Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anka - ocena nowy temat Ginekologia. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu personelu. Sam szpital...
~Anka
-

ostatnia odp. 6 dni temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Martyna Jakubowicz - ocena Wygląd budynku pozostawia wiele do życzenia Rozmawiałam z ludźmi w poczekalni...
~Martyna Jakubowicz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 grudnia 2023

~oJFBykPGlIehzUTj
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 21 października 2023

Zaniepokojony - ocena Przyszedłem na kor z objawami choroby przewlekłej zrobili mi USG do kostki...
~Zaniepokojony
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Beata - ocena Przez miesiąc moja mama była pacjentką UCK - klinika neurochirurgii. Jestem...
~Beata
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 22 września 2023

TK - ocena W UCK znaleźli nową metodę na skrócenie kolejek na badania TK. Najpierw...
~TK
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 19 września 2023

J.S. - opinia wątek zamknięty Najgorszy szpital pod słońcem. To co się dziej na KOR to jest jakaś kpina....
~J.S.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 marca 2021

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Szpital, który służy tylko do odsyłania i załatwiania miejsc w innych...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 listopada 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Niestety mam bardzo złe doświadczenia z UCK, w 17 tygodniu ciąży stwierdzono,...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

barbara - opinia wątek zamknięty pojechalam dzisiaj do akademii z krwawiaca rana po operacji usuniecia...
~barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Pacjwntka - opinia wątek zamknięty Przyjazny personel, bardzo dobre warunki pobytowe.
~Pacjwntka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Panie Rejestratorki w bloku nr.3. przy badaniach covidowych przed przyjęciem...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Personel pełny profesjonalizm ,czysto, super ludzie pracujący tam .
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 listopada 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Trafilam na KOR z silnym bolem głowy, zostałam szbko przyjęta, zdiagnozowana...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 października 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za doskonałą opiekę Położnych i lekarzy na dziennym oddziale...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Zdeterminowany do dzialania - opinia wątek zamknięty Niestety ogranicza mnie ilosc znakow, ktore moge tu wpisac. Dotyczy onkologii...
~Zdeterminowany do dzialania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Tragedia!!!!! Kor i oddział to jedna wielka porażka. Nie obejdzie się bez sądu.
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Maciej - opinia wątek zamknięty Parodia nie szpital. Taraktowanie ludzi to dno. Koszt parkingu jeśli trzeba...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Anna Tkacz - opinia wątek zamknięty Moja mama miała operację 18.11.2019 wymianę stawu biodrowego. Jest bardzo...
~Anna Tkacz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Anonimowy - opinia wątek zamknięty Dramat... spędziłam z mama na KOR 17 godz po czym stwierdzili ze można jechać...
~Anonimowy
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
107

postów

80

wątków

do góry