Widok

Usg i rtg zwierzaka - gdzie?

Witam, czy ktoś może mi polecić klinikę weterynaryjna, ktora wykona kotu usg i rtg w miare rozsądnej cenie?
Dostalam namiary od mojej wetki, ale mam się przygotować na 140 zl za kazde z tych badan, czy to dobra cena?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rtg u kota zrobisz w szpitalu weterynaryjnym na Łąkowej. Niestety ceny nie pamiętam, bo gdy tam gościliśmy moja kotka wymagała znacznie więcej niz samego badania i koszty rtg jakoś utonęły w kosztach znieczulenia, zabiegu i leków.. Za pierwszym razem moja kotka zżarła igłę z nitką, za drugim patyk od szaszłyka. Mogę powiedzieć tyle - są drodzy, ale mają cały niezbędny sprzęt i umiejętności, żeby ratować zwierzakowi życie w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia. Gdyby nie liczył się tak bardzo czas, szukałabym rtg gdzie indziej, licząc, że będzie taniej. Jeśli wydarzy się coś nagłego wsiadam w taksówkę i jadę właśnie tam. Rtg dla zwierząt jest chyba także w lecznicy w Oliwie i gdzieś na Kartuskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za szybką odpowiedź.

Znalazłam lecznicę na Stogach, która wykonuje i usg i rtg w cenach 30 i 40 zł za badanie, także jestem w szoku ile inni zarabiają na tym :(
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

do góry