Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bezproblemowo wątek zamknięty Zabieg o wiele mniej straszny niz go malują. Szybko, z sympatycznym doktorem,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

pełen profesjonalizm wątek zamknięty u doktora Michajłowskiego robilem zabieg wazektomii i jestem w pelni...
~Stefan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Wazektomia wątek zamknięty Termin oczekiwania koło 2-3 tygodni, sam zabieg szybko i sprawnie. Bół minął...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Wazektomia - wszystko ok! wątek zamknięty Jestem po zabiegu u doktora Jerzego, wazektomia przebiegła bez problemu....
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 marca 2018

Zabieg wątek zamknięty Profesjonalnie wykonany zabieg, profesjonalne podejście. Lekarz z powołania....
~K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Zadowolona wątek zamknięty Gdzie można umówić się do Pana na wizytę, ponieważ od 2 miesięcy poszukuje...
~Zadowolona
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2016

Konkretny wątek zamknięty Bardzo polecam tego lekarza - człowiek konkretny, bije od niego powołaniem -...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Rozumie pacjenta wątek zamknięty Pan dr jest przesympatycznym człowiekiem. Bardzo miły, stonowany i...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 czerwca 2015

Dobry efekt leczenia wątek zamknięty Pana Doktora poznałam (niestety, bo z powodu choroby) na oddziale Akademii...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Naprawdę polecam! wątek zamknięty Ten Lekarz to jest oaza spokoju - idealnie powinni go wystawiać jako pokazowy...
~Max
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Mogę polecić! wątek zamknięty Byłam u doktora Michajłowskiego z problemem nietrzymania moczu. Jako jedyny...
~Mariola
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry