Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry urząd - nie mam większych zastrzeżeń wątek zamknięty Kilkunastokrotny kontakt z tym US pozwali mi stwierdzić (mając porównanie z...
~Michał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2016

Okropna obsługa w centrali wątek zamknięty Nie spotkałam się chyba jeszcze z tak niemiłą obsługą klienta. Pani z...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2016

czas zwrotu nadpłaty wątek zamknięty na zwrot nadpłaty podatku z PIT 36 czy 37 czeka się bardzo długa, ja już dwa...
~sopocianka
18

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2009

kontakt telefoniczny z centralą US Sopot wątek zamknięty Miałam wątpliwa przyjemność rozmowy z panią na centrali, która o g. 15.22...
~Sonic
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 września 2015

pomoc w uzyskaniu dokumentów do kredytu wątek zamknięty jestem bardzo zadowolona z obsługi przez panie w US w Sopocie. Nie jedna, a...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

telefon wątek zamknięty Mialam watpliwa przyjemosc wykonac telefon zeby zapytac czy godziny sa...
~nesca
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2014

Mam odmienne zdanie od poprzedniczek wątek zamknięty Chyba wszystkie te oceny wpisały Panie pracujące w US. Rzeczywistość jest...
~Podatnik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo mile i pomocne Panie :)
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

Trochę nieaktualne dane wątek zamknięty Witam, podział na podatki trochę nieaktualny, podobnie jak numery...
~urzędasek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

poprieram poprzedników wątek zamknięty jedyna instytucja w Sopocie której nie można nic zarzucić -przesympatyczna...
~DK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Wszystko OK !! wątek zamknięty Pracownicy pomocni. Nigdy nie spotkalem sie by stac w kolejce pol dnia,...
~zadowolony Sopocianin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Fachowa i miła obsługa wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona obsługą Skarbówki. Pan ochroniasz jak i panie tam...
~bobek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

odpowiedż mailem zazwyczaj jest szybka wątek zamknięty ale żeby nei mieć własnej strony internetowej w XXI wieku to porażka
~retrom
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

Bardzo dobrze! wątek zamknięty Jestem zaskoczona wręcz szybka odpowiedzią na mojego (wydawało sie banalnego)...
~bacha79
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Szybko, Sprawnie i na Temat wątek zamknięty Dla mnie super. Szybko i na temat. Nawet kierownictwo angażuje się w...
~Malbork
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Naprawdę nieźle ;) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z telefonicznej obsługi w US w Sopocie . Pani bardzo...
~sopocianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Najlepszy Urząd! wątek zamknięty Pracownicy zawsze pomocni, nigdy nie "wzdychają". Jak jest kolejka to...
~Jerry
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 marca 2011

Szlakmnie trafia na te urzedy wątek zamknięty Nie dość że człowiekowi zabrali więcej kasy to czekają do ostatniego dnia by...
~sed
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 czerwca 2010

sopocianin - opinia wątek zamknięty Witam, porownujac do innych US w Polsce z ktorymi mialem okazje...
~sopocianin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 czerwca 2010

Pilnujcie swoich obowiazkow. wątek zamknięty To teraz tak patrzcie na to, że w Sopocie znajduje się jeden Urząd Skarbowy i...
~agula
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

25

wątków

do góry