Urząd Miasta Gdyni

Urzędy miejskie

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podanie o dowód osobisty wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować pani Agnieszce Biardzie, która przyjęła ode mnie...
~Robert Ignatowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 stycznia 2014

Oby tak dalej!!! wątek zamknięty Bardzo często załatwiam w urzędzie różne sprawy i naprawdę nic zlego nie mogę...
~Krzysztof W
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

Dramat! wątek zamknięty Wymiana dowodu osobistego w urzedzie to jakis cyrk! Niekompetentna pani...
~Anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

MASAKRA!!!!! wątek zamknięty Dziasiaj byłam w UM załatwiać becikowe... dramat mam więcej papierów niż to...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

BRAWO < BRAWO < BRAWO> wątek zamknięty Mam przyjemność załatwiać sprawy od 2 lat w Urzędzie Miasta w Gdyni....
~Gerard
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

UM Gdyni wątek zamknięty Współpracuję z UM Gdyni służbowo i prywatnie. Obsługa jest profesjonalna i...
~Iza Walczak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Czy zwykły człowiek ma jakieś prawa udając się do urzedu wątek zamknięty Dziś byłem w urzędzie miasta w pokoju 337 w sprawie jak wygląda sytuacja...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Czas się zatrzymał 20 lat temu wątek zamknięty W tym roku muszę wymienić dowód osobisty. Wszedłem na stronę w nadziei że uda...
~TPatkowski
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2011

Biuro Porad Prawnych Gdynia wątek zamknięty Serdecznie witam...I pragne w swoim imieniu bardzo serdecznie podziekowac za...
~Mirek.S.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 stycznia 2013

Wydział Spraw Społecznych wątek zamknięty Zostałam skierowana do sekretariatu gdyż byłam zainteresowana złożeniem...
~Ona
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

UWAGA!!!! wątek zamknięty Silne pole magnetyczne po Urzędem w Gdyni.Nie można odpalić samochodu
~galileo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

ten wydział komunikacji to pomyłka wątek zamknięty jestem pracownikiem dealera ,wiec mam częstą styczność z tymi...
~autosalon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 stycznia 2012

Brak reakcji Straży Miejskiej z Elbląskiej w Gdańsku na wysypywanie gruzu wątek zamknięty Zgłaszałam o wysypywanie gruzu z remontu mieszkania w którym pewni lokatorzy...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 listopada 2011

Dziękuję, szybko, profesjonalnie i solidnie wątek zamknięty Dziękuję, szybko, profesjonalnie i solidnie.. byłem załatwić trzy sprawy w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

warunki pracy urzędnikow i oczekujacych petentow wątek zamknięty Brak k l i m a t y z a c j i ! ! !
~bh
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lipca 2010

Tak trzymać! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za błyskawiczną pomoc, udzieloną przez kompetentnych i...
~Ryszard Paszkiewicz
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

wolność w obsłudze wątek zamknięty Ostatnio rejestrowałem swój nowy samochód. Przeraził mnie czas obsługi....
~Józef Miotk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
58

postów

37

wątków

do góry