty swoje takie umundurowanie, co najważniejsze dostosowali grafik do moich potrzeb praca od poniedziałku do czwartku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
jeszcze nie dostałeś wypłaty - to nie pisz jaką masz stawkę. Lepiej napisz że obiecali ci tyle . Ja wiem że płacą 8.20 brutto :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
ostatnia wyplata oszukali mnie na 150 zl!!! nie warta do nich kretace i oszusci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
menagera/koordynatora często szukają ? Czyżby nikt nie mógł się utrzymać na tym stanowisku ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Menegera szukają, bo nawet kierownicy nie chcą tam pracować, nawet najlepszy kierownik nie przeskoczy organizacji tej firmy. Kierownik może chcieć dobrze, a firma zwoje zrobi, np nie wypłaci części wypłaty pracownikowi :( Niestety miałem tę nie przyjemność tam pracować. Kierownicy zwalniają się po tygodniu pracy, a co mówić o pracownikach...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszecie jaka to beznadziejna firma-a ile jest firm które wygrywają obiekty płacą pracownikom za 280 godzin pracy 750 zl a jak i czekasz na wypłatę miesiąc od wystawienia rachunku a i jak Cię zwolnią to Ci wypłaty nie wypłacą .
Sledżąc Wasze wypowiedzi jakie to stawki na tych obiektach są to nasuwa się pytanie-co do kwalifikacji panów.
Kwalifikowany pracownik w Krakowie na JW ma do 8 zł/ h z bronią
To czego Panowie oczekujecie jak masz kwalifikacje--------- ciecia

Zróbcie Panowie papier kwalifikowanego to zobaczycie ile to kosztuje i docenicie co macie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ciecie to pracuja na JW - stróżowanie to inaczej cieciowanie !!!! Nie ważne czy z bronią czy bez !!!
Na sklepach trzeba być ogarniętym dlatego też często na sklepach stawki sa wyższe od tych cieciowych - no ale nie w tej umbreli !!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolego widać że nie czujesz fachu pracownika ochrony
jak bedziesz mial papiry pracownika kwalifikowanego może docenisz stawkę którą masz.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nie papierek - lecz chęć szczera i zaangażowanie się liczą !!!!
Znam wielu co są kwalifikowanymi i szczerze to są dopiero ciecie !!!!
Nie wiem jak tacy mogli zostać kwalifikowanymi ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe ile masz lat bo niestety ale 50+ to raczej nikt nie chce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ciekawe bo na sklepie mam 7 na ręke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ścieżka kariery z miejscówki a do miejscowki c i z powrotem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasna ścieżka kariery z bramy 1 na bramę 2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za analfabetyk z ciebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
NA handlówkach stawki sa od 6 zl w zwyz juz nicht nie chce stac na 5 czy za mniej, na budowach za ochrone fakt placo mniej za h. Sek w tym iz to jest pat.gia iz pracownik nie dostaje wyplaty za wypracowane godziny tylko zawsze przelewaja mniej a jak dotyczy to calego kraju lub w wiekszosci niego to cos jest z ta firmo nie tak i mozna mowic o oszustwie z K.K Moze innym to nie przeszkadza jak dostaja wyplaty na konto nie tak jak powinni.(to tak jak by okradli ci dom i nic bys z tym nie robil, i nadal trzymal kosztownosci w domu to beda przychodzili non stop do ciebie) Ale widac iz wslasnie to jeden z powodow flustracji iz sa pieniadze z wynagrodzeniem i nie wiadomo co sie z nimi dzieje. Ponadto jak menadzer cos obiecuje i nie dotrzymuje slowa i to w kilku regionach to cos jest nie chalo, Na obiektach handlowych to stawki powinny byc 10 zl na reke a nie po 11-13 godzin pracuje sie za 6 czy 7 zl. Dziewczyny sie smieja iz za takie pieniadze i tyle procedur i obowiazkow to by szybko prace rzucily. Niestety u nas jest jest takie przywolenie na dzialanie takich firm, np. w Szwajcarii nicht by takie firmy nie wybral.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
W postach same narzekania...nie płacą , mało płacą..itg,itp; Na "moim" obiekcie przemysłowym płacą za każdą godzinę i co do złotówki - 20-go lub wcześniej (np, gdy 20 jest w niedzielę). Kordynator jest spoko, mamy stałą "załogę" grafik ułożony, duuuużo obowiązków, 5,00brutto /h Dyrekcja przemysłówki chwali sobie nasze działania i nie zrezygnowała z Nas na korzyść innej firmy , która "chciała podkupić obiekt". Rotacja jest ale uzupełniana na bieżąco. Rotacja wynikała z "lubiących %, leni i obiboków" teraz jest spokój! Pozdrawiam wszystkich ochroniarzy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
ehhhhhhhhh chlopie 5zl brutto ? i jestes zadowolony ? robilem w ochronie 6 lat temu 8zl netto odszedlem gdyz nei bylem zadowolony z zarobkow wrocilbym przy stawce od 10zl netto
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w Warszawie nowy nabór jeleni :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
g*wno mogą a nie kare
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skad sie urwale wyplata jes po 33 dniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wiem wiele na temat tej firmy bo tam robiłem dziadostwo i pogarda ludzmi zero szacunku dziewczyny sa okey ale menager to jest łajza lepiej poszukaj innej pracy no i jeszcze sąnaliczane kary za to ze sie nie poinformowało tego całego koordynatora ze sie odchodzi a informowałem go miesiac wcześniej ale i tak odliczyli mi z wypłaty 300 zł tam zawsze znajda powody do zabrania ci kasy jakktoś bedzie chciał wiecej informacji na temat tej firmy daje do siebie kontakt 603360443
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłem ogłoszenie, oferują bezpłatne zrobienie kursu ochroniarskiego , czy to prawda ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bezpłatne to Ci zaoferują szkolenie, czyli, że zanim będziesz mógł zacząć dla nich pracować, będziesz musial dymac kilkanaście godzin za frajer :D pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Znów oszukują. Od stycznia podwyższyli składkę UBEZPIECZENIA Z 15 na 25 zł oraz karę za zerwanie umowy bez 14 dniowego okresu wypowiedzenia z 300 zł na 500 zł
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
co tu dużo pisać ... ta firma jest do kija nie podobna !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się w 100%
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
E tam , ciągle psioczycie , w Poznaniu w zależności od obiektu stawka 7-8 zł , godziny pracy od Nowego Roku przystępne w zależności od obiektu po 6 , 7 , 8 godz , połowa obowiązków zdjęte , w tym sensie ze przeszły one na pracowników sephory , na chwilę obecną nie jest źle .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Poznaniu 6, 7-8 zł. i to to nazywasz nie jest źle !!! Pewnie na zleceniu !
Przecież to jest żałosne !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
7-8 złotych to nawet najniższa krajowa nie jest. Ta branża będzie tak wyglądała dopóki będą ludzie godzący się na pracę, za takie psie pieniądze. I ile kolego Sławko godzin musisz wypracować, zeby zarobić jakieś sensiwne pieniądze, 300 czy więcej? W domu zapewne jesteś gościem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 18
nie branża a " Polska " będzie wyglądała tak jak wygląda do puki takie pierdo... nieroby jak Ty Mateusz będą ciągle narzekały na każdą prace , ze źle , ze za mało płacą , ze nie fajnie , lepiej siedzieć w domu kolego Mateuszu przed tv , pić zimne piwko a mamuśia podstawi kapciuszki a tatuś popielniczkę , w dodatku co miesiąc dadzą " kieszonkowe " na drobne wydatki i żyć nie umierać :]
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4
oburzony, czynny zawodowo jestem od wyjścia z liceum. piwko, fakt wypić lubię, nawet zimne, ale najpierw muszę sobie na nie zarobić. robię kursy, szkole się, cały czas się rozwijam, także uwierz bądź nie, ale te stawki nie są dla mnie rarytasami. i PÓKI takie .. jak TY oburzony, będą zapierdzielać za te śmieszne pieniądze to i branża i Polska też będzie tak wyglądała. nie pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 22
to można zrobic u nich kurs czy nie ?
Bo wodzę kolejny raz ogłoszenie .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jak dla mnie możecie pracować i za darmo, skoro taka wam to przyjemność sprawia,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fakt jest taki albo menadżerowie, albo sama góra kręci z tymi wypłatami......do tej pory nie wiem, ile faktycznie naliczają godzin, w jakiej wysokości i za co są potrącenia od kwoty brutto. Czy pracownik nie powinien otrzymywać kopii rachunku wystawionego przez zleceniodawcę? Jedna wielka lipa ////// menadżerowie ściemniają ile wlezie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam.Mamy pracować od kwietna 2015 na obiekcie przemysłowym ,czy to prawda ,że ta firma pobiera przy wypłacie 25 zeta na ubezp. i 22 zł. na koszty administracyjne?. Czy płacą regularnie? Odpiszcie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, ja pracuje od sierpnia w Ubmrelli na checkingu, i mnie zabieraja z wyplaty 22 zl ale przy wyplacie mam 2 przelewy jeden z security z wyplata a drugi z holdingu *czy jak to sie tam pisze* ze zwrotem 22,22 zl wzrotu za to co zabieraja
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zmiana menadżera w Lublinie na seporach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam na umowe zlecenie tez mialam 2 umowy, dopiero po zakonczeniu pracy zorientowalam sie czemu to służy. Skladke ZUS odprowadzaja od tej jednej nizszej kwoty. W praktyce wyglada to tak,ze z jednej umowy zarobiłam 100 zł( czy nawet 10zl) nie pamietam dokladnie ,ale smiesznie małe pieniązde) a zdrugiej cała resztę( nieozusowana. Zycze każdemy dopracować do emerytury z takimi skladkami ZUS
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem, że to twój pierwszy kontakt z agencją ochrony? Nie pomyle się wiele, jeśli stwierdze, ze jest to zabieg powszechnie stosowany. A co lepsze niektóre firmy, potentaci na rynku krajowym, pracowników kwalifikowanych zatrudniają na trzy umowy. Ale wszystko zmieni się od 1 stycznia 2016 roku, kiedy pracodawca będzie musiał zapłacić taka samą składkę zarówno od um. o pracę, jak i um. zlecenia. Także powodzenia na samozatrudnieniau drodzy Państwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem, to również liderzy i ogólnopolscy monopoliści w tej branży m.in. Konsalnet, SOLID SECURITY, MEMLING i City Security stosują tą metodę, czyli 2 umowy by płacić swoim pracownikom mniejsze składki ZUS. A jeżeli faktycznie (nie śledzę niestety zbyt dokładnie zmian / nowelizacji ustaw m.in. dot. prawa pracy zamieszczanych na isap.sejm.gov.pl) nastąpią zmiany o których wspomniał ~cieć, to będzie to oznaczać pogorszenie koniunktury w całej branży ochroniarskiej (bo kto dzisiaj zdecyduje się na samozatrudnienie, sam będzie płacił podatki i co miesiąc odliczał sobie składkę ZUS ??). Jeżeli owo samozatrudnienie ma obowiązywać też w innych branżach (w tym w strategicznych sektorach gospodarki narodowej) to czas czym prędzej opuścić tą szczęśliwą krainę zwaną przez niektórych Katolandem, Zieloną Wyspą czy POlandią ;-)) Pytanie tylko na jak długo ? Wybory za ok. 2 miesiące raczej radykalnie obecnej sytuacji nie zmienią...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godziny ..wiesz ile masz na liście obecności i z tyle płacą, ponadto wpisujesz w oświadczeniu zleceniobiorcy swoje wypracowane godziny, x stawka i odejmiesz (25 zŁ + 22zł) = kwota do wypłaty. Nie było żadnych"krętactw" 20-go wypłata na koncie. !!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ha, obecnie nie ma "porzucenia pracy" więc odejście z dnia na dzień pracownika dla pracodawcy jest "uciążliwe" dlatego żeby egzekwować normalność zawartą w umowie (wypowiedzenie umowy) muszą być kary dla porzucających pracę i przestrogą dla pozostałych porzucających robotę z godziny na godzinę. Chcesz odejść- napisz podanie i odchodź jak człowiek ! nie psiocz na pracodawców!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
MI kilka razy wyplata sie nie zgadzala, za malo przelewali i wiem iz ten problem dotyczyl kilku rejonowm, teraz jak jest to nie wiem nie pracuje. Nigdy nie podpisywalismy na koniec miesiaca oswiadczen o ilosci przepracowanych godzi to bzdura.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat a propos Umbrelli, ale jakby z innej beczki. ostatnio często (od zeszłego czw. do soboty ogłoszenie pojawiło się chyba 3 razy) na Pracuj.pl szukają sekretarki / asystentki ds. obsługi klienta do gdańskiego oddziału (Wrzeszcz, koło budującej się Galerii Metropolia); ewentualnie osobę młodą (pewnie studenta) do obsługi biura. Skąd tak częste ich ogłoszenia i czy oferują pełen etat ? Jest aż tak źle ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przejeli Empiki w calej polsce a niedlugo juz straca Sephore. Gdyz sephora juz ma powoli dojsc tej umbrelli. Ostatnio zrezygnowalo kilku menadzerow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Epiki obstawia Solid i to od dawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Solid przegrał przetarg na Empiki właśnie z Umbrella... i bodajże od 2-3 tygodni Empiki przejęła Umbrella .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak EMPIK-i mają już od 2-óch tygodni. Rozmawiałem z jednym z managerów, którzy namawiali mnie na tą pracę (jako dodatkową). podobno wciąż nowych szukają. Jak ktoś był na rozmowie w sprawie tego projektu, to niech zda relację (nie musi być obszerna, ważne by zawierała konkrety) tutaj. Bardzo o to proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak manager namawiał Cię przy takim bezrobociu na pracę,to się lepiej nie angażuj w to.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przetargi sa w budżetówce , a tu po prostu umbrela przebiła solid tańszą ofertą. A myslałem że tańszych od solidu już nie ma :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Empiki, Warszawa, zlecenie, praca jak wyglada na handlówce, każdy wie, 8,5 zł do ręki, na początek. Takie warunki zaproponowała mi Pani manager z umbrelli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakim bezrobociu ??! W Trójmieście bezrobocie utrzymuje się wciąż na niskim poziomie, w dodatku sezon za pasem, więc bezrobotnych chwilowo ubędzie. Może chodziło Tobie o najbliższą okolicę typu rejon Kaszub lub Żuław Gdańskich (tam już jest nieco gorzej) ? Przestań pie***lić głupoty !!! Pan manager wymagał pełnej dyspozycyjności, której obecnie na szczęście nie posiadam...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Empik obstawia Umbrella w charakterze detektywów sklepowych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umbrella zajmuje się też HR, czyli szukaniem dla innych ludzi do pracy, stąd tak dużo ogłoszeń, oni zatrudniają ludzi w Hard Rock Cafe, w Cubus, Divers, a podobno firma się mocno rozrasta i rozbudowują swoją centralę, stąd przenosiny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Tak tak - pewnie ciągłe poszukiwanie na stanowisko ochroniarza jest skierowane celem zatrudniania w innych agencjach ochrony :))))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolejny Menedżer porzucił prace, bodajże pracował nie cały miesiąc( Warszawa )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za to z tego co widzę kierownictwo w Gdańsku (centrala) trzyma się mocno swoich stołków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie zamierzają się przenieść ? Do W-wy ? Czyżby ich obecna siedziba przy ul. Wajdeloty w Gdańsku była już za mała i nieodpowiednia - zbyt mało "wypasiona" jak na standardy kierownictwa ??!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuja ciagle ochroniarzy bo szybko ludzie sie zwalniaja, jak zobaczo co to za firma, nicht nie chce pracowac. Nie jest tez prawda iz szukaja ohroniarzy do innych firm.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
~Kamil patrz jak piszesz. Jesteś Niemcem (słowo nicht) czy Polakiem w końcu ?? I dementuję informację jakoby nie rekrutują do innych firm (przykładem chociażby Hard Rock Cafe na ul. Długiej w czasie wieczornych koncertów / innych imprez).
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do puki firmą zarządzają chytrzy bracia Tomasz i Janusz P , sytuacja się nie polepszy , Ci ludzie kompletnie nie nadaje się do stanowisk dyrektorskich , z tego co wiem to starszy z braci P przekazał całą firmę młodszemu bratu Januszowi.. , a Janusz to człowiek który patrzy tylko na siebie i martwi się tylko o swoje zyski :] , nie rozumiem jak ten dyrektor z bożej łaski widząc coraz gorszą sytuacje kadrową w firmie , liczne skargi , pogorszenie jakości usług , nie robi nic ku polepszeniu , znam ludzi którzy pracują w umbrelli od wielu wielu lat , i podwyżki nigdy nie dostali , ba nawet premia za dobre wyniki w pracy to sprawa o która trzeba walczyć , brak mi po prostu słów...
popieram tę opinię 51 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na podwyzsze u nich nie ma co liczyc, a w dodatku wypowiadaja umowy tyym pracownikom co placo im wyzsza stawke i zatrudniaja nowych ktora placo mniej za godz. Wolo miec gorszych rpacownikow niz lepszych i placic im wiecej.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Badziewie jakich malo
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracowalem tam i oszukali mnie 2 razy na wyplate ,i musialem sie prosic o prace na dany obiekt i utrudniali wszystko..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam w tej firmie pracowac, szkoda czasu nerwow za takie pieniadze i dopominac sie pozniej wyplaty. Problem polska centralna iw schodnia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
świeta prawda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieprawda ja mam 10 pln na h i nieuwieże w jakieś głpoty od nierobów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
NIEUWIEŻ pacanie. 10 to może brutto masz, chociaż i w to wątpię.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co to znaczy "do puki " ? Czyżby chodziło o słowo dopóki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 38
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brak premii za ujęcia. Chwalo się iż dają premie za ujęcia a przy wypłacie ich nie ma, . ..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dużo kolego Romanie, tych ujęć miałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
nie ważne ile miał, ale jak mu sie nalezy to powinny płacić. Załosne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
A wiesz jak wygląda w parasolce system premiowy, że brzeczysz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy za włażenie Puszką bez wazeliny, jest 10 czy może 20 % premii ?
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre ;-) Pewnie nieco więcej niż przewidziałeś drogi Maćku (obstawiałbym nawet 25 %...).
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a najlepsze jest to ze na umowę zlecenie tak naprawdę nie ma 14 dniowego wypowiedzenia. oni są śmieszni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlezy na jakiego szkoleniowca trafisz i na jaki obiekt Paru d*pkow w tej firmie jest solidnych i mozna im zaufac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie idź tam jeśli chcesz zarobić pieniądze. mnie koleś oszukał z wyplata i jeszcze mi kar nawrzucał. nic o legitymacji nie mówił a kare se za to zabrał. śmiech na sali z tą firmą.. znajdź cokolwiek innego bo na tej firmie stracisz tak jak ja czas życia. u mnie w bielsku szkolenie trwało 20 minut i od razu do roboty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadzwon do Gdanska niech wyjasnia Lub zrob to pisemnie No Kadrowe w Gdansku to puste bawy Ale sa pewne osony ktore maja troche rozumu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Omijać z daleka .Pracowałem we wrocławiu 3-miesięczne zaległości w wypłatach . Ponadto z każdej wypłaty zabierają 25 zł na ubezpieczenie z twoich pieniędzy . Uważać na pana piotra kurczyńskiego i jego obietnice bo jak przychodzi do wypłaty to jest wielkie rozczarowanie .
ogólnie najgorsza firma na dolnym śląsku , oszukują na wypłatach jak mogą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie oszukali w Warszawie, manadzer obiecal podwyzske stawki godzinowej za udaremnienie kradzierzy o 50 gr, upominalem sie o aneks do umowy nie dostalem go, gdy juz przszla wyplata policzyli mi po starej stawce, menadzer moiwil iz to zglaszal i beda wyjasniac non stop upominalem sie o wyjasnienie nie otrzymalem go. Mialpo to trwac kilka dni i nic zerto wyjasnienia. `Widac iz okradaja pracownikow w kilku kiastach i to norma bo jak sie zwolnisz to nastepnego zatrudnia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robert,niestety 'jeleni' na rynku pracy nie brakuje....I proszę Cię na przyszłość: pisz po polsku, a nie uprawiasz jakąś grafomanię (np. zerto). tego czytać się nie da. Rozumiem stres, pospiech, ale można chyba trochę się przyłożyć...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jak zlozylem wypowiedzenie to menadzer obiecal podwyzke stawki godzinowej o 50 gr. wiec zgodzilem sie zostac w firmie, gdy umpominalem sie o aneks do umowy z wyzsza stawko godzinowo nie dostalem go, menadzer mowil iz wszystko jest zalatwione dyrektor zgodzil sie na wyzsza stawke. Nadszedl czas wyplaty no i policzyli po starej stawce, wiec dzwonie to on powiedial iz wszystkie podwyzski mu odrzucaja, przyjezdza na obiekt i mowi iz zalatwi stawke o 1 zl wyzsza. Ciekawe jakim cudem jak mu nie zgodzili sie o 50 gr. to maja o 1 zl. Oszustwo i zlodziejstwo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy chodzi o pana K.B?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
~John nie masz odwagi by napisać pełne imię i nazwisko gościa którego podejrzewasz o tak niecne zachowanie ??!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
~miss aż się dziwię, że po wypowiedzeniu chciał Cię ponownie. Żeby walczyć o stawkę o 50 groszy wyższą...to jest dopiero żałosne. Ale jak Ci pasuje taka stawka i masz tak małe aspiracje (ambicją bym tego w żadnym wypadku nie nazywał) to OK. Na miejscu Managera nie zgodziłbym się na Twój powrót mówiąc mniej więcej tak: " nie masz tu czego szukać chłopie. Poproszę kadry by w tempie ekspresowym (jeszcze dzisiaj, a nie za miesiąc) wystawiły Ci świadectwo pracy i ewentualne jeśli chcesz to rekomendacje. I dopilnuję by wypłata za ten miesiąc była wypłacona w terminie (co do dnia). Wolę zatrudnić nowego pracownika z zerowym doświadczeniem w branży niż Ciebie. Tobie muszę więcej (całe 50 gr) niż pozostałym płacić - rozumiesz ?? "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie bardzo. Powtórz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli nie rozumiesz mojego postu toś niestety tępy jest ~miss. Na miejscu Twego managera po złożeniu przez Ciebie wypowiedzenia nie zgodziłbym się na Twój powrót do firmy. Lepiej zatrudnić osobę bez doświadczenia w tej branży, przeszkolić ją (szkolenie trwa z reguły 2-3 dni w terenie na wybranym obiekcie) po czym po pierwszej (max. po trzeciej) wypłacie taką osobę zwolnić i zatrudnić nową na niższej stawce. Takie działanie (które staje się dziś wręcz normą) jest bardziej pożądane dla agencji ze względu na zysk jaki generują nowi, naiwni pracownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, rozbawiłeś mnie do łez bo nie znasz sytuacji w firmie a się wypowiadasz, jeżeli mówisz o braku ambicji osób które chcą zarabiać więcej wraz z przebytym stażem to gratuluje Ci. Możliwe że jesteś osobą odpowiedzialną od marketingu bo tym twoja wypowiedź mi śmierdzi, ale mniejsza z tym. Świadectwo pracy na umowie zlecenie :D serio??? A co do nowego pracownika jeśli ktoś z góry to wgl czyta to zapytajcie się kierownictwa sklepów co o tym sądzą może mniej będzie spin przez to. I radze kontrolować menagerów bo czasem są to osoby które się nie sprawdzają na swych stanowiskach. A tak poza tym bo jestem dalej pracownikiem tej firmy to powiem szczerze są też plusy. Są to ludzie z którymi mam kontakt i to tylko tyle niestety, może coś się zmieni, ale nie sądze bo jak narazie tylko nowe obowiązki daja przy niezmiennej stawce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dają 10 pln netto dla detektywów sklepowych czy to realne pieniądze ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli dają tzw. "detektywom z Koziej Wólki" w Empikach tylko tyle, to od przyszłych wyborów będą chyba musieli dawać już min. stawkę godzinową postulowaną przez wiadomą partię, tj. 12 zł netto. Może wtedy zaczną zatrudniać Ukraińców z Donbasu albo jednak zaczną doceniać swoich pracowników (w co raczej wątpię).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SEPHORA JEST CHORA w kwestii ochrony , pamiętam jak jeszcze 10 lat temu obstawiał to Gwarant a pracownik musiał stać jak ołowiany posąg , ale za godzinę było wtedy 9- 10 zł na normalnej umowie . 7 zł na perfumerii to jest śrut , na innych tego typu sklepach przy pracy siedzącej na monitorze dostaniesz 7,8 - 8,5 zł . Widać że to po prostu kolejna firemka która łapie kontrakciki za grosze których nie bierze żadna gruba ryba na rynku . Jak polecą z takich śmiesznych obiektów to nagle firma się kończy .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowa zlecenia sie skończyła a menadzer nie dostarczył nowej umowy, tłumaczy iż a automatu się przedłuża jak nie rezygnuje ale nie wie iż jest pisemne potwierdzenie przedłużenia umowy i papier jest potrzebny bo umowę należy przedłużyć w formie jaki została zawarta czyli pisemna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś ucichło o firmie parasol, czyżby warunki pracy poprawiły się o 180 stopni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukaja menadzerow, w Olsztynie, Bialymstoku i Lublinie, a warunki nic nie poprawili sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie realne. Stawka 8.20zl brutto, 6 z kawalkiem na reke...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaaa. powiem wam, że mamy 22.12 2015r i ta wspaniala firma nie przelala
pieniędzy na konto podobno jakiś dyrektorek uciekł z kasą ,a tak poważnie to oni mają nas głęboko w d....pie my tyramy ,a
oni sie z nas śmieją same tylko wymagania balwany nie chcą wiedzieć, że
z naszych wypracowanych pieniędzy mają pensje jak ktoś chce spróbować to proszę ha ha ha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jak zarząd ma takie obsuwy, że na święta (ewentualnie na okres przed Sylwestrem) nie zdąża z wypłatami to rzeczywiście warto pracować w Umbrelli :-(( Mam nadzieję, że zobaczysz swoje pieniążki najpóźniej w połowie stycznia. Wesołych Świąt mimo wszystko i lepszego finansowo Nowego Roku Ci życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd ty masz takie newsy hahahah

Z tego co wiem to była awaria systemu bankowego i dlatego przelewy wyszły później, biedne panie z banku musiały ręcznie wklepac ponad 1500 przelewów więc odrobina wyrozumiałości człowieku...

Pozdrów dyrektorka co to zwial z kasą, pewnie połowa dla ciebie za wystawienie negatywnego komentarza...

Dla jasności: kasa przyszła na konto w dniu 22.12, nosz kurde każdemu się zdarza no a im pierwszy raz coś nie pykło.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie zmienia to faktu ze firma się sypie , 90 % to zasługa tego żałosnego zarządu z Puszami na czele.. , są regiony w Polsce w których Umbrella dostała na sephorach wypowiedzenie , z informacji z pierwszej ręki wiem , ze ochoczo do przetargów na ochronę w sephorze staje między innymi Impel .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2
awaria systemu bankowego - hahaha !
zawsze trzeba mieć wytłumaczenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W jakich rejonach Impel ochrania sephore
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mało jesz i mało wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, ale wszędzie jest Umbrella
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieoficjalnie.Prawdopodobnie Nastąpi od lutego zmiana terminu otrzymywania wynagrodzenia z obecnego 20- każdego miesiąca na dzień 30 każdego miesiąca. Zamiana dyrektorów regionu między danymi regionami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super czyli za przepracowany miesiąc wynagrodzenie będzie ostatniego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za styczeń dostaniesz wynagrodzenie 28 lutego lub 1 marca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Region centrum - wschód zmiana dyrektora regionu teraz jest Li. pogroszyla się wspolpraca menadzerow z tym dyrektor, odzywa się w sposób ob. razliwy i ugarny do menadzero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dawać tego dyrektora do Warszawy... Do CH BC My sobie poradzimy z tym czymś
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wypłaty do 30 dnia miesiąca porażka, obracają naszymi wypłatami na lewo i prawo.. Wstyd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pacz noo, minal prawie rok, a umbrella dalej w sephorze, moze nastepnym razem dasz sobie uciac ta swoja i czyjas pierwsza reke hahahahahaaha to przestaniesz bzdury pisac :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałem miesiąc jako agent ochrony, czyli po prostu ochroniarz na stoisku w jednej z galerii w Poznaniu. Stawka 7 zł/h, ale biorąc pod uwagę miesięczną opłatę za ubezpieczenie 25 zł wychodzi niecałe 7 zł/h. Mam negatywne doświadczenia związane z tą pracą. Pierwsza kwestia - przy tej stawce spodziewałem się większego spokoju pracy, że będę musiał po prostu stać i pilnować, a tymczasem przez pracowników stoiska byłem uogólniając ciągle szczuty. Wszystko głównie przez bardzo niski poziom statystycznego agenta ochrony. Firma zatrudnia dosłownie każdego jak popadnie, nierzadko są to osoby z którymi nie da się normalnie pracować - przez co pracownicy stoiska z założenia tryskają do ochroniarza nienawiścią. Każą dostosowywać się do ich regulaminu, którego sami nie przestrzegają, traktują ochroniarza jak g*wniarza - np. zakaz posiadania przy sobie telefonu, o należną przerwę trzeba się prosić i czekać nierzadko godzinę (część z nich miała na szczęście indywidualne podejście). Drugą kwestią przyczyniającą się do mojej negatywnej opinii jest jeden wielki chaos i zamieszanie z grafikiem. Za 7 zł/h firma zmuszona jest brać każdego jak popadnie, osoby nieodpowiedzialne, które często nie zjawiają się w pracy, lub zgłaszają koordynatorowi w ostatniej chwili, że ich nie będzie. W ciągu miesiąca, który przepracowałem, wiele razy dostawałem nagły telefon z prośbą o zjawienie się w pracy bo ktoś wypadł. Koordynator/menadżer wówczas męczy jak cholera i bez konkretnej wymówki nie odpuści. Około 7 razy zgadzałem się przyjść inaczej, niż wstępnie się umawialiśmy. Innymi słowy poważni i rzetelni pracownicy muszą cierpieć za innych.
A teraz bodziec, który zmotywował mnie do napisania tej opinii. Pewnego dnia rano obudził mnie telefon koordynatora - chciał żebym zjawił się w pracy za trzy godziny, bo właśnie ktoś wypadł. Dodatkowo zaproponował wyjątkowo premię w wysokości 40 zł. Planowałem się uczyć tego dnia (studiuję), ale skusiłem się na tą ofertę. Do pracy przyszedłem, niewyspany ale przyszedłem i to co należało do moich obowiązków zrobiłem. Wywiązałem się z umowy, natomiast Umbrella się nie wywiązała. Należnego wynagrodzenia za ten dzień nie otrzymałem tj. 8 godzin * 7 zł to 56 zł plus 40 złotych premii, czyli powinno być 96 zł. Od ponad dwóch tygodni próbuję to wyjaśnić. Dzwonię do koordynatora, a ten albo nie odbiera, albo mnie zbywa i każe oddzwaniać kiedy indziej. Twierdzi, że nie wpisałem się na listę u kierownika sklepu, o czym nikt mi nie mówił (tego dnia stałem w innym obiekcie niż zazwyczaj). Zostałem poinstruowany, aby wpisać się do zeszytu Umbrelli na odpowiednich stronach i tak zrobiłem. Kiedy poprosiłem, aby zobaczył w zeszycie, że byłem tego dnia, okazało się, że zgubił się klucz do szafki, w której go schowano Dodatkowo powiedział, że domagać mogę się co najwyżej podstawy za wyrobione godziny, czyli 56 zł. Premii nie dostanę, ponieważ poprzedni koordynator się zwolnił, a informacje o premiach odnotowywane są tylko w prywatnych notesach koordynatorów. Czy to jest poważne, powiedzcie mi? Czuję się najzwyczajniej oszukany/okradziony. I co mam teraz zrobić? Dalej dzwonić jak idiota i być zbywanym? Chodzi mi o jakieś zasady. Strasznie nie cierpię niechlujstwa, ale w tym przypadku to jest celowo prowadzone niechlujstwo i doprowadzanie innych do strat, czyli złodziejstwo.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest niechlujstwo, to jest kradzież.
A spróbuj wysłać firmie wezwanie do zapłaty z opisem tej sytuacj.
Tak jak nam napisałeś.
Z datami i nazwiskami.
Nie zapomnij podać numeru swojego rachunku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umbrella zatrudnia starych oszołomów w marketach (jeden z obiektów to Stokrotka w Gdyni, ul Czeremchowa), którzy myślą,że ot tak sobie mogą wyzwać klienta od złodziei. Właśnie tak sie dzieje w obiekcie, o którym napisałam wyżej.

Pracuje tam stary siwy dziad,który ma minę jakby się nachlał octu.
W czasie pracy beztrosko czyta sobie gazetki, a stali klienci później są nazywani złodziejami bez powodu. Koordynatorek M.Lis też nie lepszy, potrafi zbyć skarżącą się osobę tekstem 'ochroniarz wie co ma robić' i ogólnie jest chamski w trakcie rozmowy.
No cóż, jak przyzwala na wyzwiska w kierunku klienta to niech się nie zdziwi jak ktoś wybije takiemu cieciowi kilka zębów/pryśnie mu gazem w oczka.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
zapraszam do stokrotki w Teresinie praca na akord można wyciągnąć 3 koła tylko trzeba zapieprzać a nie narzekać płaca na czas żadnych problemów narzekają ci co im się robić nie chce
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Idioto. Nie rozumiesz,że ja nie piszę o Stokrotce, tylko o dennej ochronie w tych marketach? Nie raz po prostu odkładałam koszyk na środku sklepu i wychodziłam zrobić zakupy gdzie indziej, gdzie nikt mi nie dyszał w kark i nie wykazywał w moim kierunku postawy 'i tak jesteś złodziejką'.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jak wyglądasz i zachowujesz się jak penera to nie spinaj się ze ochrona ma Cię bacznie na oku...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem czy penerę stać na Samsunga Galaxy S6 i dobre ubrania.
Także zbastuj, dobra? ;) Tak czy siak nie życzę sobie dyszenia w kark i z tego co wiem, nie jestem jedyną osobą do której ten psedo cieć ma jakiś problem.

Zauważ, że tam pracują pseudo ochroniarze, bez wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. A tak się niefortunnie składa dla tego starucha, że mam i wpis na w/w listę oraz zdany egzamin zawodowy.

W moich oczach ten człowiek się tylko ośmiesza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie wnikam na co Cię stać , kwestia strokrotek i ochrony na tych obiektach nie od dziś jest kwestią sporną. Nie używał bym określenia "pseudo ochroniarzy" zbyt dosadnie, znam wielu ludzi trudniących się profesją zawodu ochroniarza, którzy nie posiadają wpisu na listę kwalifikowanych i są bardzo dobrymi pracownikami ochrony, ja osobiście podobnie jak Ty takowy wpis posiadam i wiem ze egzamin do prostych nie należy. Sprawa którą poruszyłaś raczej na forum nie znajdzie finalnego rozwiązania, tak jak już wspominałem stokrotki to trudne obiekty, nie przyciąga do nich przede wszystkim stawka która jest po prostu śmieszna, za taką stawkę nie ma co się dziwić ze pracują tam ludzie problematyczni, aczkolwiek znam kilku ogarniętych.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
W mojej Stokrotce krótko pracował ochroniarz, 160 cm w kapeluszu, który lubował się w wyrywaniu siatek i przeglądaniu paragonów. Zwolnili go po tym, jak oskarżył o jedną osobę za dużo.

Egzamin trudny? Zdawałam w 2015 roku i teorię oraz praktykę zaliczyłam bez większego wysiłku.

O Stokrotkach można dużo opowiadać, u mnie pracują takie ciekawe osobistości, że brak słów. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Natalia skoro masz zdany egzamin i wpis na listę kwalifikowanych, to uderzaj na lepsze obiekty, z tego co się orientuję umbrella obstawia sephory, empiki i od nie dawna super pharmy. Ja egzamin zdawałem w 2008 , wtedy to jeszcze był egzamin dający tytuł technika ochrony fizycznej drugiego stopnia, którego zdanie umożliwiało ubieganie się o wydanie licencji II stopnia pracownika ochrony fizycznej, do egzaminu przystępowałem po 2 letniej szkole policealnej , ówczesny egzamin na 46 osób podchodzących zdało zaledwie 7...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam,czy morze mi ktoś powiedzieć ale konkretnie,czy warto pracować w tej firmie,czy wypłacają kasę na czas i do kiedy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie pracuję w zawodzie, bo mi się to znudziło. ;) A co do egzaminu, po prostu trzeba wkuwać !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
witaj firma ta to dno i strasza prekręty mało wypacalni z opuznieniem złodziej i dziwka
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Strasznie konstruktywna odpowiedz...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
A może kolega wykaże się konstruktywniejszą ? , kolegi przedmówca , nie oceniając , to najwyraźniej prosty człowiek , o prostych poglądach i co istotne szczerych , nie ma co ukrywać ze mimo iż prostym bardzo językiem , to jednak napisał prawdę , 90% pracujących w tej firmie zapewne myśli tak samo..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zle Cie zrobili No nie wiem kto jest Twojim kordynatorem Ale umowa ustna zobowiazuje Nie znam poznania Ale znam warszawe Bydgoszcz i moje miasto Gdze pracuje Nie ujawnie Bo sam wojuje wraz ze wspupracownikami o nalezna kase .Zwruc sie najlepiej sms lub pisemnie do swojego menadzera Bo pod niego podlega kordynator Podejc tez ze swoja umowa zlecenie do panstwowej I,S.P bo nowe umowy jakie ta firma skostrulowal ,Sa umowami o prace. Co wiecej Ci radzic nie daj sie Wiekszasc fir ma juz inne stawki Lidl poznan 9 zl na reke . A nasza firma stawke podstawowa obnizyla Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylo dzwonic do dyrektora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma oszukuje pracowników. Trzeba pracować po 14h- płacone za 12h (Legionowo). Stawka umówiona 9-10 zł netto a jak przychodzi co do czego i podpisania umowy stawka spada o 2 zł w dół na każdą godzinę. Co innego mówione na rozmowie kwalifikacyjnej, co innego mówi koordynator rejonu. Mimo że nawet teraz w ogłoszeniu widzę stawkę 9,25 neto - to nadmieniam na umowie i po rozpoczęciu pracy jest 8 zł. W Legionowie w ciągu niecałego miesiąca zrezygnowały 4 osoby, kilka po kilku godzinach jedna po kilku dniach.

Aha, podpisując umowę, wyraża się zgodę na tak zwaną lojalnościówkę. Pracodawca za byle głupote ma prawo na pracownika nałożyć karę w wysokości od 300-500 zł, tak żeby firma dodatkowo na pracowniku mogła zarobić.

Jeśli ktoś odważy się tu zacząć, proponuję by przed podpisanie i pierwszym dniem dokładnie wczytał się co podpisuje.

NIE WARTO!!!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
nio:motto ludzie są największym kapitałem dla właścicieli 2.01.2017 a kasy za listopad na koncie nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro tam pracujesz to wiesz że ponad miesiąc czeka się na wypłatę . Tak szczerze co trzeba mieć w główce by zgodzić się na wypłatę czekając ponad miesiąc od zakończonego miesiąca pracy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ODRADZAM PRACĘ W UMBRELLA SECURITY.
Będąc zatrudnionym na umowę zlecenie, robiłem zazwyczaj ok. 190 godzin (zdarzało się nawet 220) i bynajmniej nie dlatego, że tego chciałem. Ciągłe naciski managerów (telefony po godz.22), żeby kogoś zastąpić nazajutrz na innym obiekcie, to była norma.
Przełożeni potrafią całkiem nieźle mamić pracowników premiami (zazwyczaj 100zł), których w późniejszym rozliczeniu nie sposób się doszukać.
Często zdarzały się sytuacje, że pracowało się 8-9 dni z rzędu po 12h, a sam znam sytuacje, że pracownicy z Bydgoszczy, uzupełniający braki w Warszawskich perfumeriach Sephora, pracowali ponad 2 tygodnie pod rząd!
Ubranie robocze, które dostaje się od nich, to koszula i krawat. Spodnie i buty wizytowe należy zakupić we własnym zakresie i nie ma co liczyć na zwrot kosztów.
Ogólnie w Umbrella Security panuje chaos i zupełny brak profesjonalizmu.
Pamiętam jak dziś, że pewna pani z kadr nie potrafiła wypełnić rubryk o zarobkach netto, potrzebnych do MOPS, i robiła to nadal błędnie, pomimo że wysłałem jej wzór poprawnego wypełnienia.
Aktualnie na perfumeriach Sephora obcięli godziny do 5-6 dziennie, ale nadal wymagają 180-190 godzin miesięcznie. Co się z tym wiąże? Całkowity brak dni wolnych w miesiącu (ja w styczniu zobaczyłem jeden dzień wolny, nie wliczając trzech króli) i podziękowałem za współpracę
Omijajcie firmę Umbrella Security szerokim łukiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem kobietą detektywem i mam na początku umowę zlecenie i 13,05 zł na godzinę czyli jakieś 1500 zł na rękę oraz 500 zł od schwytania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam 15 zł. i 1000 od schwytania . Jest super atmosfera i za.... praca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam jakie w jakim pan obiekcie pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upadlas na glowke ile Ci zaplacili
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a d*py dajesz Bo na pewno tak . Premie to tylko za d*pe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

d*py dajesza za za ile , Ciekawe jak prezesowi to tanio , Wiecej bys w agecji zatobila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bajka Malo tego wyplaty sa po terminie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo słaba firma i zero profesjonalizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj spokoj z te praca w tej firmie Banda ktora nie zna sie na niczym Wykorzystuja ludzi Im glupszy tym lepszy mozna go orznac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (58 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry