Urząd Skarbowy w Wejherowie

Urzędy skarbowe

Wejherowo, Sobieskiego 346

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
PCC wątek zamknięty W piątek wartość samochodu u Pani w okienku na sali obsługi 27.000 zł. w...
~Sylwia
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

zaświadczenie wątek zamknięty Dzwoniłam dzisiaj odnośnie wystawienia zaświadczenia na którym mi bardzo...
~linda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Dno, dno, dno wątek zamknięty Nie wiem co mnie podkusiło żeby przenieść rozliczenie do Wejherowa. To...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 maja 2018

obsługa wątek zamknięty Obsługa w US stara się być miła i uprzejma, ale to co się dzieje ze zwrotami...
~Ula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 maja 2018

zwrot podatku za 2015 rok ........!!!! wątek zamknięty MASAKRA i jakaś KPINA !!!! złożyłam pit 28 lutego co oznacza że już dawno...
~Lidka
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Zwrot wątek zamknięty Zlozylam e deklaracje w marcu ...i nadal brak zwrotu ...a nie dlugo mijaja...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2016

Szkoda słów... wątek zamknięty Kto kontroluje urzędy skarbowe? Przez wiele lat mieszkalismy w Gdańsku i ze...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Kpina ! wątek zamknięty Urzad Skarbowy w Wejherowie to jakas kpina nie mowie tutaj o wszystkich...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Wydanie wniosków wątek zamknięty Bardzo dziękuję przesympatycznej Pani z stanowiska nr 12, która w sprawny...
~Niepoczołowiczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2017

Urzad Skarbowy Wejherowo wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona uprzejmoscia i kompetencja pracownikow z ktorymi...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 maja 2017

Zwrot podatku wątek zamknięty Witam ja czytałem się różnych opon i o Urzędzie Skarbowym w Wejherowie i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

zaświadczenie wątek zamknięty ponad 3 tygodnie temu wysłałem wniosek o zaświadczenie wraz z dowodem wpłaty...
~podatnik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

zwrot podatku za 2015 wątek zamknięty Za 5 dni mina 3 m-ce od złożenia ELEKTRONICZNIE zeznania podatkowego, czekam...
~Mia
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

opieszalosc i nie odbieranie telefonu wątek zamknięty jak mam wytlumaczyc dzieciom ze nie pojada na oboz bo US nie zwraca podatku,...
~rafal
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

zwrot wątek zamknięty Pit złożony 7 marca i nic dzis mamy 19 maja poczekam do 7 czerwca a potem...
~krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 maja 2016

Tragedia wątek zamknięty Beznadzieja za tydzień zbliży się termin 3-miesięczny na zwrot podatku i co...
~DDD
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2016

Arogancja pracownicy wątek zamknięty Widać po co urzad skarbowy w Wejherowie jest powołany . Chce od nas tylko...
~Porazka222222
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2015

telefon wątek zamknięty Telefon zajęty - czyżby specjalnie? 24/dobe... To aż nie możliwe.. :/ zna...
~Rumianka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 lutego 2016

podatki od 10 lat wątek zamknięty Drodzy Państwo od 10 lat rozliczam się w US w Wejherowie. Wcześniej byłem 15...
~Bartosz Rutkowski
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

zwrot podatku wątek zamknięty Pit za 2014 został złożony elektronicznie 7 kwietnia i oczywiście do tej pory...
~ep
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry