Urząd Stanu Cywilnego

Urzędy stanu cywilnego

Gdynia, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 52/54

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pomoc w skorygowaniu danych wątek zamknięty Pani z pok.25 bardzo solidnie zajęła się moją sprawą. Bardzo dziękuję....
~Stanisław Sekściński
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Profesjonalnie i przyjemnie wątek zamknięty Aż miło iść do urzędu
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

USC Dgynis wątek zamknięty Świetna obsługa powyżej wszelkich oczekiwań . Panie włącznie z Panią...
~Emilia Stanisz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Miło zaskoczona wątek zamknięty Bardzo miłe i co najważniejsze, kompetentne Panie. Wszystko można załatwić...
~www
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 listopada 2016

wysoka jakość obsługi wątek zamknięty Bardzo wysoki standard obsługi, niezwykle kompetentna i miła Pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 maja 2016

wspaniale panie urzedniczki wątek zamknięty Cudowne miejsce, telefonicznie,mailowo moglam zalatwic mase spraw,tkroe...
~Dominika P
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Pomoc przy organizacji ślubu w plenerze! :-) wątek zamknięty Witam Serdecznie, Jako firma organizująca i dekorująca śluby w plenerze...
~Dekori ~ Dekoracje Ślubne
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

dokumenty wrzesien 2013r. wątek zamknięty dzwonilam z niemiec pani ,ktora odebralam tel.byla bardzo mila i na wszystkie...
~viola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

super wątek zamknięty Brałam Ślub w USC w Gdyni. Panie urzędniczki super! miłe, uprzejme, bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lutego 2013

Obrażona urzedniczka wątek zamknięty Witam, miałam okazję zadzwonić do tego urzędu. Przedstawiłam swoją sprawę, na...
~mama65
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Hania - opinia wątek zamknięty Po pierwsze, Panie zawsze odbierają telefony; jeśli nie mogą pomóc -...
~Hania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

dokumenty wątek zamknięty naprawde potwierdzam,miszkam w niemczech dzwonie dosyc czesto..i bardzo mile...
~ewa.dornbrach
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Bardzo przyjazny urząd wątek zamknięty 2 x skorzystałam: raz osobiście, raz telefonicznie. Panie naprawdę życzliwe i...
~Lena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry