Widok
Urokliwie i smacznie :)
Szerokie menu w atrakcyjnych cenach. Posiłki ciepłe, smaczne, a obsługa pomocna i miła. Pięknie urządzone wnętrze tworzy zachęcający klimat.
Polecam i już myślę kiedy tu wrócę! :)
Polecam i już myślę kiedy tu wrócę! :)
Moja ocena
Bistro Endorfina
kategoria: Bistro
obsługa: 6
menu: 6
jakość potraw: 6
wygląd i czystość: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6