Unicover

Odszkodowania

Gdynia, pl. Kaszubski 8/204

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa - opinia Dziękuję Kancelarii Unicover za całkowicie satysfakcjonujące mnie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Radosław - opinia Bardzo polecam. Pani Joanna pomogła mi uzyskać odszkodowanie w związku z...
~Radosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lipca 2022

poszkodowany - opinia Pani Prezes bardzo dokładna, rzeczowa, wszystko wyjaśnia i z zaangażowaniem...
~poszkodowany
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Beata - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt z klientem-informowanie na bieżąco o...
~Beata
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 stycznia 2021

KI - opinia wątek zamknięty Super bezproblemowa współpraca zakończona sukcesem - wypłatą odszkodowania od...
~KI
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Rafał Z. - opinia wątek zamknięty Po kilku latach procesu sądowego udało się wygrać sprawę , kosztowało mnie to...
~Rafał Z.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 września 2020

Róża - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, to już druga sprawa , która prowadziła dla nas kancelaria...
~Róża
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 lipca 2020

Tylko Unicover! wątek zamknięty Z całego serca dziękuje zespołowi kancelarii odszkodowawczej Unicover. Z ich...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2019

Kancelaria godna polecenia wątek zamknięty Firma odszkodowawcza Unicover.-Zaufaj ekspertom. Korzystanie z usług tej...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Kancelaria bardzo skutecznie i szybko uzyskała odszkodowanie od linii...
~A
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

komentarz z rekomendacją wątek zamknięty Chciałbym zarekomendować te kancelarię, chociażby z tego powodu, że jest to...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Zadowolony wątek zamknięty Sprawa została zakończona dla mnie zadowalająco. Nie trzeba było iść na...
~Jan Płotka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Oczywiście polecam :) wątek zamknięty Chciałbym polecić kancelarię Unicover. Moja córka miała wypadek w maju 2016...
~Przemysław Godl.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 marca 2017

podziękowania w imieniu mamy wątek zamknięty bardzo dziekuje w imieniu mojej mamy i wujka za uzyskanie odszkodowania!...
~Alicja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 października 2016

Ola - opinia wątek zamknięty Najlepsza kancelaria w Trójmieście! Poradzili sobie z trudną sprawą! I...
~Ola
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm , szybkie załatwienie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Unicover wątek zamknięty Kancelaria godna polecenia, Pani Joanna to wspaniała profesjonalistka, sprawa...
~Justyna R
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2016

UNICOVER wątek zamknięty Po nieudanej próbie uzyskania odszkodowania w innej znanej kancelarii,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Moja sprawa została załatwiona w trybie pilnym , oraz pozytywnie ,...
~KRYSTYNA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Prawdziwa pomoc wątek zamknięty W szczególności dziękuję za prawdziwą pomoc i szybkie załatwienie sprawy...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry