Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gracjan - opinia wątek zamknięty Super sympatyczna pani Dorota Z duza wiedza. Rozwiala wszystkie moje...
~Gracjan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lutego 2021

Polecam!!!☺ wątek zamknięty Trafiłam przez FB i nie żałuję swojej decyzji- klimatyczny wystrój,fachowa...
~Shakira
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Depilacja laserowa- polecam! wątek zamknięty Jestem w trakcie serii zabiegów depilacji laserowej, efekt jest widoczny już...
~Magda
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Niesamowite efekty i super profesjonalizm wątek zamknięty Po prostu polecam-efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania
~debi
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

Depliacja Laserowa- Rewelacja wątek zamknięty Wykonałam już 5 zabiegów depilacji bikini i 4 całych nóg. Jestem Bardzo...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Epilacja - 1000% mój klimat! wątek zamknięty Jestem NAPRAWDĘ zachwycona epilacją. Ledwo się powstrzymałam od dania samych...
~Aichie
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

Depilacja -suuuper wątek zamknięty Jestem w trakcie sesji usuwania owlosienia .Jestem bardzo zadowolony.Zabieg...
~facet
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Usta - rewelacja wątek zamknięty Witam wszystkich, jestem po zabiegu powiększenia ust. Zawsze chciałam sobie...
~daga
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Bardzo dobre centrum - polecam wątek zamknięty Witam, wszystkich. Zdecydowałam się na ten salon/centrum z racji aktualnej...
~renia15
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Świeżo po... wątek zamknięty Dziś na dzień kobiet dostałam od męża kartę podarunkowa właśnie do tego...
~Jerzyna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Daje 5 wątek zamknięty Jak dla mnie w pełni bardzo dobry salon - ocena bdb jak nic. Obsługa klienta...
~piv
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Udana wizyta wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tym salonie. Na próbę wykonałam tylko...
~mar75
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Również zadowlona wątek zamknięty Namówiła mnie koleżanka, twierdząc że salon bardzo fajny i atrakcyjny cenowo....
~bożena
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 stycznia 2016

Kojlena wizyta - dalej polecam wątek zamknięty Tym razem zdecydowałam się na wykonanie zabiegu - wcześniej byłam jedynie...
~michalina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Warto, naprawdę warto wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pani sympatyczna, salon ładny, cena również dość...
~pusta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Pozostaje tylko potwierdzić wątek zamknięty Widzę, że nie jestem pierwsza wystawiając pozytywną opinię. Również jak moje...
~janina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Genialnie wątek zamknięty Dla mnie po prostu genialne paznokcie. Fajna cena, dobra atmosfera a salon...
~szuszi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 stycznia 2016

Bardzo dobry salon wątek zamknięty Poszukiwałam zabiegu bezpiecznego i dającego efekt. Zdecydowałam się na ten...
~pipi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Najlepsi w okolicy wątek zamknięty Moim zdaniem najlepszy salon w okolicy, szczególnie jeżeli chodzi o...
~wapi
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 stycznia 2016

Polecam ten salon wątek zamknięty Byłam zrobić tylko paznokcie aby zobaczyć co i jak. Jestem bardzo zadowolona...
~nora
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry