Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wacław Koszałka - opinia wątek zamknięty Pozdrawiam i życzę dalszego prowadzenia placówki w tym stylu
~Wacław Koszałka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2017

Ocena wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, nie mam nic do zarzucenia i obym nie musiała tam...
~Gdynianka
-

dodano: 11 września 2016

o szpitalu wątek zamknięty Zgadzam się z panią Stefanią, poziom naszej dyrekcji woła o pomstę do nieba...
~swój
-

dodano: 29 maja 2016

Polecam wątek zamknięty Trafiłam na Izbę Przyjęć, następnie na oddział Chorób Zawodowych i...
~326
-

dodano: 24 marca 2016

Lekarze nie przykładają się do swojej pracy. wątek zamknięty Osoba mi bliska odeszła z powodu złej diagnozy i niedokładnego zbadania jej...
~m
-

dodano: 15 lutego 2016

Taki fajny szpital..... wątek zamknięty Taki fajny szpital, a dzięki obecnym rządom chyli się ku upadkowi. . Jak...
~Stefania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2016

profesjonalne usługi wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolony z obsługi pań w recepcji są kompetentne w tym co...
~Pacjent Marynarz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2014

Prawda o szpitalu... wątek zamknięty Do leczenia nie mam uwag-wielu kompetentnych lekarzy. W szpitalu leczyła się...
~Aurelia
4

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Nasza firma juz od roku korzysta z Medycyny Pracy w UCMMiT. W przychodni...
~Alicja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2013

Bardzo,bardzo dziękuję za opiekę jaką otoczono mojego szwagra wątek zamknięty Klinika Chorób Zawodowych i Wewnętrznych-tam personel Lekarzy i Pielęgniarek...
~T.Szczygieł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 października 2012

ocena mojego pobytu na oddziale wewnętrznym i kardiologicznym wątek zamknięty Na w\w oddziałach spotkałam się z fachową i serdeczną opieką lekarzy jak...
~Alicja Gogołkiewicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

rezonans wątek zamknięty od dwoch dni proboje polaczyc sie z odzdzialem rezonans w celu zapisu ale...
~lech w,
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Lecznictwo opieka...IMMiTGdynia Redlowo wątek zamknięty Pragne serdecznie podziekowac Instytutowi Morskiej Medycyny oddzial...
~Miroslaw Skrobek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

13

wątków

do góry