Unicorn

Restauracje Catering

Sopot, Łokietka Władysława 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wizyta w restauracji w ramach groupon wątek zamknięty Na grouponie jest informacja, że oferta obejmuje całe menu oczywiście bez...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

idealne miejsce na spotkania biznesowe wątek zamknięty Kameralne i eleganckie miejsce ,gdzie bez obaw moż zaprosic znajomych na...
~Er
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Najlepiej w Sopocie wątek zamknięty Chciałem pierwszy raz spróbować kuchni śródziemnomorskiej. Nie ukrywam, ze na...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Smaczna kuchnia śródziemnomorska wątek zamknięty Byłem w tej restauracji po raz pierwszy, dokładnie kilka dni temu. Jakoś nie...
~lucjan k
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Ciekawe miejsce wątek zamknięty Dziś, zwiedzając Sopot zgłodniałem, a że byłem niedaleko, pomyślałem, że...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Satysfakcja wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, zamawiałam catering do domu na przyjęcie komunijne...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

niedzielny obiad wątek zamknięty lokal faktycznie fajnie położony, jakość potraw prawie bez zarzutu, ale...
~Jakub
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Restauracja Unicorn - miejsce dla każdego wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja.Niezwykle smacznie, bardzo fajna obsługa-na DUŻY...
~BeataM
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2017

Najlepsza restauracja w jakiej bylam wątek zamknięty Ta restauracja jest najlepsza w calym Sopocie. Bylam w innych ale zadna sie...
~Kul Syl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Bardzo polecam restaurację wątek zamknięty Witam! Ostatnio wraz z moimi znajomymi będąc na wspólnej wycieczce w Sopocie...
~Kasiula126
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Ulubiona restauracja w calym miescie wątek zamknięty Nie ukrywam ze kocham ta restuaracje. Po pierwsze idelany stosunek jakosci do...
~Kubawa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Super Restauracja Polecam Gorąco wątek zamknięty Byłem i bardzo miło wspominam wizytę w tej restauracji, pierwsze wrażenie...
~JohnySopot
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Piękne miejsce wątek zamknięty Miałem przyjemność zjeść tam obiad w okresie wakacyjnym gdy przebywałem w...
~Cypinski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 stycznia 2017

Polecam z całego serca tą restauracje ! :) wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto jest głodny ta restauracje ....
~Tatiana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Lepiej niz u Geslerowej, polecam wątek zamknięty Z natury jestem wybredna, jednak tamtejsze jedzenie zapamietam na dlugo....
~Kasiiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Bardzo polecam stronę! Godna polecenia wątek zamknięty Dzień dobry! Chciałam napisać opinię o tej restauracji. Jakiś czas temu...
~kasiamisia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

karolina11 wątek zamknięty Polecam . Miałam tam wesele . Obsługa bardzo miła,klimat niesamowity .
~karolina11
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Wspaniałe miejsce na każdą okazję. Nowoczesny design przykuje uwagę wielu z...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miło czysto,jedzenie jest na najwyższym poziomie.Bardzo miło można...
~Anita
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 stycznia 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam restauracje! Profesjonalna i mila obsługa, pyszne jedzenie w...
~martyna_k
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry