Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia wątek zamknięty Bardzo sprawny montaż. Pięknie wykonane schody. Wszystko dopracowane.
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 października 2021

Ireneusz Piotrowski - opinia wątek zamknięty Polecam firmę pana Czapiewskiego, warto skorzystać z jego porad i...
~Ireneusz Piotrowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 października 2020

Piękne schody, gorąco polecam! wątek zamknięty Panowie Jan i Rafał robią jak dla siebie: dokładnie i fachowo, pewnie dlatego...
~A.M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Profesjonalisci w każdym calu wątek zamknięty Pan Janek z synem Rafałem wykonali u nas schody dębowe na beton. Efekt...
~kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Wspaniali fachowcy wątek zamknięty Pan Jan i pan Rafał wykonali u nas schody. O ich pracy można pisać tylko i...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Schody wątek zamknięty Użytkuje schody już ponad rok. Wszyscy znajomi nawet ci którzy mają pojęcie o...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Polecam bardzo wątek zamknięty Firma Czapiewski jest jak najbardziej godna polecenia. Panowie wykonali...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2017

Schody :) wątek zamknięty Jednym słowem pięknie !!!
~Lusi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

schody wątek zamknięty bardzo solidna firma wykonanie fachowe jestem bardzo zadowolony POLECAM
~JANEK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Super wątek zamknięty Schody piękne.Wykonane fachowe. Polecam.
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Czapiewski to praca wykonana w terminie z wielką starannością! wątek zamknięty Z Panem Janem miałem przyjemność współpracować w 2012 roku, gdy wykonywał...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 stycznia 2014

Wzorowy wykonawca wątek zamknięty Pan Czapiewski prawie 2 lata temu zamontował u mnie schody dębowe, na beton....
~Kamil
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry