Widok
Urszula - ocena
Baaardzo polecam OSK Obelix zarówno pod względem organizacyjnym, jak i kadry instruktorskiej. Szczególne uznania należą się instruktorowi Jackowi - człowiekowi od przypadków ciężkich, o stoickim spokoju, pełnym zaangażowaniu i darze przekazywania wiedzy. Jazdy odbywają się w bardzo miłej atmosferze, pozbawionej stresu, ale nastawionej na dobre przygotowanie do egzaminu.
Dodatkowym atutem szkoły jest lokalizacja w centrum miasta, dzięki której oszczędza się czas na dojazdy do obszaru egzaminacyjnego.
Dlatego - Jak kurs prawa jazdy, to tylko w OSK Obelix :)
Dodatkowym atutem szkoły jest lokalizacja w centrum miasta, dzięki której oszczędza się czas na dojazdy do obszaru egzaminacyjnego.
Dlatego - Jak kurs prawa jazdy, to tylko w OSK Obelix :)