Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam osobom początkującym. wątek zamknięty Polecam szkołę osobom rozpoczynającym przygodę z j. angielskim. Lektorka miła...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 grudnia 2017

Tegoroczna maturzystka wątek zamknięty Pani Anna przygotowywała mnie do matury z j. polskiego i angielskiego w tym...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Polecam zajęcia z Panią Anią wątek zamknięty Super nauczyciel, z podejściem. Przywiązuje wagę do jakości swoich zajęć....
~MM
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 maja 2017

gorąco polecam! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z nauki języka, miła pani, cierpliwa, spokojna...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

Polecam szkołę językową UNIWERSA wątek zamknięty Skuteczne nauczanie w miłej atmosferze, gorąco polecam! Od lak kilku uczę się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

nauka języka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej szkoły. Zapisałam dwójkę moich dzieci i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim Panią Anie, pełen profesjonalizm zaangażowanie...
~Kasia Łysiak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Wspaniała kadra z ogromną pasją i wiedzą. W szczególności polecam Panią Anię...
~Monika K.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Pełen profesjonalizm ! wątek zamknięty Szczerze polecam. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem bardzo...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2016

Jak najbardziej polecam! wątek zamknięty Pani Ania uczyła mnie angielskiego od totalnego zera. Zawsze coś wynosiłem z...
~Robi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Zachwyt :) wątek zamknięty Szkoła intrygująca, inna niż pozostałe. Niecodzienne podejście do kursanta....
~Joasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Najlepsi! wątek zamknięty Bywałam już w kilku szkołach językowych w Trójmieście, tych bardziej i tych...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Super wątek zamknięty Do szkoły trafiłam z polecenia i miło się zaskoczyłam, bo już podejść do...
~Kinga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 czerwca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry