Widok

Urolog Gdańsk

Chodzi o męski, dosyć wstydliwy problem. Wiem, że anonimowo - ale nie chciałbym wchodzić w szczegóły... porzebuję jakiegoś nie wiem - chyba urologa. Eh... wstydliwa sprwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre opinie zbiera dr Ruciński. Przyjmuje chyba gdzieś na Przymorzu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o jaki problem chodzi? Przecież na forum i tak jesteś anonimowy - więc nie rozumiem, o co kaman
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra powiem... o zbyt małego członka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co chcesz zaimponować lekarzowi prąciem, czy jak
Nie rozumiem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

jesteś taki niekumaty czy tylko udajesz głupa ?
koledze pewnie chodzi o to czy lekarz mógły jakos pomóc ,lub jakie zażyc specyfiki,nie wiem może sa jakies cuda na powiększenie gdzies czytałem że ponoć penilarge powiększa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Penilarge, powiększałem i efekt jest. Chyba jedyny środek, ktorym obecnie rzeczywiśćie mozna powiększyć członka. I który nie jest placebo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

NO dobra sprawdżę to sobie jeszcze i dam znak. Dzięki za wypowiedzi. Wiele z nich jest przydatnych. Nie spodziewałem się takiego odzewu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i jak? Zamówileś sobie te tabletki? Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy na przykład powiekszać penisa za pomocą kwasu hialuronowego. Byli tacy, którzy sobie taki kwas w penisa wstrzykiwali. W sumie to na forach o powiekszaniu najbardziej polecają sobie właśnie albo penilarge albo jeszcze pompki ( ponoć warto jest połączyć obie metody powiekszania).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zamawiałem. Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i jak? Zamówileś sobie te tabletki? Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy na przykład powiekszać penisa za pomocą kwasu hialuronowego. Byli tacy, którzy sobie taki kwas w penisa wstrzykiwali. W sumie to na forach o powiekszaniu najbardziej polecają sobie właśnie albo penilarge albo jeszcze pompki ( ponoć warto jest połączyć obie metody powiekszania).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zamawiałem. Jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stary to zależy o co Ci chodzi urolog i różne zabiegi zadzwoń do Lassai Medical Clinic tam robiłem stulejkę przyjmuje Gałka i różne zabiegi robi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

do góry