Urząd Miasta Gdyni

Urzędy miejskie

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
druki unijne wątek zamknięty jesteśmy juz tyle lat w Unii a urząd nadal nie drukuje większości potrzebnych...
~bel
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 października 2019

wybory do PE wątek zamknięty Po podliczeniu głosów przyjechała po dokumenty i po nas taksówka zamówiona z...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Bardzo dobra wątek zamknięty Mieszkam w Gdyni ponad 20 lat i nigdy nie zawiodłam się na Urzędnikach...
~I.Gabrys
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

500+ wątek zamknięty Beznadzieja UM Gdynia nie informuje mnie że zabiera 500+ na poczet długu za...
~NORMALNY
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Wszystko sprawnie. wątek zamknięty Wszystko sprawnie i na temat. O niebo lepiej niż w Gdańsku.
~Kw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Urząd Stanu Cywilnego-sala ślubów wątek zamknięty Niedawno byłem zaproszony na śluby znajomych w Gdańsku i w Gdyni.No i...
~B.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

Referat Dowodów Osobistych wątek zamknięty Chciałem wymienić dowód osobisty, mam zdjecie z wrzesnia 2013 a Panienka z...
~Piotr
5

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Niepełnosprawni wątek zamknięty W sobotę 05.07.2014r.nieczynne jest stanowisko do obsługi...
~Aleksander
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

rejestracja samochodu wątek zamknięty byliśmy rejestrować z mężem samochód i ręce nam opadły jak panipoprosiła o...
~GH
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 grudnia 2015

Jestem miło zaskoczona :-) wątek zamknięty Po latach katorgi związanej z załatwianiem formalności w UM w Gdańsku...
~Już Gdynianka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Prezydent i Wydział Spraw Społecznych wątek zamknięty To co się dzieje w UM w Gdyni woła o pomstę, UM jako tako jest ok ale wydział...
~MM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 października 2014

hałas na Pogórzu wątek zamknięty Witam Proponuję przenieść treningi samolotów RED BUL z obszaru Pogórze nad...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Brawo! wątek zamknięty Załatwianie spraw w UM Gdynia to czysta przyjemność. W krótkim okresie czasu...
~Roksana
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Akcja urzędu!!!! wątek zamknięty W dniu dzisiejszym urząd miasta w Gdyni zorganizował "akcję społeczną" (jak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

SUPER! wątek zamknięty Rejestracja samochodu - 10 min. Szybko i sprawnie. :) Jak by wszystkie urzędy...
~Maja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

miło, sprawnie i szybko wątek zamknięty Przeprowadziłam się z Gdańska do Gdyni i wymagało to załatwienia w UM kilku...
~gb
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2012

Dzial dodatkow do czynszu wątek zamknięty Gratuluję Prezydentowi Gdyni wspaniałej,serdecznej,życzliwej ,profesjonalnej...
~Mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

pomocna obsługa wątek zamknięty Chciałbym podziękować pomocnym Paniom w obsłudze. Miałem zagmatwaną sprawę...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 marca 2014

rejestracja przyczepki- banalik... wątek zamknięty Super obsługa, wszystko sprawnie i szybko. Obsługiwany byłem przez panią...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

inni powinni sie uczyć wątek zamknięty odkąd przeniosłam się do Gdyni przestalam rozumiec co znaczyproblem z...
~joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

37

wątków

do góry